صفحه 3 از 21 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 209

موضوع: ک.ارشد فرایند پذیرش دانشگاه پلی تکنیک میلان (پست اول به دقت خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد فرایند پذیرش دانشگاه پلی تکنیک میلان (پست اول به دقت خوانده شود)

سلام دوستان
    با توجه به لینک زیر آیا مدارکی که برای اپلای upload یا mail می کنیم باید مودر تایید سفارت باشد و مهر سفارت رو داشته باشه؟ اگه تایید سفارت نمی خواد آیا بقیه دانشگاه ها هم همینطور؟(مثل رم)
    منظور از pre-enrolment سفارت چیست؟
    http://www.polinternational.polimi.i...ssions-office/

Moderator

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد فرایند پذیرش دانشگاه پلی تکنیک میلان (پست اول به دقت خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط phoenix74 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با توجه به لینک زیر آیا مدارکی که برای اپلای upload یا mail می کنیم باید مودر تایید سفارت باشد و مهر سفارت رو داشته باشه؟ اگه تایید سفارت نمی خواد آیا بقیه دانشگاه ها هم همینطور؟(مثل رم)
    منظور از pre-enrolment سفارت چیست؟
    http://www.polinternational.polimi.i...ssions-office/
    درود
    نخیر نیازی به مهر سفارت نیست برای هیچ کدام از دانشگاه های ایتالیا.
    پری اینرولمتن برای ایران صدق نمیکنه شما بعد پذیرش یک بار میرید برای سفارت و کارهای ویزا را انجام میدید و تمام.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام دوستان من یه مقدار گیج شدم خواهشا یکی بیاد کمکم کنه
    من تمام مدارکم رو ترجمه کردم و پلمپ هم شده و مهر دادگستری و امور خارجه هم داره، حالا سوال من اینه که من می خوام مدارکم رو پست کنم، از همین مدارک رسمی که دارم یه کپی بگیرم و کپی رو براشون بفرستم کفایت میکنه یا این که باید دوباره مدارکم رو بدم دادگستری و قوه قضایه دوباره مهر بزنند و این سری که اصل مهر ها رو داره براشون بفرستم یا این که کار دیگه ای باید بکنم؟

Senior Member majjiid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SkyTree نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه مقدار گیج شدم خواهشا یکی بیاد کمکم کنه
    من تمام مدارکم رو ترجمه کردم و پلمپ هم شده و مهر دادگستری و امور خارجه هم داره، حالا سوال من اینه که من می خوام مدارکم رو پست کنم، از همین مدارک رسمی که دارم یه کپی بگیرم و کپی رو براشون بفرستم کفایت میکنه یا این که باید دوباره مدارکم رو بدم دادگستری و قوه قضایه دوباره مهر بزنند و این سری که اصل مهر ها رو داره براشون بفرستم یا این که کار دیگه ای باید بکنم؟
    قربان شما.
    این ترجمه تایید شده هارو پیش خودتون نگه دارید. نه ازشون کپی نگیرید، فقط از دارالترجمتون بخواید تا یه نسخه دیگه که فقط مهر خودشون روش خورده رو بهتون تحویل بدن (نیازی به مهر وزارت خارجه و دادگستری نیست). نسخه مذکور رو بهتون یه روزه تحویل میدن و هزینش هم زیاد نمیشه چون قرار نیست تمبرای دادگستری روش بخوره.
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

Junior Member

سلام به همهگی دوستان. من سال آخر لیسانس هستم و برا پلیمی که اقدام کردم ارمیشن آفیس ازم مدرک یا نامه ای خواسته دال بر اینکه من سال آخریم. این وسط مارو گرفتار کردن. با مدیر گروهمم که تماس داشتم میگه من نمیدونم دقیقا چی بنویسم. بچه ها میشه من را یه راهنمایی کنید ؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط jaavid نمایش پست ها
    سلام به همهگی دوستان. من سال آخر لیسانس هستم و برا پلیمی که اقدام کردم ارمیشن آفیس ازم مدرک یا نامه ای خواسته دال بر اینکه من سال آخریم. این وسط مارو گرفتار کردن. با مدیر گروهمم که تماس داشتم میگه من نمیدونم دقیقا چی بنویسم. بچه ها میشه من را یه راهنمایی کنید ؟
    درود
    تو یه سربرگ ذکر بشه که شما دانشجوی فلان دانشگاه هستید و فلان تاریخ درستان را شروع کردید در فلان رشته با این مشخصات و این تعداد واحد را گذراندین و فلان تاریخ هم فارغ التحصیل خواهید شد همین کافیه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط jaavid نمایش پست ها
    قربان شما.
    پیرو پست آقا بهنام عزیز.
    من یه نامه قبلا برا یه بچه ها که مشکل شمارو داشت پیام خصوصی کردم. اینجا میگذارم، احتمالا به دردتون میخوره. (ازجایی کپی نشده، خودم نوشتم، پس دقت بفرمایید که ایراد نگارشی نداشته باشه، خودتون اصلاحات لازم را اعمال بفرمایید)

.This letter has been written at the request of Politecnico di Milano_Int_Admissions Office

We have been notified that you are in need of a letter, certified by us, proving JAAVID to be a final year bachelor’s student at our university ........ . As her professor, faculty member and head of …….. group, I’m acutely conscious of the number of credits passed by her. As a matter of fact, she has already completed three out of four years of
    her bachelor’s degree program

In spite of her exceptional circumstances, I would like to request you to evaluate her learning outcomes and application for your October 2017 intake – second call. We undertake that Her bachelor’s degree program will be finished by …….. and, she has been committed to sending her university qualification to you as it will be released by then

:If I can be of further assistance, please don’t hesitate to contact me via Email mentioned below
    ...........
    توی نقطه چین اول اسم دانشگاه را بنویسین، تو نقطه چین بعدی اسم گروهتون را بنویسین و البته من با این فرض نوشتم که ایشون که میخواد امضا کنه مدیر گروهتونم هست ولی اگه نبودنم بنظرم احتیاج نیست کلمه head را حذف کنین و توی نقطه چین سوم تاریخی که درستون تموم میشه و فارغ التحصیل میشین. تو آخری هم که خوب ایمیلشون را بنویسن. در ضمن him/her ش هم خودتون تغییر بدید.
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد فرایند پذیرش دانشگاه پلی تکنیک می

سلام
    دوستان از ادمینستریشن به من میل زدن که باید توصیه نامه هم بفرستی و فقط تا 15 مارج وقت دارم حالا تو این زمان من از کجا بیارم؟ اگه نتونم چی میشه؟
    لطفا اگه کسی نمونه ای داره برام بفرسته اصلا نمیدونم باید چیکار کنم یه راهنمایی بکنین چه فرمتی باید باشه - وقتم خیلی کمه
    با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط pep نمایش پست ها
    سلام
    دوستان از ادمینستریشن به من میل زدن که باید توصیه نامه هم بفرستی و فقط تا 15 مارج وقت دارم حالا تو این زمان من از کجا بیارم؟ اگه نتونم چی میشه؟
    لطفا اگه کسی نمونه ای داره برام بفرسته اصلا نمیدونم باید چیکار کنم یه راهنمایی بکنین چه فرمتی باید باشه - وقتم خیلی کمه
    با سپاس
    قربانت.
    باید از یکی از استاداتون بخواید تا براتون بنویسه. که معمولا از اینترنت کپی پیست میکنن. تو اکثر دانشگاهها ایران، بچه ها خوداشون یه نمونه میبرن میگذارن جلو استاد تا امضاش کنه.
    یه نمونه از خودم را براتون پیام خصوصی کردم.
    بیشتر بخواید بدونید:
    http://www.applyabroad.org/forum/for...ecommendation)

Junior Member

خیلی ممنون بابت راهنماییت مجید جان
    اصل نامه رو گرفتم با مهر دانشگاه همینطوری بفرستم قبوله یا باید ببرم امور بین الملل مهر خارجی بگیرم . هر چی شمارشونو میگیرم جواب نمیدن. هنوز همونجان انتهای ستاری؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)