صفحه 4 از 21 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 209

موضوع: ک.ارشد فرایند پذیرش دانشگاه پلی تکنیک میلان (پست اول به دقت خوانده شود)

Senior Member majjiid آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد فرایند پذیرش دانشگاه پلی تکنیک می

نقل قول نوشته اصلی توسط pep نمایش پست ها
    خیلی ممنون بابت راهنماییت مجید جان
    اصل نامه رو گرفتم با مهر دانشگاه همینطوری بفرستم قبوله یا باید ببرم امور بین الملل مهر خارجی بگیرم . هر چی شمارشونو میگیرم جواب نمیدن. هنوز همونجان انتهای ستاری؟
    خواهش میکنم عزیزم.
    شرمندم پستتون رو الان دیدم. نه همون امضای استاد هم حتی کافیه. حالا اگه رو سربرگ دانشگاه هم بتونید بگیرید بهتره، نبودم باز مشکلی نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering at petroleum university of technology

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد فرایند پذیرش دانشگاه پلی تکنیک میلان (پست

سلام دوستان
    من حدود یک ماه پیش مدارکم رو پست کردم،ولی هنو هیچ جوابی نیومده،معمولا چندمهطول میکشه جواب بدن؟

Junior Member

دوستان سلام
    من قصد اپلای دارم برای پلی تکنیک میلان، توی توضیحات فروم نوشتن که برای دریافت بورسیه باید فرست کال اپلای کنم اما الان توی سایت دانشگاه برای 2018 فقط یه گزینه با عنوان این تیک داره. واینکه شروع ترم اول توی دانشگاه پلی تکنیک از چه ماهی هستش و چه ماهی باید اقدام کرد براش.
    ممنون

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط marcus63 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من قصد اپلای دارم برای پلی تکنیک میلان، توی توضیحات فروم نوشتن که برای دریافت بورسیه باید فرست کال اپلای کنم اما الان توی سایت دانشگاه برای 2018 فقط یه گزینه با عنوان این تیک داره. واینکه شروع ترم اول توی دانشگاه پلی تکنیک از چه ماهی هستش و چه ماهی باید اقدام کرد براش.
    ممنون
    درود
    کلاسها از سپتامبر شروع میشند.
    ددلاین دانشگاه را هم از اینجا میتوانید چک کنید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام.
    من در حال حاضر دانشجوی ترم آخر دانشگاه ازاد رشته مهندسی شیمی هستم.تا اونجایی که متوجه شدم کسایی که ترم آخر هم باشن میتونن اقدام کنن برای پذبرش.ولی الان یه سوالی واسم پیش اومده اینه که اصل مدرک لیسانس حدود 3-4 ماه بعد از فارق التحصیلی آماده میشه.
    من الانم میخوام برای February 2018 اقدام کنم.تایمی که زده برای رفتن به سفارت October / November 2017 هست. من تا نمره کار آموزیم ثبت بشه تقریبا مرداد هست.
    اگه تا زمان مشخص شده اصل مدرک آماده نباشه مشکلی پیش میاد؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed787878 نمایش پست ها
    سلام.
    من در حال حاضر دانشجوی ترم آخر دانشگاه ازاد رشته مهندسی شیمی هستم.تا اونجایی که متوجه شدم کسایی که ترم آخر هم باشن میتونن اقدام کنن برای پذبرش.ولی الان یه سوالی واسم پیش اومده اینه که اصل مدرک لیسانس حدود 3-4 ماه بعد از فارق التحصیلی آماده میشه.
    من الانم میخوام برای February 2018 اقدام کنم.تایمی که زده برای رفتن به سفارت October / November 2017 هست. من تا نمره کار آموزیم ثبت بشه تقریبا مرداد هست.
    اگه تا زمان مشخص شده اصل مدرک آماده نباشه مشکلی پیش میاد؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین.

با سلام.

با مدرک موفت و حتی ریزنمرات ترم آخر هم می تونید اپلایی کنید و مانعی ندارد. اما برای ویزای ایتالیا، سفارت یک ددلاین مشخصی داره و تا اون موقع مدارک حتما باید به دست سفارت برسه و تمدیدی برای آن در نظر گرفته نمی شه.

موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان... تا کی فرصت داریم برای ارشد پلیمی که پذیرش گرفتیم اقدام کنیم(فیرست کال )... باید چه کار کنم؟ .. اسکالرشیپ دریافت نکردم.. ولی فعلاً میخوام اقدامات بعدی ببینم چیه انجام بدم.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط maplecedar نمایش پست ها
    سلام دوستان... تا کی فرصت داریم برای ارشد پلیمی که پذیرش گرفتیم اقدام کنیم(فیرست کال )... باید چه کار کنم؟ .. اسکالرشیپ دریافت نکردم.. ولی فعلاً میخوام اقدامات بعدی ببینم چیه انجام بدم.
    درود
    تا ددلاینی که برای پرداخت اپلیکیشن فی هست باید پرداخت کنید تا اسمتان را به سفارت بفرستند. ددلاین را هم از پروفایلتان چک کنید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    تا ددلاینی که برای پرداخت اپلیکیشن فی هست باید پرداخت کنید تا اسمتان را به سفارت بفرستند. ددلاین را هم از پروفایلتان چک کنید.
    ددلاین کجای پروفایلم نوشته شده. من نمیبینمش. لطفاً راهنمایی کنید که فکر کنم وقتی نمونده. ممنونم

دوستان من بعد از ساختن اکانت این مرحله رو پیدا نمیکنم
    CLICK ON “APPLY TO A LAUREA MAGISTRALE (EQUIVALENT TO A MASTER OF SCIENCE) PROGRAMME (ONLY FOR INTERNATIONAL AND ITALIAN CANDIDATES GRADUATED ABROAD)
    که کلیک کنم و بقیه مدارکو اپلود کنم.
    چکار باید بکنم؟ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)