صفحه 6 از 21 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 209

موضوع: ک.ارشد فرایند پذیرش دانشگاه پلی تکنیک میلان (پست اول به دقت خوانده شود)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering with the focus on cells, tissues and biotechnology (Politecnico di milano)

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد فرایند پذیرش دانشگاه پلی تکنیک میلان (پست

سلام به همه دوستان
    بنده یه راهنمایی میخوام در مورد انتخاب رشته توی دانشگاه پلیمی. رشته کارشناسی بنده مکانیکه. از طرفی مقاله ای که کار کردم در مورد ساخت بایو-نانو متریال و کاربرد های پزشکیشه. الان توی دانشگاه هم رشته مکانیک ارائه شده و هم رشته biomedical engineering . راستش من نمیخوام خود مکانیک رو ادامه بدم و طبق علاقه و غیره بحث های بایو رو بیشتر باش جورم. الان به نظر شما اولویت اول رو بگذارم مکانیک یا بذارم بایومدیکال ؟ ( بایو مدیکال این دانشگاه 4 تا گرایش داره که یکیش بایومکاینک و بایومتریال با هم دیگس)

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط jalalmosayebi نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    بنده یه راهنمایی میخوام در مورد انتخاب رشته توی دانشگاه پلیمی. رشته کارشناسی بنده مکانیکه. از طرفی مقاله ای که کار کردم در مورد ساخت بایو-نانو متریال و کاربرد های پزشکیشه. الان توی دانشگاه هم رشته مکانیک ارائه شده و هم رشته biomedical engineering . راستش من نمیخوام خود مکانیک رو ادامه بدم و طبق علاقه و غیره بحث های بایو رو بیشتر باش جورم. الان به نظر شما اولویت اول رو بگذارم مکانیک یا بذارم بایومدیکال ؟ ( بایو مدیکال این دانشگاه 4 تا گرایش داره که یکیش بایومکاینک و بایومتریال با هم دیگس)
    سلام

خوشبختانه این زیر رشته مکانیک است. اولویت اول را بگذارید برای علاقه خود و در صورتی که نامه انگیزشی بایستی تهیه کنید همین موضوع را توضیح بدهید. در مرحله دوم رشته مکانیک را انتخاب نمایید.

ارادت
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

Senior Member majjiid آواتار ها

سلام به همه دوستان

قربان شما.
    مثل اینکه شما بودید قبلا راجع به بایو مکانیک سوال کرده بودید. متاسفانه فرصت نشد پاسخی بهتون بدم. بایو مکانیک بطور کلی یه زمینه تحقیقاتی محسوب میشه تا یه رشته مستقل. البته خوب ممکنه شما اسم دانشگاهی رو بیارید و بگید پس این داره مستقل ارائه میده. ازین بابت بود که گفتم بطور کلی.
    مثلا کسی که رشته ش رو biomedical انتخاب میکنه بعد میتونه زمینه تحقیقاتی ها و فعالیت هاش رو در زمینه بایو مکانیک زوم کنه.
    بیو مدیکال ذاتا یه رشته interdisciplinary هست و همونطور که دوستمون جناب MRK_2017 فرمودن شما هم میتونید براش اپلای کنید.
    البته دقت بفرمایید که بعضی واحد ها در این رشته فقط به ایتالیایی ارائه میشه.
    بطور کلی این رشته ها میتونن برا این رشته اپلای کنن: الکترونیک، کامپیوتر، مکانیک، شیمی، مواد.
    یکی از دوستان بنده رشته ش الکترونیک بود و امسال تو این رشته از پلیمی پذیرش گرفت.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط majjiid : July 17th, 2017 در ساعت 04:17 PM
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط anjeli نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز من واقعا به راهنمایی احتیاج دارم ممنون می شم کمکم کنید
    من از دانشگاه siena پذیرش گرفتم و پذیرشمو بردم سفارت اما چون دانشگاه سینا امسال تصمیم گگرفته که آزمون بذاره و هنوز هم تکلیفش روشن نیست سفارت بهم گفت دو هفته دیگه برای ویزای توریستی برم تا امتحان بدم. حالا دوروز پیش برام پذیرش از دانشگاه میلان اومده که قطعی هم هست و آزمون نداره و رشته ای هم که قبول شدم بهتره. حالا نمی دونم باید چه کار کنم. چه جوری می تونم این پذیرش جدیدم ر جایگزین پذیرش قبلی کنم چیکار کنم سفارت قبول کنه که پذیرش جدیدم رو جایگزین قبلی کنه؟ دوباره وقت بگیرم برم سفارت یا کار دیگه ای باید بکنم؟ خیلی ممنون می شم راهماییم کنید

قربانت.
    شما از میلان برا ترم 2 پذیرش گرفتید و ددلاین سفارت برا ترم 2 متفاوت هست و الان نیست. اگه واقعا قصدتون ترم 2 رفتن هست، روزی که سفارت میرید موضوع رو باهاشون درمیون بگذارید.
    موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering with the focus on cells, tissues and biotechnology (Politecnico di milano)

دوستان عزیز خیلی خیلی ممنونم بابت جواب هایی که دادید. الان یه مسئله ای ذهنمو مشغول کرده. بنده یه مقاله توی ژورنال advanced healthcare materials سابمیت کردم که 12 ژوئن ریوایز خورد و 27 ژوئن اکسپت شد واسه چاپ. بعدشم یه سری Permission واسه عکسایی که استفاده کرده بودم از مقالات دیگه گرفتمو الان فرآیند چاپش داره طی می شه. از اون جایی که من باید application receipt رو امضا کنم و بفرستم نمی تونم منتظر بمونم تا مقاله available online بشه وگرنه ددلاین میگذره. به نظرتون چکار کنم که دانشگاه این مورد مقاله رو واسم در نظر بگیر و شانس پذیرش و یا حتی بورس بره بالا تر متاسفانه تو سیستم جایی نداره که بشه accepted manuscript رو آپلود کنم. من ایمیل هاهی اکسپت رو دارم. بازم ممنونم بابت راهنمایی هاتون. به خصوص آقا مجید.

Junior Member

سلام دوست عزیز بسیار ممنونم از راهنماییتون.توی پذیرش نوشته که شروع ترم از سپتامبر یا اکتبر هست البته من از دانشگاه میلان پذیرش گرفتم نه پلی تکنیک. مشکلم همینه که شروع هردو دانشگاه از ترم سپتامبر هست. واقعا نمیدونم چه کنم که پذیرش میلان را به جای پذیرش siena قبول کنن تا بهم ویزای دانشجویی ارئه بدن چون فرم آ رو برای siena پر کردم

دوستان عزیز خیلی خیلی ممنونم بابت جواب هایی که دادید. الان یه مسئله ای ذهنمو مشغول کرده. بنده یه مقاله توی ژورنال advanced healthcare materials سابمیت کردم که 12 ژوئن ریوایز خورد و 27 ژوئن اکسپت شد واسه چاپ. بعدشم یه سری Permission واسه عکسایی که استفاده کرده بودم از مقالات دیگه گرفتمو الان فرآیند چاپش داره طی می شه. از اون جایی که من باید application receipt رو امضا کنم و بفرستم نمی تونم منتظر بمونم تا مقاله available online بشه وگرنه ددلاین میگذره. به نظرتون چکار کنم که دانشگاه این مورد مقاله رو واسم در نظر بگیر و شانس پذیرش و یا حتی بورس بره بالا تر متاسفانه تو سیستم جایی نداره که بشه accepted manuscript رو آپلود کنم. من ایمیل هاهی اکسپت رو دارم. بازم ممنونم بابت راهنمایی هاتون. به خصوص آقا مجید.
    خواهش میکنم.
    بعضی از مجلات همون نسخه accepted manuscript رو با اینکه هنوز منسجم نشده به صورت موقت در سایتشون available میکنن. ولی اگه این ژورنال این کار رو نمیکنه، بازم مهم نیست. شما جزییات رو در CV تون منعکس کنید و درضمن بله، جایی برا آپلود سایر مدارک نیست، ولی میتونید همین نسخه ایی که اشاره کردید رو با رزومه تون تو یه فایل pdf ادغام کنید و بهشون ارائه بدید. کاری جز این تو این فاصله کوتاه نمیتونید انجام بدید. در ضمن نگران نباشید به همین صورت هم احتمالا امتیاز بخش پابلیش رو کسب میکنید.
    موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد فرایند پذیرش دانشگاه پلی تکنیک میلان (پست اول به دقت خوانده شود)

دوستان من دیشب یه پست گذاشتم مدیر حذف کرد. نمی دونم توی این تاپیک گذاشته بودم یا جای دیگه. ولی هر چی می گردم جایی به غیر از اینجا براش پیدا نمی کنم. چون برای دانشگاه پلی تکنیک این سوال رو دارم.

دوستان من اول مهر با یه معرفی به استاد فارغ التحصیل میشم توی مقطع کارشناسی از دانشگاه آزاد
    ریزنمراتی که الان دانشگاه بهم میده ترمی نیست، معدل نداره و تایید نمیشه
    تا وقتی هم دانشنامه نیاد ریزنمرات ترمی بهم نمیدن.
    دانشنامه هم حداقل شش ماه طول میکشه تا صادر بشه
    به نظرتون الان با چه مدرکی می تونم اپلای کنم؟
    همین ریزنمرات رو ببرم دارالترجمه غیررسمی ترجمه کنم براشون بفرستم؟
    اصلا وقتی تایید نشده، فرقی داره دارالترجمه انجام بده یا خودم؟ چون خودم یه نسخه ترجمه انجام دادم می پرسم.
    برای معدل هم چون ذکر نشده، میشه گواهی اشتغال به تحصیل با ذکر معدل و واحد باقیمانده گرفت و ترجمه کرد؟
    اگه رییس دانشکده باهام آشنا باشه و حاضر باشه گواهی اشتغال به تحصیل انگلیسی که خودم حاضر می کنم رو برام امضا و مهر کنه چطور؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد فرایند پذیرش دانشگاه پلی تکنیک میلان (پست اول به دقت خوانده شود)

سلام، آقا ممنون بابت مطالب خوب. فقط معدل ها رو فکر میکنم اشتباه گفتین. چون گفته کمترین نمره در سیستم آموزشی. فکر میکنم باید 0 و 20 بنویسیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ellna نمایش پست ها
    بریم سراغ اینکه چگونه اپلای کنیم ؟؟؟

*** اگر که میخایند از رشته ها و زبانهایی که این دانشگاه ارائه میکنه مطلع بشید، لینک زیر را نگاه کنید.
    http://www.polinternational.polimi.it/educational-offer/laurea-magistrale-equivalent-to-master-of-science-programmes/

*** برای اپلای ابتدا باید اکانت بسازید توی سایت، برای همین به لینک زیر میریم و مراحل را سپری میکنیم. در این مرحله سوال خاصی پیش نمیاد. سوالاتش هم راحت هست و سخت نیست.
    https://www15.ceda.polimi.it/aunicaa...754b5d733b64cb
    و این پی دی اف را هم نگاه کنید. که خود دانشگاه درست کرده.
    http://www.polinternational.polimi.i...guidelines.pdf

تا الان شما اکانتتون را درست کردید و برای اینکه مدارکتون را آپلود کنید باید طبق پی دی اف زیر عمل کنید. لطفا این پی دی اف را مو به مو نگاه کنید.
    http://www.polinternational.polimi.i...guidelines.pdf

یه سوالی اینجا بوجود میاد و اون موقعی هست که شما به یه جدولی برمی خورید که گفته معدلهاتون را بزنید منظورم دقیقا صفحه 8 پی دی اف بالا هست که توی دو ردیف به ترتیب معدلتون، عدد 12 و عدد 20 را وارد می کنید.
    *** همچنین پروژه یا بورسی به نام ASP هست که خیلی رقابتی هست، شرایطش را بخونید اگه میبینید می تونید، انتخابش کنید. (صفحه 11 پی دی اف)

حالا بریم سراغ اصل مطلب یعنی مدارکی که باید ارائه بدیم چیه ؟؟؟

http://www.polinternational.polimi.i...ssions-office/

مدارک مورد نیاز برای اپلای:

1. ریزنمرات : برای تهیه ریز نمرات به دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شدید رفته و می گویید ریز نمراتتان را بدهند و همینطور مهر بزنند.
    *** کسانی که ناپیوسته هستند 2 عدد ریزنمرات باید بگیرند.

2. دانشنامه: به مانند ریزنمرات عمل می کنیم.
    *** کسانی که اصل مدرکشان هنوز آماده نیست، گواهی موقت پایان تحصیلاتشان را بگیرند.
    *** کسانی که فارغ التحصیل نشده اند نامه ای از دانشگاه یا مدیر گروهتون بگیرید که نشان دهد شما تا فلان تاریخ درستان تمام می شود. (باید تا موقع سفارت مدرک اصلیتون دستتون باشه)

3.کورس دیسکریپشن : که جدولی هست که نام دروستون را که تا به حال خوندید را می نویسید با تعداد ساعت و واحد و کمی توضیح برای هر درس.
    *** اگر مدیر گروهتون براتون مهر کرد که دستش درد نکنه در غیر این صورت لازم نیست مهر کنید.
    *** قبلا دوستان زحمت کشیدند و در تاپیک زیر کورس دیسکرپشن گذاشتند. لطفا تمام صفحاتش را چک کنید و فایل مورد نظرتون را دانلود کنید.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...se-Description

نقل قول نوشته اصلی توسط arminza نمایش پست ها
    دوستان من دیشب یه پست گذاشتم مدیر حذف کرد. نمی دونم توی این تاپیک گذاشته بودم یا جای دیگه. ولی هر چی می گردم جایی به غیر از اینجا براش پیدا نمی کنم. چون برای دانشگاه پلی تکنیک این سوال رو دارم.

دوستان من اول مهر با یه معرفی به استاد فارغ التحصیل میشم توی مقطع کارشناسی از دانشگاه آزاد
    ریزنمراتی که الان دانشگاه بهم میده ترمی نیست، معدل نداره و تایید نمیشه
    تا وقتی هم دانشنامه نیاد ریزنمرات ترمی بهم نمیدن.
    دانشنامه هم حداقل شش ماه طول میکشه تا صادر بشه
    به نظرتون الان با چه مدرکی می تونم اپلای کنم؟
    همین ریزنمرات رو ببرم دارالترجمه غیررسمی ترجمه کنم براشون بفرستم؟
    اصلا وقتی تایید نشده، فرقی داره دارالترجمه انجام بده یا خودم؟ چون خودم یه نسخه ترجمه انجام دادم می پرسم.
    برای معدل هم چون ذکر نشده، میشه گواهی اشتغال به تحصیل با ذکر معدل و واحد باقیمانده گرفت و ترجمه کرد؟
    اگه رییس دانشکده باهام آشنا باشه و حاضر باشه گواهی اشتغال به تحصیل انگلیسی که خودم حاضر می کنم رو برام امضا و مهر کنه چطور؟
    تا حالا این مورد رو از بچه های دانشگاه آزاد نشنیده بودم که در شرایط شما معدل نمیزنه. بهر حال، شما ریز نمرات رو همراه با همون گواهی اشتغال به تحصیلتون رو بدید دارالترجمه بصورت غیر رسمی ترجمه کنه و براشون بفرستید، بعدها اگه باز به مشکل خوردید این پست رو بخونید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2405012
    موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)