صفحه 7 از 21 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 209

موضوع: ک.ارشد فرایند پذیرش دانشگاه پلی تکنیک میلان (پست اول به دقت خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد فرایند پذیرش دانشگاه پلی تکنیک میلان (پست اول به دقت خوانده شود)

با سلام دوستانی که واسه پلیمی میخوان اقدام کنن بدونن که مینیمم معدل برای ارشد نیم نمره افزایش پیدا کرد یعنی 14.5

Senior Member majjiid آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد فرایند پذیرش دانشگاه پلی تکنیک میلان (پست اول به دقت خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud1994 نمایش پست ها
    با سلام دوستانی که واسه پلیمی میخوان اقدام کنن بدونن که مینیمم معدل برای ارشد نیم نمره افزایش پیدا کرد یعنی 14.5
    درسته. یه موقعی 13 و 13.5 بوده.
    از سخت گیری بیشترش در دادن پذیرش به دانشجو های امسال پیدا بود.
    مثلا با معدود دوستانی که من در ارتباط بودم و بعضا از دانشگاه های دولتی خوب ایران فارق التحصیل بودن و شاگرد اول دانشکده و رتبه های تک رقمی کنکور و ... هیچ کدوم امسال اسکالرشیپ merit based دانشگاه رو نگرفتن. البته هر سال هم رقابت به یه نحوی هست و همین امسال هم احتمالا کسانی باشن که گرفتن ولی حداقل من باهاشون ارتباطی نداشتم.
    ایشالا که همه موفق باشن.
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

با سلام

من میخوام برای کال اول پولیمی برای وینتر 2018 اپلای کنم که از یک سپتامبر میشه اپلای کرد.
    مدارک من همگی آماده هست. تنها سوالم در مورد ارسال مدارک با پست هست.
    من مدارک را ترجمه کردم. آیا باید اصل ریزنمره و دانشنامه را هم ارسال کرد؟ یا فقط ترجمه ی آنها کافی هست؟
    من یک سری مدارک ترجمه شده با مهر دادگستری و وزارت خارجه دارم اما آنها را برای مصاحبه ی سفارت آلمان لازم دارم. باید یک سری جدید از ترجمه ها بگیرم و تایید دادگستری و خارجه هم بشود؟

و اینکه آیا می شود ریزنمرات به زبان انگلیسی با مهر برجسته ی دانشگاه را ارسال کرد؟

پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Persianflyer نمایش پست ها
    با سلام

من میخوام برای کال اول پولیمی برای وینتر 2018 اپلای کنم که از یک سپتامبر میشه اپلای کرد.
    مدارک من همگی آماده هست. تنها سوالم در مورد ارسال مدارک با پست هست.
    من مدارک را ترجمه کردم. آیا باید اصل ریزنمره و دانشنامه را هم ارسال کرد؟ یا فقط ترجمه ی آنها کافی هست؟
    من یک سری مدارک ترجمه شده با مهر دادگستری و وزارت خارجه دارم اما آنها را برای مصاحبه ی سفارت آلمان لازم دارم. باید یک سری جدید از ترجمه ها بگیرم و تایید دادگستری و خارجه هم بشود؟

و اینکه آیا می شود ریزنمرات به زبان انگلیسی با مهر برجسته ی دانشگاه را ارسال کرد؟

پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون
    درود
    تا جایی که به یاد دارم فقط "رسید اپلای کردن" و ترجمه ی ریزنمره (اصل ترجمه نه کپی )رو ارسال کردم. نیازی به دانشنامه نبود.
    در شرایطی که گفتین شما نیاز دارین یه نسخه ی دیگه اماده کنین(پیشنهاد من اینه که مهر و تایید دادگستری و وزارت امور خارجه رو هم داشته باشه که نقصی ازتون نگیرن.)

اطلاعی ندارم
    موفق باشین

Junior Member

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی ارشد
    رشته تحصیلی: management engineering

معدل لیسانس: 17.5
    رشته لیسانس: مهندسی صنایع
    دانشگاه لیسانس: دولتی بوعلی
    2 سال سابقه ی TA
    رنک 1 دانشگاه
    با 1 ریکام خوب

دوستم با این رزومه برای second callدانشگاه پلی تکنیک میلان اقدام کرد اما قبول نشد.
    می خواد بفهمه دلیل ریجکتش چی بود؟ که تغییر بده برای first call سال دیگه اقدام کنه.
    ؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Knight_ نمایش پست ها
    مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی ارشد
    رشته تحصیلی: management engineering

معدل لیسانس: 17.5
    رشته لیسانس: مهندسی صنایع
    دانشگاه لیسانس: دولتی بوعلی
    2 سال سابقه ی TA
    رنک 1 دانشگاه
    با 1 ریکام خوب

دوستم با این رزومه برای second callدانشگاه پلی تکنیک میلان اقدام کرد اما قبول نشد.
    می خواد بفهمه دلیل ریجکتش چی بود؟ که تغییر بده برای first call سال دیگه اقدام کنه.
    ؟؟؟

دوست عزیز فرآیند ادمیت شدن اصلا فرآیند قطعی ای نیست.. ممکنه با همین رزومه در کال بعدی پذیرش بشن. نمره زبانشون رو هم ارائه بدن تا اون موقع و اگه مقدوره یه مقاله هم داشته باشن فکر کنم دیگه کم و کسری ای نخواهند داشت.. امید به خدا
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die
    We're warriors , Warriors of the world

Junior Member

سلام دوستان من یه سوال داشتم .چرا تو قسمت اپلیکیشن آنلاین برای ثبت نام کشور محل تولد ایران تو لیست کشور ها نیست؟
    باید چیکار کرد؟

سلام
    برای اپلای لازمه که مدارک تو دارالترجمه رسمی ترجمه شه؟ چون دانشگاه تبریز اخیرا خودش مدرک و ریز نمرات ترجمه شده میده . با مهر دانشگاه کافیه؟

Senior Member majjiid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alireeezata نمایش پست ها
    سلام
    برای اپلای لازمه که مدارک تو دارالترجمه رسمی ترجمه شه؟ چون دانشگاه تبریز اخیرا خودش مدرک و ریز نمرات ترجمه شده میده . با مهر دانشگاه کافیه؟
    قربان شما.
    اگر بصورت رسمی از دانشگاه تون گرفته باشید همون کفایت میکنه.
    موفق باشید.
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering with the focus on cells, tissues and biotechnology (Politecnico di milano)

سلام
    اگر که واسه 2 تا رشته اپلای کرده باشیم و هر دو رو ادمیت شده باشیم, شانس بورس مریت به این که کدوم رو انتخاب کنیم بستگی داره؟ یا جدای از رشته ی قبولیه؟ کسی می تونه کمک کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)