صفحه 8 از 21 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 209

موضوع: ک.ارشد فرایند پذیرش دانشگاه پلی تکنیک میلان (پست اول به دقت خوانده شود)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering with the focus on cells, tissues and biotechnology (Politecnico di milano)

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد فرایند پذیرش دانشگاه پلی تکنیک میلان (پست اول به دقت خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط jalalmosayebi نمایش پست ها
    سلام
    اگر که واسه 2 تا رشته اپلای کرده باشیم و هر دو رو ادمیت شده باشیم, شانس بورس مریت به این که کدوم رو انتخاب کنیم بستگی داره؟ یا جدای از رشته ی قبولیه؟ کسی می تونه کمک کنه؟
    پیگیر این قضیه شدم جواب زیر رو داد ادمیشن آفیس:

you can choose your preferred programme, irrespective of the assignemnt of the merit based scholrship

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد فرایند پذیرش دانشگاه پلی تکنیک میلان (پست اول به دقت خوانده شود)

سلام دوستان
    من در ابتدا کارشناسی ریاضی و سپس ارشد مهندسی صنایع گرفتم. بعد برای اینکه کارشناسی و ارشدم مرتبط باشن، 1لیسانس مهندسی صنایع هم گرفتم .
    ولی چون مقاله ژورنالی ندارم برا اقدام برای دکتری میخام دوباره ارشد اقدام کنم. نمیدونم کدامیک ازین مدارکم رو بنویسم تو ُsop و رزومه و کدامو ننویسم. در چه حالتی شانسم بالاتره
    و آیا میتونم هم برای ارشد و هم دکتری اقدام کنم؟
    متشکرم

Junior Member

سلام بر دوستان
    من برای فرست کال میلان میخوام اقدام کنم منتهی تازه فارغ التحصیل شدم و مدرک موقتم هنوز آماده نیست و برای اپلای حتما مدرک رو باید آپلود کرد یا در صورت فاغ التحصیل نشدن نامه ای که نشون بده در آینده فارغ التحصیل میشیم
    من الان نه اون نامه رو میتونم بگیرم چون فارغ التحصیل شدم نه مدرک رو چون گفتن دو سه هفته طول میشکه حداقل
    به نظرتون چیکار کنم برای اون قسمتی که مدرک میخواد؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering with the focus on cells, tissues and biotechnology (Politecnico di milano)

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7300 نمایش پست ها
    سلام بر دوستان
    من برای فرست کال میلان میخوام اقدام کنم منتهی تازه فارغ التحصیل شدم و مدرک موقتم هنوز آماده نیست و برای اپلای حتما مدرک رو باید آپلود کرد یا در صورت فاغ التحصیل نشدن نامه ای که نشون بده در آینده فارغ التحصیل میشیم
    من الان نه اون نامه رو میتونم بگیرم چون فارغ التحصیل شدم نه مدرک رو چون گفتن دو سه هفته طول میشکه حداقل
    به نظرتون چیکار کنم برای اون قسمتی که مدرک میخواد؟؟
    سلام. من هم تقریبا همین مشکل رو داشتم. از دانشگاه نامه پلیس +10 رو گرفتم که توش نوشته شده فارق التحصیل شدم و همون رو ترجمه کردم. علاوه بر اون یه ریز نمرات گرفتم که به صورت لیست وار تموم درسارو داشت (و نه به صورت ترمیک). توی اون ریز نمره نوشته شده بود که فارق التحصیل شدم ! . یه دونه گواهی رتبه هم از دانشگاه گرفتم که معدل و رتبه رو نشون میداد ( البته چون که گفتم واسه دانشگاه خارج میخوام مسئول آموزش به خاطر خصومت شخصی که با بنده داشت داخلش نوشت که این نامه غیر قابل ترجمس واسه همین این نامه رو نتونستم ترجمه کنم . اما خوشبختانه دانشگاه دو نسخه فارسی و ترجمه شده از مدارک رو می خواست و من اون نامه گواهی رتبه رو فقط فارسیش رو آپلود کردم.) دوست عزیز به نظر بنده شما توی هیچ کدوم از این مراحل اسمی از خارج و اپلای و غیره نیار ! همین 3 تا (پلیس +10 و ریزنمره و گواهی رتبه) کفایت می کنه واسه اثبات فارق التحصیلیت. این هارو کلا یه فایل پی دی اف کن و اولش بنویس که چرا نمی تونی اصل مدرک رو الان ارائه بدی.

موفق باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط maghdami نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در ابتدا کارشناسی ریاضی و سپس ارشد مهندسی صنایع گرفتم. بعد برای اینکه کارشناسی و ارشدم مرتبط باشن، 1لیسانس مهندسی صنایع هم گرفتم .
    ولی چون مقاله ژورنالی ندارم برا اقدام برای دکتری میخام دوباره ارشد اقدام کنم. نمیدونم کدامیک ازین مدارکم رو بنویسم تو ُsop و رزومه و کدامو ننویسم. در چه حالتی شانسم بالاتره
    و آیا میتونم هم برای ارشد و هم دکتری اقدام کنم؟
    متشکرم
    سلام دوست عزیز

به نظر بنده شما همه رو اشاره کن تا توجیه داشته باشی از علاقه زیادی که به این رشته داشتی و وقت زیادی که صرفش کردی. توی SOP باید دقیقا مسیر تحصیلی که طی کردی رو توضیح بدی و با یک سری دلایل که خوب باشه طرفتو قانع کنی که ambitious هستی برای مسیری که انتخاب کردی و این که چرا باید انتخاب بشی. روی SOP خیلی وقت بگذار.

Junior Member

دوستان سلام
    من برای رشته فشن اپلای کردم و مدارک فرستادم
    سه تا سوال داشتم:
    1- مدرک زبانم رو باید تا کی حاضر کنم
    2-وقتی جواب بیاد باید مدارک رو به چه زبانی به سفارت بدیم؟ (یعنی میشه ترجمه هامون به زبان انگلیسی باشه، چون من یه سری به انگلیسی دارم)
    3- مدارک مربوط به DSU رو کی و کجا باید بدیم
    مرسی

Junior Member

سلام
    میشه بفرمایید گواهی رتبه رو از کجا و چطورگرفتین؟من دانشگاه از دانشگاه پیام نور نتونستم بگیرم. اصلا نمی دونستن وظیفه کدوم قسمت هست و یا چطور باید بدن. دیگه اونقد منو هی اینور واونور فرستادن که خسته شدم و بیخیال.
    مرسی

Junior Member

سلام
    میشه بفرمایید گواهی رتبه برتر را از کجا و چطور گرفتین؟

Senior Member majjiid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maghdami نمایش پست ها
    سلام
    میشه بفرمایید گواهی رتبه برتر را از کجا و چطور گرفتین؟
    قربانت.
    من رتبه کنکورم رو از سازمان سنجش گرفتم و رتبه دوره دانشگاه رو هم از خود دانشگاه. البته من روزانه سراسری بودم، پیام نور نبودم. ولی خوب حتما در مورد شما هم خود دانشگاه باید همچین مدرکی رو بهتون ارائه بده.
    البته بگم زیاد خودتون رو به زحمت نندازید. تاثیری نداره. merit based که مال از ما بهترونه (خودم رو میگم، توهین به شما نباشه.) مگر یه رزومه های خاص. متقاضی های پلیمی هی زیاد میشن و گرفتنش سخت تر شده. مثلا من امسال با ایرانیی برخورد نداشتم که بگه امسال من merit گرفتم.
    ولی بچه ها invest your talent رو امسال گرفتن. با معدل های 17 و 17.5 به بالا و با رزومه های خیلی معمولی. ولی خوب این بورس جدای اینکه به شانس هم بسته گی داره، به اینکه یکم زبان ایتالیایی بلد باشید یا سنتون کمتر باشه یا چیز های دیگه هم بستگی داره. و بردش رو تشدید و تضعیف میکنه.
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jalalmosayebi نمایش پست ها
    سلام. من هم تقریبا همین مشکل رو داشتم. از دانشگاه نامه پلیس +10 رو گرفتم که توش نوشته شده فارق التحصیل شدم و همون رو ترجمه کردم. علاوه بر اون یه ریز نمرات گرفتم که به صورت لیست وار تموم درسارو داشت (و نه به صورت ترمیک). توی اون ریز نمره نوشته شده بود که فارق التحصیل شدم ! . یه دونه گواهی رتبه هم از دانشگاه گرفتم که معدل و رتبه رو نشون میداد ( البته چون که گفتم واسه دانشگاه خارج میخوام مسئول آموزش به خاطر خصومت شخصی که با بنده داشت داخلش نوشت که این نامه غیر قابل ترجمس واسه همین این نامه رو نتونستم ترجمه کنم . اما خوشبختانه دانشگاه دو نسخه فارسی و ترجمه شده از مدارک رو می خواست و من اون نامه گواهی رتبه رو فقط فارسیش رو آپلود کردم.) دوست عزیز به نظر بنده شما توی هیچ کدوم از این مراحل اسمی از خارج و اپلای و غیره نیار ! همین 3 تا (پلیس +10 و ریزنمره و گواهی رتبه) کفایت می کنه واسه اثبات فارق التحصیلیت. این هارو کلا یه فایل پی دی اف کن و اولش بنویس که چرا نمی تونی اصل مدرک رو الان ارائه بدی.

موفق باشی
    سلام ممنون از جوابی که با حوصله دادید
    من نامه رو برای پلیس 10 گرفتم فقط خطاب نامه نظام وظیفس و در انتهاش گفته برای خدمت سربازی معرفی میشه مشکلی ایجاد نمیکنه؟قبول میکنن همچین چیزی رو بجای مدرک؟ بعد این نامرو باید دارالترجمه رسمی ترجمه کنم یعنی منظورتون رو از ترجمه به طور دقیق نفهمیدم(چون رسمیش طول میکشه منم شدیدا مشکل زمان دارم و دارالترجمه هایی دیدم که تو یه روز ترجمه میکنن)،ریز نمرات هم دانشگاه به صورت ترمیک میده انگلیسی هم میده با مهر دانشگاه بالاش هم زده فارغ التحصیل ولی بکگراندش نوشته غیر رسمی
    در مورد گواهی رتبه هم اطلاعی نداشتم حتما پیگیری میکنم فقط ببخشید منظورتون از رتبه چیه رتبه کنکور رتبه در بین هم رشته ای ها؟من بگم گواهی رتبه میفهمن چی میخوام؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)