نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: کدوم کشور از همه نظر برای ایرانیها بهتره؟

پیش فرض کدوم کشور از همه نظر برای ایرانیها بهتره؟

با سلام.
    من در حال حاضر سرباز هستم و می خوام به امید خدا بعد از خدمت به یه کشور مهاجرت کنم و کلا اونجا زندگی کنم.
    حالا می خواستم ببینم کدوم کشور برای ایرانیها چه از نظر تحصیل و چه از نظر کار و زندگی و ... بهتره؟
    کلا اطلاعاتی در زمینه مهاجرت ندارم.
    ممنون میشم در این زمینه کمکم کنید و بگید که از الان باید چیکار کنم تا بعد از خدمت دیگه آماده باشم واسه مهاجرت.؟
    من 25 ساله لیسانس حسابداری دارم با معدل 14 از دانشگاه غیر انتفاعی و سابقه کاری ندارم.
    با تشکر.

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

پیش فرض پاسخ : کدوم کشور از همه نظر برای ایرانیها بهتره؟

سلام

ببینید دوست عزیز، سئوالتون خیلی کلیه. بنظرم جواب این سئوال بر میگرده به اهداف شما. مگه میشه یک کشور نام برد که از همه لحاظ برای ایرانی ها پرفکت باشه؟! اما، بر اساس تحقیقات خودم، من به این نتیجه رسیدم که امریکا از همه جا بهتره برای ایرانی ها. به دلایل زیادی، از جمله تعداد ایرانی ها، موقعیت کار، تحصیل، آب و هوا، اقتصاد و ... مخصوصا ایالت کالیفرنیا. بعدش کشورهایی مثل کانادا و استرالیا در رتبه های بعدی میتونن باشن. به صورت کلی، شما باید بر اساس اولویت هاتون که احیانا تحصیلی میخواید برید، باید کشور انتخاب کنید.
    موفق باشید
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

نقل قول نوشته اصلی توسط abarmard نمایش پست ها
    سلام

ببینید دوست عزیز، سئوالتون خیلی کلیه. بنظرم جواب این سئوال بر میگرده به اهداف شما. مگه میشه یک کشور نام برد که از همه لحاظ برای ایرانی ها پرفکت باشه؟! اما، بر اساس تحقیقات خودم، من به این نتیجه رسیدم که امریکا از همه جا بهتره برای ایرانی ها. به دلایل زیادی، از جمله تعداد ایرانی ها، موقعیت کار، تحصیل، آب و هوا، اقتصاد و ... مخصوصا ایالت کالیفرنیا. بعدش کشورهایی مثل کانادا و استرالیا در رتبه های بعدی میتونن باشن. به صورت کلی، شما باید بر اساس اولویت هاتون که احیانا تحصیلی میخواید برید، باید کشور انتخاب کنید.
    موفق باشید
    راستش من واسه اقامت دائم میخوام برم ، حتما باید ویزای تحصیلی بگیرم؟از طریق دیگه ای نمیشه؟

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1381370 نمایش پست ها
    راستش من واسه اقامت دائم میخوام برم ، حتما باید ویزای تحصیلی بگیرم؟از طریق دیگه ای نمیشه؟
    راه های زیادی وجود داره واسه رفتن به امریکا که یکیش تحصیلی هست. باید زحمت بکشید و محتویات این فروم بخونید، حتما جوابتون پیدا خواهید کرد.
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

Junior Member

منم بعد خدمتم میخوام برم بیست ماه دیگه ; واسه کانادا خودمو اماده کردم چون آمریکا واقعا بیخود ریجکت میکنه و ویزا نمیده ; خیلی تحقیق کردم بهترین کشور ها برای اقامت بعد از تحصیل آلمان و اتریش که تحصیل رایگانه و با کار بهتون اقامت میدن; اما کشوری مثل کانادا کار کردن ربطی به گرفتن اقامت نداره و باید طبق قانون اون ایالت یا روش مهاجرتی متفاوت امتیاز بیارید; استرالیا هم که با چهار سال اقامت قانونی بهتون اقامت دایم میده;
    به نظرم اگه از پس هزینه ها بر میای برو استرالیا ;اگرم هزینه واست مهمه فکر المان و اتریش باش

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط farjam2013 نمایش پست ها
    منم بعد خدمتم میخوام برم بیست ماه دیگه ; واسه کانادا خودمو اماده کردم چون آمریکا واقعا بیخود ریجکت میکنه و ویزا نمیده ; خیلی تحقیق کردم بهترین کشور ها برای اقامت بعد از تحصیل آلمان و اتریش که تحصیل رایگانه و با کار بهتون اقامت میدن; اما کشوری مثل کانادا کار کردن ربطی به گرفتن اقامت نداره و باید طبق قانون اون ایالت یا روش مهاجرتی متفاوت امتیاز بیارید; استرالیا هم که با چهار سال اقامت قانونی بهتون اقامت دایم میده;
    به نظرم اگه از پس هزینه ها بر میای برو استرالیا ;اگرم هزینه واست مهمه فکر المان و اتریش باش
    آمریکا برای ریجکت کردن دلیل داره طبق قوانین خودش . با توجه به سیاستهای احتمالی جدید دولت پرزیدنت ترامپ هم احتمال داره این روند ریجکتی شیب تند تری به خودش بگیره.

Junior Member

کشور های مثل سویس یا نوروژ که کشور های اروم تری محصوب میشن چطور هستن ؟
    ولی شنیدم که مثلا مشور سویس قوانین سفت و سختی را دارد درسته ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)