نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: تجربیات آزمون آیلتس و دوره های آموزشی آیلتس در مرکز "کالج زبان ماهان"

Junior Member

پیش فرض تجربیات آزمون آیلتس و دوره های آموزشی آیلتس در مرکز "کالج زبان ماهان"

کالج زبان ماهان تو آزمون 20 آذرش که من بودم هم هدفون دادن که خیلی خوب بود برای قسمت لیسینینگ هم این که خیلی محیط آروم و آرامش بخشی بود روی یک روف گاردن سر سبز تمام کار کنانش هم لبخند رو لبشون بود بهم حسِ آرامش می داد همین مسئله شاید به نظر خیلی ها کوچیک باشه ولی خیلی مهم هستش که از محیط اطرافت سر جلسه آرامش بگیری

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس"کالج زبان ماهان"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

من تو تاریخ 20آذر تو آزمون کالج زبان ماهان شرکت کردم خیلی راضی بود و هم برخورد خوبی داشتن هم تو فضای خیلی خوبی برگزار شدش صبحانه خوبی هم دادن اولش نمره ای که می خواستم گرفتم راضیه راضیم از سنترشون

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض تجربیات آزمون آیلتس و دوره های آموزشی آیلتس در مرکز "کالج زبان ماهان"

دوستان گرامی،
    لطفا از این موضوع برای ارائه تجربیات خودتون از انجام آزمون آیلتس و یا دوره های آموزشی در کالج زبان ماهان استفاده کنید.
    امیدوارم با ارائه تجربیات خودتون، دیگر شرکت کنندگان این آزمون را در تصمیم گیری کمک کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس"کالج زبان ماهان"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

من تاریخ 2 بهمن امتحان دادم. آزمون در سالن کالج ماهان نزدیک شهرک غرب یادگار برگزار شد. کیفیت آزمون و پرسنل خیلی خوب بود. محل آزمون 4 طبقه بود و ما طبقه اول آزمون دادیم که ظاهرا کتابخونه بود. بهمون گفتن آزمون طبقه بالا روی سالن روف گاردن برگزار میشه اما چون برف میومد، عذرخواهی کردن و گفتن شاید صدای برف و بارون که به شیشه ها میخوره ممکنه اذیت کنه و آزمون رو طبقه پایین گرفتند. برخورد همه کارکنان خوب بود. به ویژه اینکه ما نزدیک 40 نفر بودیم و قبل از آزمون بهمون صبحانه دادند. وقتی مشغول صبحانه بودیم خیلی با بچه ها صحبت کردیم و کاملا استرس قبل از آزمون برطرف شد. رویهم رفته به نظر من آزمون رو خیلی استاندارد برگزار کردند و من راضی بودم. منتظرم نمراتم بیاد. فکر میکنم فردا نتایج رو بدن که حتما اون رو هم باهاتون به اشتراک میگذارم.

Junior Member

بله بخش لیستنیگ با هدفون برگزار شد و کیفیتش هم خیلی خوب بود. هم هدفون داشتند که کل گوش رو می گرفت و هم هدست که میتونستی بگذاری داخل گوش. خودت می تونستی انتخاب کنی که این خیلی به نظرم خوب بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Electronics

من آزمون 2 بهمن را توی مرکز ماهان دادم. نمراتم همین امروز اومد و نتیجه خیلی خوب بود و اورال 7 شدم. من تا حالا جای دیگه امتحان نداده بودم و نمی تونم مقایسه کنم اما با تمام چیزهایی که شنیده بودم میتونم بگم این مرکز واقعا برای من خوب بود. آزمون مصاحبه رو خودمون انتخاب کردیم که البته چون کم بودیم (فکر کنم 50 نفر) دو روز برگزار میشد. ممتحن ها 2 تا آقا بودن ظاهرا و یک خانم که البته میگفتن از طرف خود مرکز میاد و با مرکز شکوه و پروشه با هم یکی هستند. من با خانم لقمانی امتحان دادم و خیلی راضی بودم. یک خانم جوان که همش لبخند می زد و اصلا بهم استرس نداد. روز آزمون هم در موسسه ای توی یادگار برگزار شد و با پذیرایی قبل از امتحان اینقدر آروم بودم که فکر کردم دارم توی خونه تست می زنم. هوا خیلی سرد بود و شنیده بودم کاپشن نمی گذارن ببریم. خیلی استرس داشتم اما سالن اینقدر گرم بود که واقعا احساس ناراحتی نکردیم. به هر حال من دیگه از سد آیلتس گذشتم و برای همه آرزوی موفقیت میکنم

Junior Member

سلام دوستان

من توی سنتر مشهد ماهان دو بار سمپل دادم، اگر مشهد هستید حتما توصیه میکنم قبل از آزمون اصلی حداقل یک بار سمپل بدید، چون خیلی واقعی و استاندارده سمپلش!!

سنتر مشهدش واقعا عالیه، یک سالن فوق العاده ساکت، با نور کافی، سیستم صوتی بیسیم و با کیفیت عالی، سیستم گرمایش و سرمایش مناسب، برخورد مسئولین و سوپروایزر سنتر هم خیلی عالیه!!

فقط تا حالا آزمون اصلی ندادم که ببینم examiner های اسپیکینگش ( یعنی آقای رییسی و آقای سالاری) چطور هستن، اگر کسی تا حالا آزمون اصلی با این دو تا بوده ممنون میشم تجربش رو بهمون بگه!! (احتمالا سنتر تهران هم اسپیکینگ همین دو تا هستن!!)

در هر صورت به کسایی که میخوان مشهد آزمون بدن اینجا رو به خاطر کیفیت برگزاری آزمون توصیه میکنم!

فقط نمیدونم چرا یک هفته است که از طریق سایت نمیشه آزمون اصلی رو برای این سنتر ثبت نام کرد، ولی اینجور که ازشون پرسیدم مثل اینکه حضوری میشه ثبت نام کرد!!
    (یکم توی قسمت ثبت نام و تعیین وقت آزمون اسپیکینک نامناسب عمل میکنند، و اگر همین قسمتش رو هم بتونن بهتر مدیریت کنن واقعا میشه گفت یک تست سنتر بی عیب و نقصه)

موفق باشید
    ویرایش توسط csw : February 20th, 2017 در ساعت 07:55 PM

Junior Member

سلام من 2 بار سنتر ماهان مشهد سمپل دادم و آزمون اصلی رو هم تاریخ 11 فوریه همین سنتر دادم و منتظر ریزالتم هستم فعلا )
    در مورد سمپل ها باید بگم که بسیار با کیفیت برگزار میشن فقط اینکه یکم دسته بالا تو رایتینگ نمره میدن و پارت 3 اسپیکینگ و یکم ساده تر میگیرن نسبت به آزمون اصلی!
    اگزمینر من آقای علیرضا رییسی بود یکم عجله داشت و سعی نمیکرد اولش کاری کنه استرس آدم بره امیدوارم که خوب نمره بده
    در مورد تاریخ اسپیکینگ یکم کند عمل میکنن مثلا به من ساعت 4 بعدازظهر پنچشنبه تازه خبر دادن که جمعه 9 صیح اسپیکینگ دارم...و گفتن که از 8.5 صبح باید اونجا باشم...ولی در آموزشگاه تا نزدیکای 9 بسته بود و کسی اصن نبود این قضیه یکم باعث استرسم شد همش می گفتم نکنه اسپیکینگ جای دیگه ای برگزار میشده و من متوجه نشدم!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eliot1989 نمایش پست ها
    سلام من 2 بار سنتر ماهان مشهد سمپل دادم و آزمون اصلی رو هم تاریخ 11 فوریه همین سنتر دادم و منتظر ریزالتم هستم فعلا )
    در مورد سمپل ها باید بگم که بسیار با کیفیت برگزار میشن فقط اینکه یکم دسته بالا تو رایتینگ نمره میدن و پارت 3 اسپیکینگ و یکم ساده تر میگیرن نسبت به آزمون اصلی!
    اگزمینر من آقای علیرضا رییسی بود یکم عجله داشت و سعی نمیکرد اولش کاری کنه استرس آدم بره امیدوارم که خوب نمره بده
    در مورد تاریخ اسپیکینگ یکم کند عمل میکنن مثلا به من ساعت 4 بعدازظهر پنچشنبه تازه خبر دادن که جمعه 9 صیح اسپیکینگ دارم...و گفتن که از 8.5 صبح باید اونجا باشم...ولی در آموزشگاه تا نزدیکای 9 بسته بود و کسی اصن نبود این قضیه یکم باعث استرسم شد همش می گفتم نکنه اسپیکینگ جای دیگه ای برگزار میشده و من متوجه نشدم!!!!
    ممنون که تجربتون رو به اشتراک گذاشتین!!
    شما نتیجه آزمونتون اومد؟
    میشه نمراتتون رو بگید؟
    و اینکه آیا از نتایج (مخصوصا اسپیکینگ و رایتینگ) راضی هستین؟

ممنون میشم اگر این اطلاعات رو هم به اشتراک بزارید، من میخوام واسه 8 آپریل همین سنتر ثبت نام کنم واسه آزمون اصلی!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)