صفحه 11 از 19 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 190

موضوع: تغيير رشته به هنر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    swinburne university

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصيل در رشته هاي هنر براي دانشجوي مهندسي

سلام من رشتم مهندسی کامپوتر هستش اگه بخوام رشته interior design بخونم کسی اطلاعاتی توی این زمینه داره؟با توجه به اینکه ترم دیگه درسم تموم میشه و هنوز برای گرفتن ایلتس اقدام نکردم

نقل قول نوشته اصلی توسط m2motazedi نمایش پست ها
    سلام
    من مدرک کاردانی مهندسی صنایع دارم(معدلم خوب نیس)،و الان دو سال که دارم نو انمیشن فعالیت میکنم.قصد ادامه تحصیل تو کانادا،رشته Game Art Design رو دارم یا هر رشته مرتبط دیگه.
    Portfolio نسبتا خوبی هم دارم،سطح زبانم هم بد نیس،ولی متاسفانه هیچ مدرکی تو این زمینه ندارم.
    مطالب بسیار خوبی از این انجمن خوندم.واقعا ممنون
    ولی هنوز نمیدونم از کجا باید شروع کنم!
    میخواستم راهنماییم کنید که آیا میتونم از یک دانشگاه نسبتا خوب تو کانادا پذیرش بگیرم؟
    لازمه چه کارهایی انجام بدم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام، خوشحالم که مورد من وشما مشابهت زیادی داره و دقیقا من هم جویای فرصتی در زمینه ی Game Art/Design هستم. خوشحال می شم اگر چیزهایی که پیدا کردیم رو share کنیم و با هم جلو بریم. در مورد سوالتون که فرمودین "...آیا میتونم از یک دانشگاه نسبتا خوب تو کانادا پذیرش بگیرم؟" جسنجو ها نشون می ده جواب شم اینه: " چرا که نه! "
    البته، تو شاخه ی مورد علاقه شما و بنده "دانشگاه ها" ی ( یونیورسیتی ها) کانادا خیلی فعال یا مطرح نیستن و بیشتر "موسسات هنری" (اسکول ها) مورد وثوق و اطمینان هستن که قدری شهریه اشون سنگینه، اما نشدنی نیست.به هر حال یک راهکارهایی برای کمتر شدن اون شهریه دارن که اطلاعاتم راجع به اون جزئیات کامل نیست. حالا خوشحال می شم تجریات شما و سایر دوستان این تاپیک راجع به این رشته و رشته های مشابهش بشنوم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در مقطع لیسانس

من لیسانس مهندسی کامپیوتر دارم و میخوام مولتی مدیا بخونم به نظر شما از لیسانس دوباره شروع کنم یا برم مستر بگیرم ؟
    مولتی مدیا جزو هنر محسوب میشه یا مهندسی ؟
    من گرین کارت امریکا دارم.
    اگه بخوام دوباره لیسانس بگیرم باید جی ار ای بدم با اس ای تی؟
    به نظر شما بهترین کار چیه با توجه به اینکه رشتم یعنی کامپیوتر رو دوست ندارم و به گرافیک علاقه دارم!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : از کجا شروع کنیم؟! - مراحل اخذ پذیرش برای رشته های هنر و طراحی

من لیسانس مهندسی کامپیوتر دارم و میخوام مولتی مدیا بخونم به نظر شما از لیسانس دوباره شروع کنم یا برم مستر بگیرم ؟
    به نظر شما بهترین کار چیه با توجه به اینکه رشتم یعنی کامپیوتر رو دوست ندارم و به گرافیک علاقه دارم!

پیش فرض پاسخ : از کجا شروع کنیم؟! - مراحل اخذ پذیرش برای رشته های هنر و طراحی

از لیسانس کامپوتر به راحتی میتونید به میدیا برای ارشد تغییر رشته بدید لازم نیست از لیسانس شروع کنید
    بستگی به گرایش داره بعضی هاش هنری بعضی ها مثل شاخه صدا مهندسی بعضا ها هم هیچ کدوم!
    جی آر ای برای این رشته معمولا نیاز نیست
    برید دنبال علاقتون!

نقل قول نوشته اصلی توسط nod90 نمایش پست ها

پیش فرض پاسخ : پذیرش در مقطع لیسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط nod90 نمایش پست ها
    گرافیک کامپیوتر هم میتونی در نظر بگیری! از گرافیک بهتره. گرافیک همش دستیه ولی به نظرم اگه با نرم افزارای گرافیکی انجام بشه جالبتره
    و اینکه تو رشته های هنری اگه از اول شروع کنی عموما بهتره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT - Shahrood University

نقل قول نوشته اصلی توسط negarin66 نمایش پست ها
    من فارغ التحصیل رشته الکترونیک هستم، به طراحی داخلی و طزاحی صنعتی هم علاقه دارم و برای مستر هم اپلای کردم و پذیرش هم گرفتم از چند جا. من پیشنهاد کاری که خودم انجام دادم رو میدم، من علی رغم ذوق و تواناییم اما هیچ تجربه و مهارتی توی این زمینه نداشتم برای همین یک دوره کوتاه مدت طراحی داخلی و عکاسی و چند تا تک درس سفال توی جهاد دانشگاهی گذروندم ( چون عکاسی برای همه رشته های هنر 2تا درس اجباری داره) + این که من چند تا مقام توی مسابقات پیانو داشتم و در حال یادگیری تار هستم + یکم هم طراحی فیگور کلاس رفتم برای قوی کردن اسکیس دستی ام + یادگیری نرم افزار sketch up + چند تا مقام بین المللی توی مسابقات اختراعات و خوارزمی دانش آموزی. سعی کردم رزومه هنری و یک portfolio خوب با کارهام آماده کنم. از زمانی که تصمیم به تغییر رشته برای ارشدم گرفتم 2سال طول کشید تا برای اپلای آماده شم. من پیشنهاد می کنم به جهاد یک سر بزنید ضرر نمی کنید. این نکته رو هم بگم که اصلا معدل لیسانس برقم خوب نیست حدود 13
    مرسی. واقعا مرسی شرایط منم خیلی شبیه شماس. من لیسانس آی تی دارم می خونم و برای 2 -3 سال آینده برنامه دارم تو رشته طراحی لباس ادامه تحصیل بدم. خیلی ممنونم واسه این راهنماییا. فقط میشه یه اطلاعاتی در مورد موسساتی که این دوره ها رو رفتین بدین و یه خورده موسساتی که همچین دوره هایی با مدرک معتبر برگزار می کنن معرفی کنین. خیلی ممنون میشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum university of technology

پیش فرض پاسخ : تغيير رشته به هنر

سلام دوستان.
    لطفا هرکس در این زمینه اطلاعات داره راهنماییم کنه.
    من لیسانس مهندسی نفت دارم ولی میخوام برای مستر هنر واسه امریکااقدام کنم. مدارک معتبری که در این زمینه دارم: دیپلم فنی حرفه ای نقاشی و مدرک ممتاز خوشنویسی از انجمن خوشنویسان هستش، البته فعالیت غیر رسمی مثل آموزش خصوصی و این چیزا هم دارم.
    میشه راهنماییم کنین که ایا این کار امکان پذیر هست؟ باید چه کارایی انجام بدم؟

مرسی

Junior Member

سلام.من لیسانس برق دارم با معدل 13.دیپلم ریاضی هم دارم با معدل 18و5. میخواهم در رشته نقاشی یا برای لیسانس یا برای ارشد اقدام کنم.اصلا هم تا حالا نقاشی کار نکردم فقط چون خیلی علاقه دارم فکر کنم میتونم موفق باشم. لطفا کمکم کنید.
    برایم مهم نیست چه کشوری باشه فقط میخواهم دانشگاهم انگلیسی زبان باشه. ضمنا برای زبان هم دارم میخونم.

Junior Member agsaba آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط faza68 نمایش پست ها
    سلام.من لیسانس برق دارم با معدل 13.دیپلم ریاضی هم دارم با معدل 18و5. میخواهم در رشته نقاشی یا برای لیسانس یا برای ارشد اقدام کنم.اصلا هم تا حالا نقاشی کار نکردم فقط چون خیلی علاقه دارم فکر کنم میتونم موفق باشم. لطفا کمکم کنید.
    برایم مهم نیست چه کشوری باشه فقط میخواهم دانشگاهم انگلیسی زبان باشه. ضمنا برای زبان هم دارم میخونم.
    با سلام
    برای ارشد که نمیتونید اقدام کنید,برای لیسانس هم باید نمونه کار آماده کنید و نظر به اینکه برخی دانشگاهها آزمون ورودی دارند, پس شروع کنید به تمرین کردن.