صفحه 14 از 19 نخستنخست ... 45678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 190

موضوع: تغيير رشته به هنر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصيل در رشته هاي هنر براي دانشجوي مهندسي

سلام من واقعا لارم دارم یکی کمک کنه.دارم انتخاب رشته می کنم ولی باید همه جوانب رو در نظر بگیرم.راستش من حقوق خوندم ولی انصراف دادم الان دارم برای رشته هنر و زبان دانشگاه آزاد انتخاب رشته می کنم.می خوام رشته ای که می خونم دوست داشته باشم که بتونم تا آخر ادامه اش بدم.در رشته هنر نمایش بازیگری کارگردانی و ادبیات نمایشی رو جز اولویت های اولم انتخاب کردم و در زبان هم زبان و ادبیات انگلیسی البته من عموم آمریکاست و گفته اگه لیسانسمو بگیرم کمکم می کنه حالا به نظر شما من چه رشته ای انتخاب کنم که باهاش بتونم مهاجرت کنم به آمریکا یا کانادا؟خیلی ممنون راستی عجله دارم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تغيير رشته به هنر

سلام دوستان
    یه سوال داشتم من دیپلم ریاضی دارم و لیسانس اقتصاد و ارشد مدیریت بیمه دارم میخوام برم قبرس واسه رشته موسیقی؟ ایا مستر داره؟یا بااین دیپلمم میتونم کارشناسی موسیقی برم؟چقدر اعتبار داره مدرکش برای ادامه تحصیل؟

Junior Member

با سلام
    من کارشناسی عمران رو در دانشگاه آزاد گرفتم.
    علاقه شدید به عکاسی دارم. تقریبا در زمینه عکاسی ماهر هستم.
    دوستان اگر راهنمایی کنن که برای ادامه تحصیل در رشته عکاسی در تورنتو یا هر شهر دیگر در کانادا به چه مدارکی یا اقداماتی نیاز هست ممنون میشم.
    نا گفته نمونه که دایی بنده شهروند کانادا هستن، آیا این قضیه کمکی میکنه؟
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان.عجب تاپیک خوب و جالبیه.منم مهندسی رباتیک خوندمو علاقه زیادی به نقاشی دارم.واسه ارشد میخام نقاشی بخونم.من چجوری میتونم واسه پذیرش دانشگاه های خارج از کشور اقدام کنم؟یعنی باید از کجا شروع کنم؟بچه هایی که اطلاع دارن بیاین کمکون.

سلام دوستان من رشتم هنر نیست ولی اطلاعاتی راجع به سوالات شما دوستان دارم (خودم هم یه زمانی میخاستم تغییر رشته به هنر بدم از مهندسی کامپیوتر در امریکا)
    من با چند تا از دانشگاه های نیویورک و واشینگتون مکاتبه کردم و گفتم که میخام بعد از لیسانس مهندسی ام وارد به رشته هنر های زیبا بشم...جواب عمومی ای که از دانشگاه ها گرفتم این بود که اولا باید تافل بدم که اکثر دانشگاه ها نمره ۱۰۰ میخاستن و احتیاجی به امتحانات دیگه مثل جی-ار-ای و اینا نیست. پوتوفیلو بسیار بسیار مهمه چون شما که مهندسی خوندی و یه زشته کاملا جدا از هنر هست باید نشون بدی که استعداد و قابلیت ورود به این دانشگاه رو داری مخصوصا هنر های زیبا یا همون Fine-Arts که ورود براس مستر به مراتب از ورود برای لیسانس سخت تره چون لیسانس شما غیر مرتبط بوده. به جز اینها یک سری واحد های پیش نیاز بود که گفتن حتما باید پاس کنم که البته کم هم نبودن. بعلاوه سه تا توصیه نامه . و یکی از دانشگاه ها مصاحبه حضوری نیز داشت. واسه رشته انیمیشن هم پرسیده بودم علاوه بر موارد فوق گفتن یک ویدیو ۱۵ ثانیه ای که فکر میکنی بهترین کارته برامون بفرست که داستان و معنی داشته باشه.
    نتیجه گیری خودم : ورود از مهندسی به هنر های زیبا پروسه دشواری داره اگر سابقه کار و پرتوفیلو درست حسابی نداشته باشی..ولی باز رشته های انیمیشن و طرای گرافیک به مراتب شاید ساده تر باشه چون به من گفتن یکی از شرط های ورود تسلط کامل به کامپیوتر هست. (همینا یادم بود اگر نیاز هست میتونم ایمیل مکاتبه ام با دانشگاه ها رو بزارم برانون)

با سلام.
    من لیسانس مدیریت صنعتی از دارم که می خوام برا طراحی صنعتی تغییر رشته بدم کدوم کشورا و دانشگاها قبول میکنن تغییر رشترو.و این که کدوم دانشگاها خوبن تو طراحی صنعتی.تافل 79 دارم

Junior Member ELAHEZ آواتار ها

سلام دوستان من کارشناسی ارشد حقوق بین الملل می خونم . علاقم به ادامه تحصیل در رشته عکاسی هست تو کانادا . در حال حاضر هم کلاس های عکاسی دانشگاه تهران رو میرم . ترم 3 هستم اونجا و یه دوره 1 ساله هست. کارشناسی ارشد حقوقم رو برای این دارم ادامه میدم که معدل مقطع کارشناسیم 12 هست و فکر کردم اگر معدلم رو بکشم بالا شاید شانس بهتری داشته باشم برای گرفتن پذیرش . اما واقعا علاقه و استعدادی تو این رشته ندارم و احساس میکنم کاملا توش بی فایدم و این اذیتم مینکه . از اونطرف تو عکاسی خوبم و میتونم بهتر هم باشم اگر همه وقت و تمرکزم رو برای اون بزارم. اما در حال حاضر اولویتم اینکه از ایران برم برای تحصیل . با همه این توصیفات میخوام بدونم از بین دوستان کسی هست که بتونه راهنماییم کنه و به سوالام جواب بده ؟ اول اینکه ایا میشه معدل پایین کارشناسیم رو با نمره زبانم یا کار دیگه ایی پوشش بدم؟ یا باید ارشدم رو ادامه بدم و معدلم رو بکشم بالا . دوم اینکه ایا میشه برای مستر اقدام کنم وقتی لیسانس حقوق دارم؟ یا باید از بچلر شروع کنم؟ و هزینه تحصیل تو این مقطع ایا خیلی زیاد میشه ؟ و سوال بدیم اینکه برای خوندن رشته عکاسی بطور کلی غیر از زبان چه مدارک یا کارهای دیگه باید داشته باشم برای رزومم ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصيل در رشته هاي هنر براي دانشجوي مهندسي

سلام من رشته الكترونيك خوندم براي ليسانس و يك دوره طراحي لباس در جهاد دانشگاهي تهران گذروندم ميخواستم بدونم براي آكادمي بولونيا اگه portfolio خوبي داشته باشم ميتونم براي فوق ليسانس fashion design در اين آكادمي پذيرش بگيرم چون متوجه شدم كه در اين آكادمي nonEu نميگيرن براي ليسانس
    يه سوال ديگه اينكه براي رشته ديگه اونجا براي ليسانس غير از مصاحبه و رزومه امتحان عملي هم ازم ميگيرن ببخشيد كه اينقدر سوالام زيادو كليه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engeenering

پیش فرض پاسخ : تغییر رشته از کامپیوتر به هنر

سلام. من لیسانس کامپیوتر دارم و علاقه دارم که تغییر رشته بدم به رشته های هنر با اولویت : 1- کارگردانی 2- فیلمنامه نویسی 3- انمیشن 4- عکاسی
    حدود 30 تا داستان کوتاه و نیمه بلند دارم. 5 تا فیلمنامه فیلم کوتاه اما تا حالا قسمت نشده که فیلم بسازم. اما میدونم که تواناییش رو دارم. عکاسی هم کار کردم. انمیشن هم استودیو مکس در حد نیمه حرفه ای.
    از دوستان سوال داشتم که آیا با داشتن فیلمنامه و داستان میشه برای ارشد کارگردانی اقدام کرد؟ آیا اصلا به صرفه هست که ارشد کارگردانی یا فیلمنامه نویسی بگیری؟ یا برم لیسانس بگیرم؟ آخه ارشد بیشتر حالت تحقیقی داره و آدم عملی چیزی یاد نمیگیره. از دوستانی که موفق شدن فاند بگیرن آیا با این سابقه میشه فاند گرفت؟ چون پول ندارم که بخوام آزاد بخونم.
    ویرایش توسط vahidbeygi : January 31st, 2015 در ساعت 12:06 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تغییر رشته از کامپیوتر به هنر

سلام آقا وحید
    تو این 14 صفحه ای که از سال 2008 تا الان داره نوشته میشه هیچ اطلاعات درستو حسابی نمیشه پیدا کرد
    اما باید بگم منم لیسانس حسابداری دارم و قصد ادامه تحصیل در رشته کارگردانی رو دارم
    راستش اونطور که من متوجه شدم برای مستر باید مدرک مرتبط داشت درحالی که مدرک ما اصلا مرتبط نیست
    اما برای لیسانس، مشکلی وجود نداره، تنها مشکل زبانه که مثلا من اگه بخوام برم نروژ برای لیسانس باید مدرک زبان نروژی بگیرم تا بهم اجازه نشستن سر کلاسو بدن!
    اما همین داشتن لیسانس یک امتیاز محصوب میشه برای پذیرفته شدن در بچلور و هم داشتن رزومه، رزومه رو باید خودتون تلاش کنین واسه ساختنش، فیلمنامه بنویسین بفرستین واسه جشنواره های خارجی فیلم کوتاه بسازین، البته اینارو دارم به خودمم میگما البته خودم دارم انجامش میدم
    به هر حال اگه کسی مثل من واقعا مصمم هست که بره نروژ یا فنلاد (این دوتارو گفتم چون رایگانه ) میخواد واسه خودش رزومه درست کنه، بهم ایمیل بزنه تا به هم کمک کنیم.