صفحه 15 از 19 نخستنخست ... 5678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 190

موضوع: تغيير رشته به هنر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran University

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصيل در رشته هاي هنر براي دانشجوي مهندسي

یکی از هم کلاسیای من با لیسانس حقوق و فوق لیسانس عکاسی در ایتالیا پذیرش گرفته
    نگران نباشین اگر به رشته های نمایش علاقه دارین در نظر داشته باشین که کار تئاتر و نمایشنامه نویسی دانشجویی حتی گواهی شرکت در جشنوره های فیلمنامه نویسی بدون مقام هم خیلی خیلی تاثیرگذاره و شانس فاند رو افزاایش میده

Junior Member

ببینین من درست متوجه نشدم منظورتونو، یعنی حقوق خونده بود عکاسی قبول شد؟
    اگه اینطوری باشه که عالیه من رزومه خوب دارم، تا مهر هم این رزومم دو سه برابر میشه، حداقل 3 تا فیلم کوتاه دیگه میسازمو تو چندتا جشنواره هم شرکت میکنم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تغيير رشته به هنر

باسلام خدمت تمامي دوستان من دانش اموخته‌ي علوم انساني هستم که مدرک متوسطه وپيش دانشگاهي ام رودراين رشته گرفته ام وعلاقمندبه شرکت درکنکورهنر براي قبولي دررشته‌ي موسيقي هستم وبلدنیستم سازبزنم تادرامتحان عملی موفق شوم من بایدازکجاشروع کنم؟خوشحال میشم اگرراهنمایی ام کنین باتشکر

Junior Member

داداش ببخشید ولی سوالتون بیشتر شبیه به شوخی میمونه!
    اما اگه جدی هستین که امیدوارم اینطور نباشه، بعید میدونم کسی آموختن موسیقی رو از دانشگاه شروع کرده باشه! شما باید از کلاس های آزادی که تقریبا همه جای ایران وجود داره و یا خود آموزی با استفاده از همین اینترنت شروع کنین، البته قبلش شاخه مورد علاقتونو انتخواب کنین.
    موفق باشین.

Junior Member

من هم مشکل مشابهی دارم. من کارشناسیمو ادبیات ترکی استانبولی خوندم، برای ارشد میخاستم برا "رادیو، تلویزیون، و سینما" دانشگاه استانبول اقدام کنم. یه سابقه ی کوچیکی در نمایش نامه خوانی صدا و سیما دارم. رزومه ی تحصیلی خوبی تو ادبیات ترکی دارم اما به رشته ای که میخام اپلای کنم مرتبط نیست به نظرتون میتونم قبول شم؟ برا اینکه قبول شم چیکار باید بکنم؟

Junior Member

سلام
    من پرستاری خوندم - میخوام اتریش گرفیک بخونم

ایلتس 6 دارم . پروفلیتو اماده کردم

با چنتا از دانشگاهاشون مکاتبه کردم - دانشگاه لینز و هنرهای زیبای وین میشه رفت
    آزمون ورودی داره

کسی هست اطلاعات بیشتری بهم بده؟

Junior Member

سلام

همه ی صفحه ی های این پست رو بررسی کرم ولی هیچ جواب درستی برای سوال خودم پیدا نکردم

کارشناسی مهندسی نرم افزار می خونم و ترم بعد درسم تموم میشه ، 3 سالی میشه که فعالیت تئاتری دارم و علاقه شدیدی هم به کارگزدانی و بازیگری تئاتر دارم [ تجربه و مطالعه ی زیادی توی این دو زمینه دارم ]

دوست دارم برای مستر از دانشگاه هنرهای دراماتیک استکهلم اپلای بگیرم [ از اون جایی که دانشگاه خیلی معتبری هست و بازیگرها و کارگردان های خیلی بزرگی توش درس خوندن ] فکر کنم اپلای برای این دانشگاه خیلی

سخت باشه ! در مورد زبان هم اطلاعات دارم و می خوام برای ایلتس اقدام کنم

چندتا سوال هم داشتم

1 - می تونم با رشته ی غیر مرتبط خودم و ترجمه ی رزومه هام و نمایشنامه هام اپلای بگیرم ؟

2 - برای شرایط من فاند تعلق می گیره ؟ هزینه های تحصیل تو دانشگاههای استکهلم و مالمو تو چه رنجی هست ؟

3 - از نظر کسایی که این راه رو رفتن می خوام بدونم که با این شرایط به من هم اپلای میدن یا نه ؟

خیلی ممنون میشم که منو راهنمایی کنید

چه وعضشه چرا كسي جواب نميده؟؟من ليسانس مهندسي پزشكي دارم ولي ميخوام ارشد بازيگري تئاتر توي دانشگاه گراتس اتريشو بخونم ميشه؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirmohammad72 نمایش پست ها
    چه وعضشه چرا كسي جواب نميده؟؟من ليسانس مهندسي پزشكي دارم ولي ميخوام ارشد بازيگري تئاتر توي دانشگاه گراتس اتريشو بخونم ميشه؟؟؟؟
    سلام..... منم مهندسی برق دارم و الان فوق تاتر زمینه ی طراحی ادمیشن گرفتم از امریکا ...البته من کلا از بچگی هنر تو خونم بود.و یه portfolio مختصری هم درست کردم...و ۳دفعه interviewشدم توسط استادم
    بازم اگر سوالی داشتین در حد بضاعتم سعی میکنم راهنمایی کنم

موفق باشید

سلام دوست عزیز...
    چند سوال؟1-من الان با لیسانس مهندسی پزشکی میتونم ارشد بازیگری تئاتر بخونم؟رزومه ام دارم...2-ایا در همه کشور ها میشه اینکارو کرد؟3-هزینه زندگی در ماه و یا کلی توی امریکا چقدره؟ممنونم