صفحه 16 از 19 نخستنخست ... 678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 190

موضوع: تغيير رشته به هنر

پیش فرض پاسخ : تغيير رشته به هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط Mermaidia نمایش پست ها
    سلام..... منم مهندسی برق دارم و الان فوق تاتر زمینه ی طراحی ادمیشن گرفتم از امریکا ...البته من کلا از بچگی هنر تو خونم بود.و یه portfolio مختصری هم درست کردم...و ۳دفعه interviewشدم توسط استادم
    بازم اگر سوالی داشتین در حد بضاعتم سعی میکنم راهنمایی کنم

موفق باشید
    سلام دوست عزیز...
    چند سوال؟1-من الان با لیسانس مهندسی پزشکی میتونم ارشد بازیگری تئاتر بخونم؟رزومه ام دارم...2-ایا در همه کشور ها میشه اینکارو کرد؟3-هزینه زندگی در ماه و یا کلی توی امریکا چقدره؟ممنونم

Junior Member

سلام ....بله میتونین...اما هدفتون چیه دقیقا؟ sop خوب دارین؟...فکر میکنم همه ی کشورها بشه....چراکه نه ؛).....هزینه ی زندگی در ایالت های مختلف امریکا فرق داره....مثلا تگزاس مناسبتر و tax نداره..... هر ایالتی فرق میکنه....اجاره ی خونه هم تو هر ایالت فرق میکنه....اگر سرچ کنید مثلا برای Florida...downtown....قیمت ها دستتون می یاد....

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirmohammad72 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز...
    چند سوال؟1-من الان با لیسانس مهندسی پزشکی میتونم ارشد بازیگری تئاتر بخونم؟رزومه ام دارم...2-ایا در همه کشور ها میشه اینکارو کرد؟3-هزینه زندگی در ماه و یا کلی توی امریکا چقدره؟ممنونم

Mermaidia، دوست گرامی، درباره این صفحه: http://www.applyabroad.org/forum/sho...73#post1976473 نظری دارید؟

سلام ....بله میتونین...اما هدفتون چیه دقیقا؟ sop خوب دارین؟...فکر میکنم همه ی کشورها بشه....چراکه نه ؛).....هزینه ی زندگی در ایالت های مختلف امریکا فرق داره....مثلا تگزاس مناسبتر و tax نداره..... هر ایالتی فرق میکنه....اجاره ی خونه هم تو هر ایالت فرق میکنه....اگر سرچ کنید مثلا برای Florida...downtown....قیمت ها دستتون می یاد....
    اره رزومه دارم چند سال كار كردم،فقط همين بحث تغيير رشتس كه ميشه يا نه

Junior Member

دوستان آیا من با داشتن لیسانس بازیگری تئاتر از دانشگاه تهران می تونم تو یه رشته تجسمی درس بخونم؟ البته portfolio در این زمینه هم دارم. و رزومه خوبی هم در بازیگری دارم.
    و سوال بعدی اگر می شه تغییر رشته داد، به نظرتون کدوم کشور بهتر خواهد بود با توجه به هزینه تحصیل. ممنون می شم اگر جواب بدید.

سلام. من لیسانس حسابداری دارم، میخواستم تو رشته ی عکاسی بورسیه بگیرم! میشه راهنمایی کنین که شرایط به چه صورتی هست؟
    ممنون.

Junior Member nenan آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصيل در رشته هاي هنر براي دانشجوي مهندسي

[QUOTE=hazal;1875743]یکی از هم کلاسیای من با لیسانس حقوق و فوق لیسانس عکاسی در ایتالیا پذیرش گرفته
    نگران نباشین اگر به رشته های نمایش علاقه دارین در نظر داشته باشین که کار تئاتر و نمایشنامه نویسی دانشجویی حتی گواهی شرکت در جشنوره های فیلمنامه نویسی بدون مقام هم خیلی خیلی تاثیرگذاره و شانس فاند رو افزاایش میده[/QUOTE
    دوست عزیز ممکنه اسم دانشگاهی که دوستتون ازش پذیرش گرفته را بگید ؟چون خیلی ها مشکل ایشون را دارند متاسفانه تعداد افرادی هم که اطلاع از تغییر رشته به هنر دارند خیلی کمه؟

سلام..... منم مهندسی برق دارم و الان فوق تاتر زمینه ی طراحی ادمیشن گرفتم از امریکا ...البته من کلا از بچگی هنر تو خونم بود.و یه portfolio مختصری هم درست کردم...و ۳دفعه interviewشدم توسط استادم
    بازم اگر سوالی داشتین در حد بضاعتم سعی میکنم راهنمایی کنم

موفق باشید
    دوست عزیز از کدوم دانشگاه؟من دانشجوی معماری ام ولی به تئاتر ونقاشی علاقه دارم الان هم دارم تئاتر کار میکنم مطالعاتم هم تو زمینه تاتر وسینما خیلی زیاده ونقاشی هم ادامه میدم میشه یه کم ازتجربیاتتون واینکه چه طور رزومتونو قوی کردید بگید؟

Junior Member

سلاااااام به همه دوستان و هم وطنان عزیز امیدوارم خوب باشین

یکی دو سوال دارم که ممنون میشم دوستان من رو کمک کنن

من لیسانس معماری دارم و دوست دارم در یکی از رشته های هنری فوق رو بخونم مثل گرافیک، طراحی صنعتی و حتی رشته ای مثل مدیریت تجارت برند های مد هم نظرم جلب شده

حالا سوال من این هست که با توجه به متفاوت بودن رشته لیسانسم آیا بهتر نیست یا اصلا امکانش هست که از یک سال آخر لیسانس اون رشته رو بخونم و بعد برای فوق ادامه بدم؟؟؟؟

یک سوال دیگه هم داشتم، یک سری رشته ها رو دیدم در بعضی از دانشگاه های فرانسه که دوره های یک ساله هستند(البته فکر کنم دانشگاه نیستن بیشتر مثل کالج هستند مثل paris college of art ,,,,, ESMOD (school EAC business school of art,,, of fashion and business
    سوالم این هست که یک آیا این دانشگاه ها(به طور مثال همین 3 تایی که گفتم بالا) معتبر و خوب هستن؟ و دو آیا با خوندن این رشته های یک ساله برای فوق مثل مدیریت برند های مد که شهریه های نسبتا بالایی هم دارن، بازار کار مورد نظر وجود داره در اونجا که مجبور نشیم برگردیم ایران بعد از یک سال اونم با مدرک رشته ای که اصلا تو ایران کاربرد نداره؟؟؟؟

سلام و خسته نباشید .
    دوستان من سوالات زیادی تو ذهنم هست که نمی دونم کجا می تونم یک مشاوره ی دقیق در این باب بگیرم و آیا موسسه ای مشاوره می ده که قابل معرفی باشه . من ارشد معماری از دانشگاه دولتی با مدل هجده و نیم هستم مقاله و زبانم فعلا مناسب نیست ولی در حال کار کردن روش هستم . از طرفی شنیدم پذیرش و گرفتن فاند دکتری در زمینه های هنری سخت تر هست . در زمینه تصویر سازی هم کارهای مناسبی دارم و نمایشگاه هم برگزار کردم . اما با توجه به علاقه ی یکسانم به معماری و تصویر سازی برای خواندن دکتری در کدام رشته احتمال پذیرش و گرفتن فاند برای من بیشتره و زمینه ی کاری و تحصیلی کجا مناسبتره ، آیا می تونم رشته ی میانی بین خلق کاراکتر و معماری در مقطع دکتری پیدا کنم ؟و آیا تغییر رشته از معماری به هنر در دکتری ممکنه و اینکه آیا زدن گالری هنری جز رزومه محسوب میشه
    معذرت بابت زیاده گویی
    و سپاس از لطفتون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصيل در رشته هاي هنر براي دانشجوي مهندسي

با سلام
    من فارغ التحصیل رشته مهندسی آب و خاک هستم و اما علاقمند به هنر!در رشته ی معماری میخوام آزمون بدم راستش برای من بازار کار خیلی اهمیت داره و تمام تلاشمو معطوف به گرایش بازسازی بعد از سانحه کردم الان یک دغدغه کلی برام ایجاد شده که خیلی موقع مانع راهم میشه میخوام بدونم امیدی به آوردن دکترای این رشته هست و با اینکه کارشناسیم غیر مرتبطه چقدر احتمال کار برای من وجود داره لطفا جواب بدین سپاسگذارم