صفحه 19 از 19 نخستنخست ... 910111213141516171819
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 190

موضوع: تغيير رشته به هنر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تغيير رشته به هنر

دوستان كسي مي دونه، ميشه براي ويزاي دانشجويي اقدام كرد براي كالج و بعد از رسيدن به كانادا تغيير رشته داد؟
    مشكل پيش نمي آد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim1 نمایش پست ها
    دوستان كسي مي دونه، ميشه براي ويزاي دانشجويي اقدام كرد براي كالج و بعد از رسيدن به كانادا تغيير رشته داد؟
    مشكل پيش نمي آد؟
    این لینک رو ببینید

https://www.canada.ca/en/immigration...e-schools.html

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.
    در مورد تاريخ انقضا مدارك هم اگه اطلاع داريد مي شه راهنمايي كنيد.
    من دي ماه ٩٦ سند خونه و ماشين و شناسنامه ترجمه كردم، ارديبهشت ٩٧ براي ويزا تحصيلي اقدام كردم ،
    ريجكت شدم. دوباره مي خوام اقدام كنم، ٦ ماه از تاريخ ترجمه سندها گذشته، ميشه با همين سندها اقدام كنم
    يا بايد دوباره ترجمه كنم؟

Junior Member

سوال داشتم اگر لیسانس طراحی صنعتی باشیم برای فوق می تونیم رشته های معماری داخلی یا معماری یا شهر سازی و یا حتی مهندسی پزشکی بریم یا نه؟

بیخشید میخواستم بپرسم که میشه رشته دبیرستانو هنر خوند و رشته دانشگاهیو سینما تاتر خونده و یا برعکس رشته دبیرستانو سینما تاتر خوندو رشته دانشگاهیو عکاسی؟امسال انتخاب رشته دارم و تو این موضوع موندم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار-دانشگاه ازاد نیشابور

سلام و وقت بخیر دوستان عزیز اگه میشه لطفا راهنماییم کنین من رشته دبیرستانم تجربی بود و دانشگاهیم نرم افزار اما در اصل علاقه شدیدی به ساخت جواهرات دارم و الان مدارک فنی حرفه ای رو هم گرفتم کسی میدونی برای تغییر رشته باید چه کارهایی بکنم؟

سلام من بیست و چهارسالمه و لیسانس معمآری با معدل هفده دارم ؛ نقاشی رو از بچگی شروع کردم و ادامه دادم و طراحیم خوبه و طراحی های ذهنی میکشم ، آیا میتونم برای رشته نقاشی در مقطع ارشد اپلای کنم ؟ دوست دارم خود رشته ی نقاشی رو بخونم یعنی نقاشی بکشم نه اطلاعات و تحقیقات هنری و...

یا اینکه میتونم اصلا برم دوباره لیسانس نقاشی بخونم ؟شما چه راهی رو پیشنهاد میکنید؟

خواهش میکنم یه نفر جواب منو بده تمام دانشگاه های تاپ هنر هم زیرو رو کردم گوگل هم سرچ کردم جوابی پیدا نکردم کسی شرایطی مشابه من اگه داشته و جایی شنیده پاسخ بده لطفا:
    من کارشناسی معمآری دارم ولی به نقاشی و طراحی علاقه دآرم و از بچگی تا الان نقاشی و طراحی کار کردم پورتفولیو خوبی میتونم آماده کنم. من میخاستم وآسه مستر رشته نقاشی رو انتخاب کنم و اپلای کنم ولی در مقطع مستر هیچ رشته ای به این نام وجود نداره تمام رشته های هنر رو سرچ کردم همه تحقیقاتی هستن مثل تاریخ هنر و مدیا و دیزاین و... فقط در مقطع کارشناسی رشته طراحی و نقاشی وجود داره من باید چکار کنم ؟ بیست و چهار سالمه و دارم برای تافل میخونم تا نمره بالای صد بیارم. به فاند هم نیاز اساسی دارم و از لحاظ مالی زیاد نمیتونم روی خانواده حساب کنم .الان واقعا هزینه ها سر به فلک کشیده فقط دو تا امتحان تافل و جی ار ای ده میلیون تومن پامون آب میخوره و برای اپلای هم هر دانشگاه پنجاه دلار برای بررسی رزومه و مدارک میگیره. حس میکنم تمام رویاهام نابود شده واقعا هر چی برای این مشکلاتم سرچ میکنم ناامیدتر میشم دوستان هنرمند با توجه به شرایطی که ذکر کردم.چه پیشنهادی برای من دارید؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Smartgirl21 نمایش پست ها
    خواهش میکنم یه نفر جواب منو بده تمام دانشگاه های تاپ هنر هم زیرو رو کردم گوگل هم سرچ کردم جوابی پیدا نکردم کسی شرایطی مشابه من اگه داشته و جایی شنیده پاسخ بده لطفا:
    من کارشناسی معمآری دارم ولی به نقاشی و طراحی علاقه دآرم و از بچگی تا الان نقاشی و طراحی کار کردم پورتفولیو خوبی میتونم آماده کنم. من میخاستم وآسه مستر رشته نقاشی رو انتخاب کنم و اپلای کنم ولی در مقطع مستر هیچ رشته ای به این نام وجود نداره تمام رشته های هنر رو سرچ کردم همه تحقیقاتی هستن مثل تاریخ هنر و مدیا و دیزاین و... فقط در مقطع کارشناسی رشته طراحی و نقاشی وجود داره من باید چکار کنم ؟ بیست و چهار سالمه و دارم برای تافل میخونم تا نمره بالای صد بیارم. به فاند هم نیاز اساسی دارم و از لحاظ مالی زیاد نمیتونم روی خانواده حساب کنم .الان واقعا هزینه ها سر به فلک کشیده فقط دو تا امتحان تافل و جی ار ای ده میلیون تومن پامون آب میخوره و برای اپلای هم هر دانشگاه پنجاه دلار برای بررسی رزومه و مدارک میگیره. حس میکنم تمام رویاهام نابود شده واقعا هر چی برای این مشکلاتم سرچ میکنم ناامیدتر میشم دوستان هنرمند با توجه به شرایطی که ذکر کردم.چه پیشنهادی برای من دارید؟؟؟
    شما چه جوری سرچ کردین که چیزی پیدا نکردین؟ من با یه سرچ ساده اینا رو پیدا کردم:
    https://www.masterstudies.com/MA/Painting/
    https://www.rca.ac.uk/schools/school...g/ma-entrance/