صفحه 2 از 19 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 190

موضوع: تغيير رشته به هنر

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصيل در رشته هاي هنر براي دانشجوي مهندسي

من portfolio اماده کردم و فرستادم و تا حالا هم که بد نگفتن ( البته مال من Audition بود )
    اصولا در art شاخص ترین fund همون RA and TA هست که البته در خیلی دانشگاه ها به applicant های غیر Art تعلق نمی گیره ,ولی اگه رو portfolio زمان بذارید نه مثه من 2 هفته ای امادش کنید می تونیدبش امیدوار باشید
    طبیعتا چون رشته شما Art نبوده شما وارد equivalency program می شید که یعنی شما باید پیش نیاز ها یی رو که در transcript شما نیست و واسه major لازمه بگذرونید و احتما لا پس از یک یا دو ترم وارد major میشید این واحدها عموما پیش نیاز هایbachelor هستن
    دوستان عزیز از طرع سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید .

راستش اگه سوالتونو دقیق تر بپرسین شاید بهتر نتیجه بگرین. منظورتون از هنر چه رشته ایه؟ مثلا معماری (ما که بعد 5 سال نفهمیدیم این معماری هنره یا مهندسی؟!) یا فرضا موسیقی
    خیلی فرق میکنه اگه برا معماری باشه و بخواین porfolio بفرستین برایه کسایی که رشتشون غیره مرتبطه قوانینش فرق میکنه (خیلی از دانشگاه ها) و اگه شما عمران باشید حتما کارایی دارید که بتونید برایه potfolio ارایه بدیدو مرتبط باشه

من البته اين سوالو واسه يكي از دوستاي صميمي خودم كه مي‌خواد معماري اقدام كنه مي‌پرسم.پرتفليوي معماري شامل چه چيزايي مي‌شه؟ مثلاً‌چي بايد بفرسته؟ نقشه‌هاي معماري ساختمانهايي كه طراحي كرده و ...؟ چون ليسانس و فوقش غير مرتبط هست ولي در اين زمينه خيلي استعداد داره .

ykarbaschi
    Guest

Post تغيير رشته به هنر

با عرض سلام
    من دانشجوی سال آخر IT دانشگاه پلی تکنیک هستم ولی عشق Special Effects , Motion Graphic ام. معدلمم بالای 16 است ولی خیلی portfolio خوبی ندارم. می خواستم بدونم باید دنبال چه رشته ای و تو چه دانشگاههایی باید بگردم و اصلا همچین رشته ای برای master هست یا نه؟ آیا امکان اینکه به من fund تعلق بگیره هست یا نه ؟

پیش فرض پاسخ : تغییر رشته از کامپیوتر به هنر

بله همچین رشته ای هست.برای لیسانس رشته های هنری معمولا portfolio نیاز نیست.ولی برای فوق ضروری است.fund هم بسیار سخته تو هنر گرفتنش....اگه سوالی بود در خدمتم
    Life is your creation

Junior Member

سلام
    من فوق دیپلم کامپیوتر دارم و همچنین مدرک بین المللی CIW (متخصص ارشد طراحی صفحات وب ) و 6 سال در این زمینه تخصصی کار کردم . به صورت آزاد نقاشی را آموزش دیدم . تمایل دارم در زمینه نقاشی از یکی از دانشگاههای آلمان پذیرش بگیرم آیا چنین امکانی وجود دارد ؟ چه آماده سازیهایی از قبل لازم دارم تا این خان را رد کنم .
    با تشکر

سلام
    من علی هستم ولیسانس مهندسی کامپیوتر نرم افزار دارم و کمی maya و انیمیشن کار کردم.
    الانم برای رشته ی Advanced graphic computer از دانشگاه لینکوپینگ پذیرش گرفتم و اگر خدا بخواد یه 2 هفته عازم سوئدم.
    اگر سوالی داشتید در خدمتم

Junior Member

Post تغيير رشته به هنر

سلام
    من رشته كشاورزي دانشگاه تهران درس خواندم، امكان داره براي ارشد تغييير رشته بدم مثلا معماري يا شهرسازي؟

Member domesday آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial design

پیش فرض پاسخ : تغيير رشته

راستش دوست من تو میتونی تغییر رشته بدی اما بعضی دانشگاه ها جزو باید هاشون لیسانس مرتبط میخوان(نه همه دانشگاه ها)
    موفق باشی

Member ako_1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    George Mason University

پیش فرض پاسخ : تغيير رشته

ببینم من می خوام بپرسم که مثلا دوست من ادبیات خونده حالا بخواد گرافیک بخونه یا معماری اساسا شدنیه یا نه؟ دیگه اینکه خیلی بستگی به دانشگاه داره یا مثلا استاد هم موثره؟ و اینکه حتما باید با دانشگاه مکاتبه کرد و نظرشونو پرسید یا اینکه ...؟ دیگه اینکه تو ایران شما یه سری پیش نیاز می گذرونید و حله؛ اونجا ها چطور می تونه باشه خاصتا سوئد و فنلاند رو میگم.
    ممنونم
    نه در رفتن حرکت بود/ نه در ماندن سکونی.

و ستارۀ پر شتاب/درگذرگاهی مأیوس
    بر مداری جاودانه می‌گردد.