صفحه 4 از 19 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 190

موضوع: تغيير رشته به هنر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تغيير رشته به هنر

سلام دوستان

من اينجا تازه واردم.
    دانشجوي نرم افزار هستم، اما ميخوام در رشته ي طراحي لباس ادامه تحصيل بدم، از دوستان كسي ميتونه به من كمك كنه كه يه دانشگاه پيدا كنم؟

ممنون

پیش فرض پاسخ : فقط بچه های رشته هنر!

سلام.چقدر خوشحال شدم که اینجا این رو خوندم.من لیسانس معماری دارم.اما می خوام از ابتدا رشته نقاشی یا مجسمه سازی رو شروع کنم.خواهش می کنم منو راهنماییی کنید.و اگه امکان داره لینک رزومه تون رو که برای اسکولارشیپ فرستادید به من بدید که بدونم باید در چه سطحی کار داشته باشم . و اینکه دقیقا با چه شرایطی و از کدوم دانشگاه اسکولارشیپ گرفتید!؟من با این سایت تازه آشنا شدم و خیلی کار با این سایت رو بلد نیستم.بی صبرانه منتظر جوابتونم .ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط beheshtezebhi نمایش پست ها
    سلام.چقدر خوشحال شدم که اینجا این رو خوندم.من لیسانس معماری دارم.اما می خوام از ابتدا رشته نقاشی یا مجسمه سازی رو شروع کنم.خواهش می کنم منو راهنماییی کنید.و اگه امکان داره لینک رزومه تون رو که برای اسکولارشیپ فرستادید به من بدید که بدونم باید در چه سطحی کار داشته باشم . و اینکه دقیقا با چه شرایطی و از کدوم دانشگاه اسکولارشیپ گرفتید!؟من با این سایت تازه آشنا شدم و خیلی کار با این سایت رو بلد نیستم.بی صبرانه منتظر جوابتونم .ممنون
    خیلی خیلی خوش آمدید ما هم خوشحالیم خیلی
    خب تغییر رشته یکم سخته اما الان یکم زوده بخایم وارد این بحث ها بشیم
    به نظر من اول حتما برید و ویکی رو خوب بخونید، در کنارش یه نگاه هایی هم به نتایج پذیرش و فروم های عمومی بندازید ... خیلی چیزا دستتون میاد..
    برای گرفتن اسکولارشیپ راه درازی هست، عجله نکنین
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

Junior Member

[سلام دوستان

من دانشجوی میکروبیولوژی سال 2 هستم و می خوام با کارنامه محرمانه به هنر تغییر رشته بدم. ایا امکانش هست؟

سلام به همه دوستای خوب ...
    بچه ها من یه سوال بنیادی دارم
    ببینید من دانشجوی سال آخر لیسانس مهندسی کامپیوتر دانشگاه علم و صنعت هستم ...
    کلاً موسیقی از بچگی کار میکردم. از 7 سالگی ساز میزدم . الانم دارم پیانو کلاسیک خودم کار میکنم .
    حالا سوال من اینه که امکان داره یه دانشگاهی به من واسه فوق لیسانس موسیقی پذیرش بده ؟
    یا عمراً نمیشه ؟
    اگه با امتحان ورودی هم باشه ، در خودم میبینم که قبول شم امتحان ورودیشو ...
    لطفاً راهنمایی کنید .
    مرسی

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

نقل قول نوشته اصلی توسط vafa.andalibi نمایش پست ها
    سلام به همه دوستای خوب ...
    بچه ها من یه سوال بنیادی دارم
    ببینید من دانشجوی سال آخر لیسانس مهندسی کامپیوتر دانشگاه علم و صنعت هستم ...
    کلاً موسیقی از بچگی کار میکردم. از 7 سالگی ساز میزدم . الانم دارم پیانو کلاسیک خودم کار میکنم .
    حالا سوال من اینه که امکان داره یه دانشگاهی به من واسه فوق لیسانس موسیقی پذیرش بده ؟
    یا عمراً نمیشه ؟
    اگه با امتحان ورودی هم باشه ، در خودم میبینم که قبول شم امتحان ورودیشو ...
    لطفاً راهنمایی کنید .
    مرسی
    سلام به شما
    بله. شدنیه.
    برای اینکه خیالت راحت بشه؛ اینجا سر کلاس MSD-Design در حدود ۳۰٪ از دانشجو های پذیزفته شده رشته هاشون کاملا بی ارتباط با هنر و طراحی هست.
    به خصوص در مورد موسیقی این قضیه محتمل تر به نظر میرسه.
    توجه داشته باش که این موضوع ۱۰۰٪ قطعی نیست و به استراتژی دانشگاه و رشته هم بستگی داره. بعضی از دانشگاها اصلا ترجیح میدن Variety of background داشته باشن و بعضی ها هم برعکس.
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

کسی هست بتونه به من کمک کنه؟من مهندسی مواد-سرامیک دارم می خونم تو دانشگاه علم و صنعت تهران.ولی می خوام یه رشته عملی مثل نقاشی یا نمی دونم دقیقا چد ولی تو این مایه ها تو امریکا یا کانادا بخونم.مقاله خوب راجع به سرامیک هنری هم میتونم بدم.برای چه مقطعی و کجا میتونم این کارو بکنم؟خونوادمون 2سال دیگه مهاجرت میکنن تورنتو.

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط elham-sh نمایش پست ها
    کسی هست بتونه به من کمک کنه؟من مهندسی مواد-سرامیک دارم می خونم تو دانشگاه علم و صنعت تهران.ولی می خوام یه رشته عملی مثل نقاشی یا نمی دونم دقیقا چد ولی تو این مایه ها تو امریکا یا کانادا بخونم.مقاله خوب راجع به سرامیک هنری هم میتونم بدم.برای چه مقطعی و کجا میتونم این کارو بکنم؟خونوادمون 2سال دیگه مهاجرت میکنن تورنتو.
    احتیاج به تحقیق داره. کار سختی نیست. باید ببینی چه دانشگاهی با شرایط تو مطابقت داره
    برای پیدا کردن دانشگاه یه لینک تو این تاپیک گذاشتم . پست شماره ۱۹

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام
    یه سوال داشتم که امیدوارم وقتتون رو نگیره و بتونم ازتون راهنمایی بگیرم.
    لیسانس کامپیوتر-نرم افزار هستم و می خوام تغییر رشته بدم و توی یکی از رشته های هنری مشغول بشم. حتی اگر دیدم شرایط مجبورم می کنه مجددا یه کارشناسی توی یکی از گرایشهای هنر بخونم.
    (قصد دارم برای سال آینده اقدام کنم و پذیرش بگیرم)
    می خواستم اگر ممکنه شما راهنماییم کنید که چجوری می تونم اطلاعاتی در مورد گرایشهای مختلف پیدا کنم تا بتونم رشته ای رو که مناسب من هست رو پیدا کنم؟ کلا چه جوری شروع کنم؟ حالا که شروع کردم می بینم که رشته های زیادی هست که شاید من تا امروز اسمشون رو هم نشنیده بودم. و در نتیجه هیچ اطلاعی درموردشون ندارم.
    و اینکه به نظر شما رشته ای هست که من با توجه به رشته لیسانسم بتونم توی اون رشته برای فوق ادامه بدم؟
    ممنون از اینکه وقت می ذارید و سوالم رو می خونید.
    و ممنون از تاپیک جدید که باز کردید در رابطه با معرفی رشته ها. تاپیک خیلی مفیدیه.
    به hooriana :
    بعضی از رشته های مرتبط با هنر هستند که برای مستر دانشجوهایی رو می پذیرن که علاوه بر دانش هنر پس زمینه کامپیوتر یا برنامه نویسی هم دارن
    مثل
    INTERACTION DESIGN 1
    ART, MEDIA AND ENGINEERING (MEDIA ARTS AND SCIENCES) 2
    3 WEB DESIGN
    4 ANIMATION
    5 DIGITAL MEDIA
    که دو تای اول بسیار به روز و پر ظرفدار هم هستند.
    شما میتونید در مورد اینجور رشته ها یه تحقیقی بکنید و اگر علاقه داشتید براشون اپلای کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Roozbeh نمایش پست ها
    به hooriana :
    بعضی از رشته های مرتبط با هنر هستند که برای مستر دانشجوهایی رو می پذیرن که علاوه بر دانش هنر پس زمینه کامپیوتر یا برنامه نویسی هم دارن
    مثل
    INTERACTION DESIGN 1
    ART, MEDIA AND ENGINEERING (MEDIA ARTS AND SCIENCES) 2
    3 WEB DESIGN
    4 ANIMATION
    5 DIGITAL MEDIA
    که دو تای اول بسیار به روز و پر ظرفدار هم هستند.
    شما میتونید در مورد اینجور رشته ها یه تحقیقی بکنید و اگر علاقه داشتید براشون اپلای کنید.
    سلام
    من سعی کردم در مورد این رشته های تحقیقی انجام بدم. یکی دوتا دانشگاه هم توی اروپا پیدا کردم که این رشته ها دارن. اما راستش رو بخواید هنوز گیجم! خیلی حالیم نشده این رشته ها چین! منظورم رشتهای اول و دوم و پنجمی هست که اسم بردید. (رشته دوم و سوم رو حالیمه! ) و یا رشته هایی مشابه ، مثل:
    multi media design
    IT product design
    تقریبا تمام انجمن هنر رو من جوییدم! جایی گفته بودید که اگر کسی بخواد می تونید در مورد چند رشته اول کمکش کنید.
    ممکنه اگر براتون وقت گیر نیست یه توضیحکی در مورد رشته هایی که اطلاع دارید برامون بدید. یا اینکه اگر کسی از بچه ها رو می شناسید که این رشته ها رو می خونن بهم معرفی کنید. یا خلاصه هر راهنمایی ، یا هر کاری که فکر می کنید باید انجام می دادم و ندادم.
    واقعا از لطفی که بهم می کنید ممنونم.
    ------------------------------------------
    این دفعه سوالم رو جای مناسب پرسیدم ... البته امیدوارم!
    ویرایش توسط hooriana : September 22nd, 2010 در ساعت 05:41 PM