صفحه 7 از 19 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 190

موضوع: تغيير رشته به هنر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصيل در رشته هاي هنر براي دانشجوي مهندسي

با سلام...
    من کارشناسی مهندسی مکانیک میخونم سال آخرم و می خوام برا ارشد طراحی صنعتی( ترجیحا طراحی خودرو) بخونم. نمونه کار هم دارم.
    میخواستم یکی راهنماییم کنه که کدوم دانشگاه فقط زبان انگلیسی میخواد و با این شرایط بهم پذیرش میده.
    معدل و رزومه دوره کارشناسیم مهمه؟!

دوستان اگه کسی مدرک لیسانس کامپیوتر داشته باشه و بخواد مستر رو در یکی از رشته های هنر ادامه بده آیا معدل دوره لیسانس برای دانشگاه اهمیتی خواهد داشت؟

شما در بسیاری از رشته ها گرفتن پذیرش براتون مشکل می شه چون شرط ورود به این رشته ها ملزم به داشتن لیسانس هنر در رشته های مختلف آن یا گذراندن دوره های مورد نظر هست،
    رشته هنر نیز مانند بسیاری از رشته ها ، نیازمند مدرک هنر در لیسانس یا رشته های مرتبط هنریست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تغيير رشته

سلام من لیسانس گرافیک دارم، می خواستم بدونم امکان این وجود داره که رشتمو به معماری داخلی یا عکاسی تغییر بدم؟ مرسی

پیش فرض پاسخ : پذیرش در مقطع لیسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط esmaeeljam نمایش پست ها
    دروود ،

من فوق دیپلم کامپیوتر خوندم و برای BA Graphic Design می خواستم اقدام کنم . بشتر از پنج ساله که دارم طراحی گرافیک میکنم و الان هم دارم portfolio آماده می کنم. نهایتا سالی 10000$ میتونم خرج کنم.
    از کشور های آمریکا ، فنلاند ، ایتالیا ، هلند کدومشون برای شرایط من بهترن؟ و کدومشون برای BA فاند میدن؟
    اگر از دانشگاه های این کشورا اطلاعی دارین ، لطفا راهنماییم کنین.

سپاس.

محض رضای خدا کسی نیست جواب بده؟!؟!

بابا یه حرفی ، پیشنهادی ، هیچی؟!
    Roozbeh خان شما چی؟
    دوست عزیز سلام.
    می دونم که ممکنه خیلی دیر باشه برای پاسخ به این سوال اما از اونجایی که من هم به دنبال اطلاعاتی در مورد همین رشته هستم فکر کردم شاید بد نباشه تنها اطلاعاتی رو که فعلا دارم برای شما و بقیه اینجا بگذارم. من الان خودم دانشجوی سوئد هستم و در این مورد مطمئن هستم که دانشگاه لینشوپینگ رشته ای تحت عنوان Grafisk design och kommunikation که ترجمه (Graphic Design and Communication) هست، برای مقطع لیسانس داره. البته و متاسفانه این رشته به زبان سوئدی برگزار می شه و دانشگاههای سوئد از امسال برای دانشجویان غیر اروپایی رایگان نیست. این هم لینک صفحه اطلاعاتش در خود دانشگاهه: http://www.liu.se/utbildning/program/grafiskdesign?l=sv اگر شما هم اطلاعاتی در مورد این رشته در فلاند و نروژ و یا دانمارک دارید لطفا بنویسید.
    با تشکر

Junior Member royaza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Eng- خیام مشهد

سلام دوستان
    من هم لیسانس کامپیوتر هستم و میخوام به عکاسی یا مطالعات سینمایی تغییر رشته بدم، ممنون میشم راهنماییم کنین.

Junior Member royaza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Eng- خیام مشهد

سلام دوستان
    من هم لیسانس کامپیوتر هستم و میخوام به عکاسی یا مطالعات سینمایی یا تاریخ هنر تغییر رشته بدم، ممنون میشم راهنماییم کنین.
    در زمینه عکاسی هم هفت ساله بطور جدی عکاسی میکنم و چند دوره رو گذروندم، و سابقه کاری خیلی کمی هم در ایسنا دارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    طراحی صنعتی

سلام دوستان یک سوال داشتم اگر لیسانس طراحی صنعتی باشیم برای فوق می تونیم رشته های معماری داخلی یا معماری یا شهر سازی و یا حتی مهندسی پزشکی بریم یا نه؟

سلام
    تا انجایی که من می دونم شما باید requirement های هر دانشگاهی که مورد توجه تون است رو نگاه کنید . نوشتن که دارندگان چه مدارکی می تونن اپلای کنن یا اینکه باید چه درسهایی رو قبلا پاس کرده باشین . حتی بعضی ها هم می نویسن اگر هم پاس نکرده باشین می تونین پیش نیاز بر دارین. پس این مساله با سیاست هر دانشگاهی مرتبط است.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : از کجا شروع کنیم؟! - مراحل اخذ پذیرش برای رشته های هنر و طراحی

درود بر دوستان عزیز
    مدتیه فکرم مشغول بود و به ذهنم رسید که سوالاتم رو اینجا مطرح کنم.. امید که پاسخگوی عزیزی وجود داشته باشه .
    لازم میدونم پیش از اون بگم لیسانس مهندسی شیلات گرفتم و قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور رو دارم و البته با تغییر رشته در مقطع ارشد به رشته طراحی داخلی.
    1- از اونجایی که میدونم حتما" باید portfolio خوبی داشته باشم یا سابقه کار در این زمینه تا قابلیتهام رو نشون بدم، عزیزان پیشنهادشون چیه؟؟؟ (هرگز در این زمینه فعالیتی نکردم)
    آیا خودم به تنهایی باید نمونه کار تهیه کنم؟ امکانش نیست که شخص دیگری برای من نمونه کار بزنه و من بفرستم تا در این زمان من خودم رو مهیا کنم؟؟؟
    دردسرهایی از این قبیل باعث شده هنوز نتونم به انتخاب دانشگاه و کارهای دیگه برسم
    سپاسگزار خواهم شد اگر پاسخی جامع و موثق ببینم ... ایام به کام عزیزان