صفحه 9 از 19 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 190

موضوع: تغيير رشته به هنر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA - AMIRKABIR AUT

پیش فرض پاسخ : تغيير رشته به هنر

سلام من رشته تحصیلیم مهندسی شیمی بوده معدلم 15 تافل 90 و حالا میخوام برای interior design اقدام کنم!!(5 ترم هم توی مرکز آزاد دانشگاه تهران معماری داخلی خوندم و مدرک گرفتم) و کلی سوال دارم :
    "_هیچ دانشگاهی توی آمریکا وجود داره که بشه توش برای فوق لیسانس یه رشته ی غیر مرتبط اقدام کرد؟
    _چطوری باید این دانشگاه ها رو پیدا کرد؟یعنی مثلا با واژه ی خاصی باید تو اینترنت جستجو کرد؟"(سوال تکراری دوستان بود که یجورایی برای منم سواله)

1)اینکه برای مستر باید اقدام کنم یا آندر محسوب میشم با توجه به لیسانس نامربوطم؟
    2)اینکه میگید نمونه کار دقیقا چی باید بفرستم؟ مثلا کارای طراحی داخلی ای که با 3D max کار کردم خوبه؟
    3)GRE لازم دارم؟ا
    4)امکان فاند گرفتن وجود داره؟اصلا امکان فاند هست اگه مستر نخوام بخونم؟

Junior Member

سلام من لیسانس کامپیوتر بامعدل ۱۳ دارم اما میخواستم واسه یکی از رشته های هنر مثل رقص یا عکاسی اقدام کنم...معدل دیپلمم۱۵/۷۷ هستش واسه ایلتس هم دارم میخونم...به نظرتون شانس قبولی دارم؟زیاد رتبه دانشگاه برام مهم نیست

یادم رفت بگم که حتما واسه نروژ میخواهم
    ویرایش توسط studentz : August 16th, 2012 در ساعت 04:39 PM دلیل: ترکیب پست ها

Junior Member naazii آواتار ها

Red face پاسخ : تغيير رشته به هنر

با سلام و عرض خسته نباشید به دوستان ..... در حال حاضر دانشجوی کارشناسی حسابداری هستم و تمایل به تغییر رشته به رشته ی عکاسی دارم .

اما سوالی که از عزیزان دارم :

1 . آیا تغییر رشته به رشته هنر مقدور هست (با توجه به اینکه تحصیل رشته هنر رو در مقطع ارشد ادامه بدم (اگر مقدور نباشه بالاجبار کارشناسی ادامه میدم) )

2 . کدام کشور و دانشگاه این ضوابط را میپیره (اگر ترکیه باشه ترجیحا بهتره ... شرایطش برای من سهل تره)

3 . و در پایان .... چه شرایطی و چه مدارکی لازم دارم .......

ممنون

Junior Member agsaba آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط naazii نمایش پست ها
    با سلام و عرض خسته نباشید به دوستان ..... در حال حاضر دانشجوی کارشناسی حسابداری هستم و تمایل به تغییر رشته به رشته ی عکاسی دارم .

اما سوالی که از عزیزان دارم :

1 . آیا تغییر رشته به رشته هنر مقدور هست (با توجه به اینکه تحصیل رشته هنر رو در مقطع ارشد ادامه بدم (اگر مقدور نباشه بالاجبار کارشناسی ادامه میدم) )

2 . کدام کشور و دانشگاه این ضوابط را میپیره (اگر ترکیه باشه ترجیحا بهتره ... شرایطش برای من سهل تره)

3 . و در پایان .... چه شرایطی و چه مدارکی لازم دارم .......

ممنون

در مورد ارشد برای عکاسی نمیدونم ولی برای ارشد معماری باید کارشناسی در زمینه مرتبط داشته باشید,اگه چند تا دانشگاه رو کاندید کنید می تونید از وبسایتاشون جوابتونو بگیرین.
    برای پذیرش در رشته های هنر آزمون ورودی گرفته میشه همچنین باید قبلش پورتفولیو براشون ارسال بشه. اگه پورتفولیوتون قابل قبول باشه ازتون میخان برای آزمون ثبت نام کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : از کجا شروع کنیم؟! - مراحل اخذ پذیرش برای رشته های هنر و طراحی

سلام. من لیسانس مهندسی مکانیک دارم ولی می خوام ببینم چطور میشه واسه ارشد طراحی صنعتی ( خودرو) خوند؟ اصلا امکان پذیر هست یا نه . لطفا راهنمایی کنید.

Junior Member agsaba آواتار ها

پیش فرض پاسخ : از کجا شروع کنیم؟! - مراحل اخذ پذیرش برای رشته های هنر و طراحی

نقل قول نوشته اصلی توسط kiaee نمایش پست ها
    سلام. من لیسانس مهندسی مکانیک دارم ولی می خوام ببینم چطور میشه واسه ارشد طراحی صنعتی ( خودرو) خوند؟ اصلا امکان پذیر هست یا نه . لطفا راهنمایی کنید.
    تا اونجایی که من تو سایت دانشگاههای هنر دیدم فقط برای ارشد معماری نیاز به لیسانس مرتبط هست. داشتن نمونه کار و قبولی در آزمون ورودی شرط گرفتن پذیرشه.

سلام
    من لیسانس کامپیوتر دارم،به رشته های هنری زیاد علاقه دارم،میخاستم بدونم چه رشته هایی رو میتونم برا فوق ادامه بدم؟(هنری،بیشتر به طراحی علاقه دارم)رشته انیمیشن سازی رو هم دوست دارم اون چطور؟
    چه رشته هایی رو مجبورم از لیسانس شروع کنم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصيل در رشته هاي هنر براي دانشجوي مهندسي

سلام من شرایطم به صورت زیر است اگه دوستان میتونن کمک کنن لیسانس کامپیوتر فوق لیسانس اقتصاد دوست دارم در مقطع دکتری در رشته انیمیشن یا طراحی داخلی خارج از کشور درس بخونم ایا شانس برای پذیرش دارم یانه ایا شانسی برای فاند دارم یا نه

Junior Member

سلام به بچه های هنری
    عزیزان سوال من اینه برای رشته ما که مهندسیه شما هم از طریق دانشگاه هم در یک موسسه می تونید مدارک خوبی جمع کنید باهاشون کار کنید هم مدرک قابل قبول دارید هم مهارت . حالا برای هنر چی ؟ اول و آخر کنکور سراسری هستش ؟
    من با تکیه به کارم چطور مدرکی می تونم برای خودم تهیه کنم ؟

در ادامه : در اصل من می خواهم اونجا رفتم من رو مستر نذارن .
    ویرایش توسط Olympia : October 20th, 2013 در ساعت 09:52 PM دلیل: ادغام

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصيل در رشته هاي هنر براي دانشجوي مهندسي

سلام .من علوم کامپیوتر می خونم و ترم 4 .میتونم برای لیسانس از دانشگاه هنر پذیرش بگیرم بدون ذکر کردن رشته ی دانشگاهیم و به عنوان یک دانش آموز پیش دانشگاهی اقدام کنم.ممنون