صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 45 , از مجموع 45

موضوع: ویزای شینگن برای آمریکا

Junior Member Mohajer4Real آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    NONE

پیش فرض پاسخ : ویزای شینگن برای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam1924 نمایش پست ها
    سلام عزیزانم
    خواهشن راهنمایی کنین .
    من ۳۴ سال سن دارم
    فوق دیپلم حسابداری هستم
    مدارک شغلیم کامله سهامدار یه شرکت تولیدی عضو هیت مدیرش و مدیر مالی اونجا هستم
    حساب بانکم ۲۵۰ میلیون موجودی .
    همسر و فرزند ۶ماهه من در ایران میمونن
    سابقه سفر شنگن رو یکبار دارم.
    اگه خانوادم بمونن با این تفاسیر چند درصد شانس گرفتن ویزا توریستی دارم؟
    از کدوم سفارت شانس بیشتری واسه توریستی هست؟
    در امریکا هم هیچ کس رو ندارم نه خواهری نه برادری
    خواهشمندم راهنمایی کنید. ممنونم
    میخوام ببینم اگه شانس خانوادم در صورتی که اونام شینگن داشته باشن یعنی همسر و پسر۶ماهه ام. بالا باشه واسه اونام اقدام کنم ولی اگه شانس منم پایین بیاره واسه اونا اقدام نکنم
    سلام.
    شانس گرفتن ویزای توریستی آمریکا 50-50 هست.
    چیزی که برای سفارت خیلی مهمه بالا بودن سن متقاضی یا داشتم وابستگی عاطفی و مالی و ... به ایران هست.
    اگر تمام اعضای خانواده برای ویزا اقدام کنند (همسر و فرزندتون) احتمال این که به همه اعضا خانواده ویزا بدن پایین میاد. ممکنه به شما بدن و به اونا ندن.
    شما اگر مشکل مالی ندارید حتما یک بار شانس خودتون رو امتحان کنید. (3-4 میلیون بیشتر خرج نداره)

درود بر شما دوست گرامی ممنون از پاسختون والا اینو فراموش کردم بگم یه بچه شرور هم دارم که خردساله خیلی شیطونه اون رو نمیخوام با خودم ببرم چون سفر رو به کاممون تلخ میکنه اگه بقیه خانواده اقدام کنن ولی اون رو نبرم با این تفاسیر باز هم به نظر شما و همه دوستان گرامی ۵۰ ۵۰ ویزا صادر میشه؟

Junior Member Mohajer4Real آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    NONE

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam1924 نمایش پست ها
    درود بر شما دوست گرامی ممنون از پاسختون والا اینو فراموش کردم بگم یه بچه شرور هم دارم که خردساله خیلی شیطونه اون رو نمیخوام با خودم ببرم چون سفر رو به کاممون تلخ میکنه اگه بقیه خانواده اقدام کنن ولی اون رو نبرم با این تفاسیر باز هم به نظر شما و همه دوستان گرامی ۵۰ ۵۰ ویزا صادر میشه؟
    این که خانوادتون رو با خودتون نبرین خودش یک tie و وابستگی در ایران ایجاد میکنه و همین شانس گرفتن ویزاتون رو بالا میبره.
    (در جملاتمم اشاره کردم که شانس). اما ما واقعا نمیدونیم در روز مصاحبه چه پیش میاد و چه کسی ویزا میگیره و چه کسی نمیگیره.
    ولی همونطور که گفتم اگر قصدتون جدی هست ارزش یک بار امتحان رو داره.
    الان با توجه به فرمان های ضد مهاجرتی ترامپ من نمیدونم وضعیت سفارت ها و ویزا چگونه هست. اما تا قبل از آمدن ترامپ یادمه که سفارت ایروان در ارمنستان خوب ویزای توریستی میداد. اما بعد از این فرمان دیگه اصلاعی ندارم.

Junior Member

سلام دوستان
    من یک سوال دارم .
    کسی که کارت Permanent resident US داره و پاسپورتش ایرانی هست. میتونه از طریق سفارت های کشور های اروپایی واقع در آمریکا برای ویزا شنگین اقدام کنه یا باید برای ویزا برگرده ایران از سفارت های واقع در تهران اقدام کنه .

مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Negl نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک سوال دارم .
    کسی که کارت Permanent resident US داره و پاسپورتش ایرانی هست. میتونه از طریق سفارت های کشور های اروپایی واقع در آمریکا برای ویزا شنگین اقدام کنه یا باید برای ویزا برگرده ایران از سفارت های واقع در تهران اقدام کنه .

مرسی
    شما در هر کشوری که زندگی می کنید (آدرس محل زندگیتون هست) میتونید اقدام کنید. اگه گرین کارت دارید میتونید از آمریکا اقدام کنید.

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)