صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 45

موضوع: ویزای شینگن برای آمریکا

Exclamation ویزای شینگن برای آمریکا

سلام دوستان من می خواستم بدونم اگر من برم فرانسه برای 5 روز یعنی فقط با این ویزا شینگن می تونم تو فرانسه باشم کشور دیگه نم تونم برن ایا این ویزا شینگن حساب می شه و برای سفارت امریکا ارزشی داره؟

پیش فرض پاسخ : ویزای شینگن برای آمریکا

با ویزای شینگن میتونید به سایر کشورهای اروپایی سفر کنید اما به آمریکا خیر.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Member
    رشته و دانشگاه
    .ATOMIC.MOLECULAR PHYSICS,UNIVERSITY OF TEHRAN

You could enter the Schengen member countries(15 countries+Switzerland from 2009) with your Schengen visa(only type B & C)

It can be a positive point in your application for US visa becuase your application has been checked in one of the most
    valuable visas in the world
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

آیا من میتونم ویزای شینگن یونان رو بگیرم بعد بدون این که برم یونان برم آلمان؟ شنیدم فرانکفورت جای خوبیه برای اقدام برای ویزای آمریکا.

Exclamation پاسخ : ویزای شینگن برای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط EROS نمایش پست ها
    You could enter the Schengen member countries(15 countries+Switzerland from 2009) with your Schengen visa(only type B & C)

It can be a positive point in your application for US visa becuase your application has been checked in one of the most
    valuable visas in the world
    کشورهای شنگن 25 کشور می باشند نه 15 کشور

Exclamation پاسخ : ویزای شینگن برای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط fmohaghegh نمایش پست ها
    آیا من میتونم ویزای شینگن یونان رو بگیرم بعد بدون این که برم یونان برم آلمان؟ شنیدم فرانکفورت جای خوبیه برای اقدام برای ویزای آمریکا.
    دوستان توجه بفرمایید که مسئول رسیدگی به درخواست روادید افراد مقیم ایران برای امریکا فقط کنسولگری امریکا در دبی و سفارت این کشور در آنکارا می باشد نه نمایندگیهای دیگر.
    شما با ویزای توریستی نمی توانید بروید مسافرت و در حین مسافرتتان به سفارت دیگری مراجعه کنید و در آنجا درخواست روادید کنید، در غیر اینصورت با این جواب مواجه می شوید:
    شما مقیم ایران می باشید به سفارت ما در ایران مراجعه کنید، و در مورد امریکا به علت فقدان سفارت به کنسولگری دبی و یا سفارت در آنکارا مراجعه کنید
    دلیلش هم خیلی ساده است، هر سفارتی در هر کشور تخصصش فقط در مورد افراد شهروند اون کشور می باشد. مثلاٌ سفارت نیوزیلند در آلمان از کجا باید بداند اوراق هویت ایرانی مثل شناسنامه و کارت پایان خدمت چی چی هستند، این موضوع در تخصص سفارت نیوزیلند در تهران می باشد نه در آلمان.

پیمان جان ممنون از جوابت اما من یک سوال کلی داشتم و اون هم این که با ویزای شینگنی که از طرف یونان صادر شده میشه یک سره رفت به آلمان بدون این که بریم یونان؟
    ضمناً فرانکفورت کارشناس فارسی زبان شنیدم داره و نباید برای ایرانی ها مشکلی ایجاد کنه. دوستان دیگه نظری ندارن؟

Member
    رشته و دانشگاه

YES YOU CAN, I HAVE TRAVELED SEVERAL TIMES TO PARIS WITH SWEDEN SCHENGEN VISA

FRANKFURT CONSULATE IS FAMILIAR WITH IRANIAN CASES
    I RECOMMEND YOU TO APPLY FOR YOUR VISA IN EUROPE JUST IN FRANKFURT AND VIENNA
    THE OTHER SECURED OPTIONS ARE ANKARA, ISTANBUL, DUBAI, NICOSIA,BAKU
    GOOD LUCK

ممنون دوست من، اما آیا برای بار اول با ویزای توریستی هم میشه این کار رو کرد؟

Member
    رشته و دانشگاه

I DON'T THINK THERE IS A DIFFERENCE BETWEEN FIRST AND SECOND VISA
    WHILE YOU ARE IN GERMANY WHAT'S THE DIFFERENCE

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)