صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 45

موضوع: ویزای شینگن برای آمریکا

پیش فرض پاسخ : ویزای شینگن برای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط fmohaghegh نمایش پست ها
    پیمان جان ممنون از جوابت اما من یک سوال کلی داشتم و اون هم این که با ویزای شینگنی که از طرف یونان صادر شده میشه یک سره رفت به آلمان بدون این که بریم یونان؟
    ضمناً فرانکفورت کارشناس فارسی زبان شنیدم داره و نباید برای ایرانی ها مشکلی ایجاد کنه. دوستان دیگه نظری ندارن؟
    شما قانوناً میتوانید با ویزای شنگن یونان مستقیماً توی آلمان ورود کنید ولی توجه داشته باشید توی کشورهای شنگن فقط آلمان می باشد که یه ذره بگی نگی به این مسئله ورود اولیه مسافر به دیده ی شک برانگیز نگاه می کند، یعنی ممکن است توی فرودگاه ازتان سوال شود که شما که ویزای یونان را دارید چرا توی آلمان ورود می کنید، بهترین چیزی که می توانید بگویید این است که چون پرواز مستقیم از ایران به یونان وجود ندارد ترجیح دادید اول بیایید در آلمان و سپس بعد از دیدن آشنایی یا انجام کاری از فرانکفورت بلیط به یونان بگیرید. البته افسر کنترل گذرنامه از هر کسی که بخواهد می تواند همچنین سوال و جواب هایی بکند. بهتر است پول مکفی برای نشان دادن به افسر و نشان دادن آدرسی در آلمان برای قانع کردن افسر مهاجرت از قبل داشته باشید. اگر پرسید چرا بلیط را از همان ایران تهیه نکردید بگید چون از آلمان بلیط های خیلی ارزانتری به یونان می شود گیر آورد، ترجیح دادید از آلمان خریداری کنید و یا برنامه ای دارید که با یکی از دوستانتان باهم به یونان سفر کنید.
    موفق باشید

خیلی ممنونم
    اکثریت مطلق آژانس ها میگفتند که نمیشه. اما دوتاشون گفتن که جدیدا میشه ولی یکیشون تاکید کرد که حتما باید با پرواز ایرانی رفت.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

بابا انقدر سخت نگيريد! كاري ندارن... من با ويزاي چك (C) اول رفتم وين، افسر كنترل گفت مي ري پراگ؟ گفتم آره، واسه تحصيل! گفت خوش بگذره...
    ديگه اين اولين و آخرين باري بود كه ويزاي من چك شد! ديگه چه من با پاي پياده ميومدم يا با هواپيما كسي باهام كاري نداشت! تازه تو اون مدت رفتم يه چرخي بيرون فرودگاه هم زدم!!! مي شد سفارت آمريكا هم يه سر زد!

در مورد ويزاي آمريكا هم من خيلي ها رو اينجا ديدم كه درحين تحصيل رفتن آمريكا! پس مي شه اقدام كرد، بعيده مشكلي باشه (البته با وبزاي دانشجويي)
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

آیا برای پیک آپ ویزا از وین (اتریش) باید حتما خودمون اقدام کنیم یا مثل فرانکفورت با پست مشکل حل میشه؟

از دوستان کسی آدرس اتریش داره چون برای پیک آپ ظاهرا پاسپورت به آدرس داخل اتریش ارسال میشه.

سلام
    نمي‌دونم اين موضوع دقيقا به اين تاپيك ربط پيدا مي كنه يا نه.
    من برا يه كنفرانس در آلمان درخواست ويزا دادم(كه شينگن هم مي‌دن) ولي متاسفانه ريجكت شدم. مي‌خواستم ببينم اين موضوع براي ويزاي آمريكا اگه بعدها بخوام برا تحصيل برم چقدر تاثير منفي داره؟
    ممنون

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط yousef_tabatabaei نمایش پست ها
    سلام
    من برا يه كنفرانس در آلمان درخواست ويزا دادم(كه شينگن هم مي‌دن) ولي متاسفانه ريجكت شدم. مي‌خواستم ببينم اين موضوع براي ويزاي آمريكا اگه بعدها بخوام برا تحصيل برم چقدر تاثير منفي داره؟
    ممنون
    به نظر من تاثیر منفی‌ نداره. من کسانی‌ رو میشناسم که مثل شما بودن و به راحتی‌ ویزا گرفتن .
    حتی‌ چند نفر از خود سفارت آمریکا رد شده بودن ولی‌ برای ویزا تحصیلی‌ به مشکلی‌ نخوردن.
    موقع مصاحبه آفیسر از شما علت رد شدن رو میپرسه و شما میتونین توضیح بدین.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Exclamation پاسخ : ویزای شینگن برای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط yousef_tabatabaei نمایش پست ها
    سلام
    ممنون
    پاسپورتتتون را عوض کنید

من بالاخره تصمیم گرفتم از سفارت امریکا تو یونان اقدام کنم. میخواستم نظر دوستان رو بدونم. آیا واقعا از آنکارا و دوبی بهتره؟

monasim
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط fmohaghegh نمایش پست ها
    آیا من میتونم ویزای شینگن یونان رو بگیرم بعد بدون این که برم یونان برم آلمان؟ شنیدم فرانکفورت جای خوبیه برای اقدام برای ویزای آمریکا.
    خیر نمی تونید

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)