صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 45

موضوع: ویزای شینگن برای آمریکا

پیش فرض پاسخ : ویزای شینگن برای آمریکا

دوستان میخواستم بدونم که به نظر شما برای اقدام برای ویزای امریکا آتن (یونان) بهتر از آنکارا نیست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    .ATOMIC.MOLECULAR PHYSICS,UNIVERSITY OF TEHRAN

Lightbulb پاسخ : ویزای شینگن برای آمریکا

ANKARA OR ISTANBUL

EROS جان منظور شما مشخص نيست. اولاً من با سفارت امريكا توي آتن هماهنگ كردم و گفتند كه مشكلي نيست. اگر شما منظورتون اين هست كه آنكارا يا استانبول بهترند ميشه بيشتر توضيح بدين؟

Member
    رشته و دانشگاه
    VIA University College

Exclamation پاسخ : ویزای شینگن برای آمریکا

Ankara is the only Iranian immigrant processing post in Turkey. Other Iranian immigrant processing posts are Vienna, Abu Dhabi, Frankfurt and Naples.

بقیه اش رو می تونید تو اینجا بخونید : http://turkey.usembassy.gov/iranian_applicants.html

ببینید این سفارت ها برای افرادی هستند که می خواهند با ویزای توریستی درخواست خدمات روادید از سفارت آمریکا بکنند.

حالا چطور می شه مثلاً یکی داره تو سوئیس کار می کنه میره سفارت آمریکا تو سوئیس بهش سرویس میدن ؟

چون در صورتی شما در هر کشوری اقامت بلند مدت من جمله اقامت دانشجوئی یا کاری داشته باشید و یک سال از اقامتتون تو اون کشور بگذره و به نوعی resident اون کشور محسوب می شید ، سفارت آمریکا تو اون کشور موظف به ارائه سرویس به شما می باشد.

همین قضیه در مورد سفارت کانادا هم صدق می کنه ، ولی باید توجه داشته باشید که پرونده شما تو کجا بررسی می شه چون یک سری کشور ها ، مثل امارات یا حتی کشور هایی مثل نروژ یا سوئد ، بررسی پرونده رو در لندن انجام میدن ، و سفارت کانادا در لندن جزو سخت گیر ترین سفارت های کانادا هست ، و دست کمی از همون دمشق نداره.

موفق باشید
    ویرایش توسط saman_rocket : November 7th, 2009 در ساعت 10:51 AM
    هیچ می بینی نهاد و ریشه را ؟
    یا که داری لذت اندیشه را ؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط fmohaghegh نمایش پست ها
    EROS جان منظور شما مشخص نيست. اولاً من با سفارت امريكا توي آتن هماهنگ كردم و گفتند كه مشكلي نيست. اگر شما منظورتون اين هست كه آنكارا يا استانبول بهترند ميشه بيشتر توضيح بدين؟
    I MEAN IF I WERE YOU I WOULD CHOOSE TURKEY
    I HAVE NEVER SEEN SOMEBODY GOING TO GREECE

( AS FAR AS I KNOW THE BEST OPTIONS IN WESTERN EUROPE ARE FRANKFURT+VIENNA)
    BUT IF THEY HAVE SAID THERE IS NO PROBLEM IT'S ACCEPTABLE YOU GO THERE.IF YOU ARE FULL FUND, I DON'T THINK YOU WILL HAVE A PROBLEM
    GOOD LUCK & I HOPE YOU ACHIEVE THE MINIMUM RECORD FOR CLEARANCE!!!

دوستان من میخواستم نظرتان را در مورد یک موضوع بدونم
    من نزدیک هفت سال بین درس خواندنم فاصله افتاده اما همیشه دنبال ادامه تحصیل توی خارج کشور بودم و به هزار و یک دلیل نتونستم ادامه بدم. امسال، من از دانشگاه خوب پذیرشی گرفتم که میتونم هزینه خودم و زن و بچم و تامین کنم. خیلی خوشحالم. اما نمیخوام مثل پارسال که ویزای کانادا نتونستم بگیرم، از گرفتن ویزای امریکا محروم بشم. به خاطر همین تصمیم گرفتم که با یک ویزای شینگن برم از اروپا اقدام کنم که شانس بیشتری داشته باشم. اول از آتن وقت گرفتم اما نشد. حالا میخوام برم فرانکفورت یا وین. اما مشکلات مالی من خیلی زیاده و همه آژانس ها هم میگن که نباید بچه رو ببریم چون ویزای شینگن بهمون نمیدن. بچه من هم شیرخواره و نمیتونه از مادرش جدا بشه. حالا به نظرم رسیده که تنها برم اروپا و تنها برای ویزا اقدام کنم. اگر ویزام درست شد، بعد برای خانواده اقدام کنم. میخواستم بدونم که آیا نظر دوستان چیه؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    VIA University College

Exclamation پاسخ : ویزای شینگن برای آمریکا

اولاً من با سفارت امريكا توي آتن هماهنگ كردم و گفتند كه مشكلي نيست.
    اول از آتن وقت گرفتم اما نشد.

صحبت های شما تناقض داره.....

می شه بیشتر توضیح بدید که هماهنگ کردن اول چی بود ..... و بعد چی شد که نشد ؟

توضیح کامل لطفاً با ذکر نوع و روش پیگیری
    هیچ می بینی نهاد و ریشه را ؟
    یا که داری لذت اندیشه را ؟

سفارت آمریکا توی یونان وقت داد، اما توری که میخواست مارو ببره یونان لغو شد.

دوستان خواهش میکنم که به جای گرفتن غلط املایی سعی کنن که کمک کنند. من گفتم:

من نزدیک هفت سال بین درس خواندنم فاصله افتاده اما همیشه دنبال ادامه تحصیل توی خارج کشور بودم و به هزار و یک دلیل نتونستم ادامه بدم. امسال، من از دانشگاه خوب پذیرشی گرفتم که میتونم هزینه خودم و زن و بچم و تامین کنم. خیلی خوشحالم. اما نمیخوام مثل پارسال که ویزای کانادا نتونستم بگیرم، از گرفتن ویزای امریکا محروم بشم. به خاطر همین تصمیم گرفتم که با یک ویزای شینگن برم از اروپا اقدام کنم که شانس بیشتری داشته باشم. اول از آتن وقت گرفتم اما تور آتن لغو شد. حالا میخوام برم فرانکفورت یا وین. اما مشکلات مالی من خیلی زیاده و همه آژانس ها هم میگن که نباید بچه رو ببریم چون ویزای شینگن بهمون نمیدن. بچه من هم شیرخواره و نمیتونه از مادرش جدا بشه. حالا به نظرم رسیده که تنها برم اروپا و تنها برای ویزا اقدام کنم. اگر ویزام درست شد، بعد برای خانواده اقدام کنم. میخواستم بدونم که آیا نظر دوستان چیه؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه

WHY YOU PERSIST IN GOING TO WESTERN EUROPE?
    IF YOU HAVE A FULL FUND ADMISSION ,YOUR CHANCES ARE HIGH EVERYWHERE!
    IN MY INTERVIEW IN JUNE IN BAKU, I SAW A MAN WITH HIS WIFE & KID (40 YEARS OLD)
    WHO GOT THE VISA.
    PROBABLY,ANKARA,CYPRUS, DUBAI,BAKU ARE BETTER CHOICES FOR YOU
    MY OPINION IS APPLY WITH YOUR FAMILY.IT'S YOUR RIGHT THAT YOUR WIFE & KIDS ACCOMPANY YOU.

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)