صفحه 234 از 284 نخستنخست ... 134184224225226227228229230231232233234235236237238239240241242243244 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,331 تا 2,340 , از مجموع 2838

موضوع: کار برای تازه واردان به کانادا

پیش فرض پاسخ : کار برای تازه واردان به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    نخیر دوست عزیز اینجا به کسی که با ویزای توریستی و موقت بیاد کار نمیدن. سالی سیصدهزار نفر مهاجر جدید و جویای کار وارد میشوند.
    اگرهدفتون موندن در کاناداست غیر از تحصیلی باید دنبال ویزای مهاجرتی باشید.
    نمیشه ویزای تحصیلی نگیریم و فقط مهاجرتی بگیریم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1381370 نمایش پست ها
    نمیشه ویزای تحصیلی نگیریم و فقط مهاجرتی بگیریم؟
    اگه شرایطش را دارید چرا که نه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    اگه شرایطش را دارید چرا که نه.
    شرایطش چیه؟
    من فقط میخوام برم اونور کار کنم و زندگی کنم کاری به ادامه تحصیل ندارم.
    لیسانس حسابداری دارم با معدل 14/5 از دانشگاه غیر انتفاعی.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1381370 نمایش پست ها
    شرایطش چیه؟
    من فقط میخوام برم اونور کار کنم و زندگی کنم کاری به ادامه تحصیل ندارم.
    لیسانس حسابداری دارم با معدل 14/5 از دانشگاه غیر انتفاعی.
    اینجا را مطالعه کنید.

http://www.applyabroad.org/forum/for...-Express-Entry
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ساخت و تولید-مجلسی

سلام من در ایران لیسانس مکانیک شاخه ساخت و تولید و کارم اپراتوری دستگاه CNC و قصد مهاجرت به کانادا هستم کسی هست اطلاعات دقیقی داشته باشه یا در این زمینه کانادا تجربه داشته باشه

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

سلام
    دوستان یه سوالی
    اگه من ضمن تحصیلم، برم یه کار پاره وقت پیدا کنم و مالیاتشو هم بدم کمک میکنه بهم که بعد از فارغ التحصیلی کار رو راحت تر پیدا کنم؟ (این کارو برای پول انجام نمیدم، یکی از دوستام که سالهاست اینجاست میگه که اگه بتونی از تابستون یکمی کار کنی و مالیاتشو هم بدی که سابقه خوبی داشته باشی از نظر سابقه کار و مالیات تو این کشور، بعد از فارغ التحصیلیت این سابقه بهت کمک میکنه کار رو راحت تر پیدا کنی، مثه اینکه اوضاع کار پیدا کردن تو کانادا خیلی بده).
    نظرتون چیه؟
    خواهشا هر کس تجربه ای داره با من در میون بذاره.
    با تشکر

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    سلام
    دوستان یه سوالی
    اگه من ضمن تحصیلم، برم یه کار پاره وقت پیدا کنم و مالیاتشو هم بدم کمک میکنه بهم که بعد از فارغ التحصیلی کار رو راحت تر پیدا کنم؟ (این کارو برای پول انجام نمیدم، یکی از دوستام که سالهاست اینجاست میگه که اگه بتونی از تابستون یکمی کار کنی و مالیاتشو هم بدی که سابقه خوبی داشته باشی از نظر سابقه کار و مالیات تو این کشور، بعد از فارغ التحصیلیت این سابقه بهت کمک میکنه کار رو راحت تر پیدا کنی، مثه اینکه اوضاع کار پیدا کردن تو کانادا خیلی بده).
    نظرتون چیه؟
    خواهشا هر کس تجربه ای داره با من در میون بذاره.
    با تشکر
    این حرفها الکیه !
    شما تو کافی شاپ کار کنی چه کمکی آخه میتونه بکنه که کار حرفه ای و مهندسی بتونی بگیری؟
    مالیات هم بدین هیچ ربطی نداره ! اینا همه اش حرفهای خنده داریه که مردم از خودشون در میارن. در ثانی اگه شما با ویزای دانشجویی هستین به نظرم یا نمیشه یا سخته که به ویزای کاری تغییرش بدین.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    این حرفها الکیه !
    شما تو کافی شاپ کار کنی چه کمکی آخه میتونه بکنه که کار حرفه ای و مهندسی بتونی بگیری؟
    مالیات هم بدین هیچ ربطی نداره ! اینا همه اش حرفهای خنده داریه که مردم از خودشون در میارن. در ثانی اگه شما با ویزای دانشجویی هستین به نظرم یا نمیشه یا سخته که به ویزای کاری تغییرش بدین.
    با ویزای دانشجویی میشود بیست ساعت در هفته خارج از دانشگاه کار کرد و نیازی به ویزای کاری نیست. نکته شما کاملا صحیح است که کار کافی شاپ کمک چندانی به گرفتن کار تخصصی و یا مهاجرت نمیکند. در نتیجه فقط در صورت نیاز مالی قابل توجیه است.

در ضمن در پاسخ دوستمان chemistrymate: اوضاع کار الان بد نیست. گرفتن اولین کار همیشه مشکل بوده ولی در مقایسه با چند سال پیش من تعداد خیلی بیشتری از بچه ها را میبینم که بمحض فارغ التحصیلی (یا برای مهاجران جدید در عرض مدت کوتاهی بعد از ورود) کار پیدا میکنند. طبعا به رزومه و توانایی زبان متقاضی و همینطور رشته کاری بستگی دارد.

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    با ویزای دانشجویی میشود بیست ساعت در هفته خارج از دانشگاه کار کرد و نیازی به ویزای کاری نیست. نکته شما کاملا صحیح است که کار کافی شاپ کمک چندانی به گرفتن کار تخصصی و یا مهاجرت نمیکند. در نتیجه فقط در صورت نیاز مالی قابل توجیه است.

در ضمن در پاسخ دوستمان chemistrymate: اوضاع کار الان بد نیست. گرفتن اولین کار همیشه مشکل بوده ولی در مقایسه با چند سال پیش من تعداد خیلی بیشتری از بچه ها را میبینم که بمحض فارغ التحصیلی (یا برای مهاجران جدید در عرض مدت کوتاهی بعد از ورود) کار پیدا میکنند. طبعا به رزومه و توانایی زبان متقاضی و همینطور رشته کاری بستگی دارد.
    ممنونم
    جناب قلوب عزیز میدونین انقدر این بچه های سال بالایی میگن ای وای از الان بجنب درست تموم شه کار پیدا کردن سخت میشه، من که اول کارم خیلی میترسم که مثه اینا بشم و مجبور شم به خاطر تمدید ویزام مثلا برم سمت مقاطع بالاتر. همشونم غیرایرانی هستن. در نتیجه وقتی میبینم یه عالمه ادم میترسن از فارغ التحصیلی اتوماتیک اون ترسه به ادم منتقل میشه!
    اینجا من تعدادی از بچه ها رو میبینم که برای تمدید ویزاشون یا برای بیکار نموندن اومدن استارت زدن پی اچ دی مجدد یا پست داک رو، دیدن این منظره برای من که اول راهم خیلی ترسناکه. در نتیجه آدم همش میخواد یه کاری بکنه بلاخره! که مثه اینا نشه. درست میفرمایین به زبان و رشته و خیلی عوامل دیگه بستگی داره.
    ممنونم ازتون.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    ممنونم
    جناب قلوب عزیز میدونین انقدر این بچه های سال بالایی میگن ای وای از الان بجنب درست تموم شه کار پیدا کردن سخت میشه، من که اول کارم خیلی میترسم که مثه اینا بشم و مجبور شم به خاطر تمدید ویزام مثلا برم سمت مقاطع بالاتر. همشونم غیرایرانی هستن. در نتیجه وقتی میبینم یه عالمه ادم میترسن از فارغ التحصیلی اتوماتیک اون ترسه به ادم منتقل میشه!
    اینجا من تعدادی از بچه ها رو میبینم که برای تمدید ویزاشون یا برای بیکار نموندن اومدن استارت زدن پی اچ دی مجدد یا پست داک رو، دیدن این منظره برای من که اول راهم خیلی ترسناکه. در نتیجه آدم همش میخواد یه کاری بکنه بلاخره! که مثه اینا نشه. درست میفرمایین به زبان و رشته و خیلی عوامل دیگه بستگی داره.
    ممنونم ازتون.
    متاسفانه غیرممکنه که آدم بتونه آینده بازار کار رو پیش بینی کنه. اگر بتونید کاری که تا حدی به تخصصتون ارتباط داشته باشه پیدا کنید قطعا مفیده. در غیر اینصورت تمرکز بر اسکیل های لازم برای رشته کاری موردنظرتون (یا گسترده کردن دامنه رشته تون) و همینطور تمرکز بر درسهاتون احتمالا مفید تره. حتی اگر مجبور بشید دکترا شروع کنید بد نیست چون وقتی کار پیدا کنید میتونید انصراف بدهید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)