صفحه 1 از 284 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 2838

موضوع: کار برای تازه واردان به کانادا

Smile کار برای تازه واردان به کانادا

سلام به همگي لطفا كساني كه اطلاعات دارند در مورد اين رشته اطلاعاتشون رو در اين قسمت بنويسند كه مثلا اين رشته بازاركارش توي كانادا چطوره يا اينكه تو چه شهري بازاركار بهتري دارهو هر اطلاعات ديگريبهتره سؤالات مربوط به اين رشته به صورت جداگانه در اين قسمت مطرح بشه

من شنيدم بازاركار اين رشته تو استان آلبرتا بهتر از جاهاي ديگه ست چون پالايشگاه زياد داره
    ممنون از همگي

پیش فرض پاسخ : بازاركار براي مهندسي شيمي

سلام منم مهندس شیمی هستم ولی سابقه کارم به عنوان مهندس فروش لوله واتصالات برای پروژه های نفت و گاز بوده و همچنین مدید فنی شرکت رنگ کسی می دونه چه جوری باید سلبقه کار مناسب جور کنم و اصلا بهتره سابقه کارم بره تو چه فیلدی؟

پیش فرض پاسخ : بازاركار براي مهندسي شيمي

نقل قول نوشته اصلی توسط Albco
    سلام منم مهندس شیمی هستم ولی سابقه کارم به عنوان مهندس فروش لوله واتصالات برای پروژه های نفت و گاز بوده و همچنین مدید فنی شرکت رنگ کسی می دونه چه جوری باید سلبقه کار مناسب جور کنم و اصلا بهتره سابقه کارم بره تو چه فیلدی؟
    اگه منظورتون مهاجرت به فدرال باشه همون شاخه كه رشته هاي نفت و گرايشهاي مربوط به ان فكر كنم به رشته ي شما مربوط مي شه
    شايد اين سايت به سؤال شما بهتر جوابگو باشند:
    http://iranto.ca/persian/offchat/offchat-login.php

m.hamed.kiani
    Guest

Smile کار برای تازه واردین به کانادا

سلام دوستان

1- در صورت ورود به کانادا چقدر شانس پیدا کردن کار داریم؟با زبان متوسط هم انگلیسی هم فرانسه /با گرایش کشاورزی
    2- میتونیم از ایران برای رزرو کار اقدام کنیم؟مراحل چگونه هست
    3- برای شروع با چقدر حقوق شروع میشه؟

کسی اطلاعاتی در این مورد داره از پاسخش ممنون میشم

پیش فرض پاسخ : کار برای تازه واردین به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط m.hamed.kiani نمایش پست ها
    سلام دوستان

1- در صورت ورود به کانادا چقدر شانس پیدا کردن کار داریم؟با زبان متوسط هم انگلیسی هم فرانسه /با گرایش کشاورزی
    2- میتونیم از ایران برای رزرو کار اقدام کنیم؟مراحل چگونه هست
    3- برای شروع با چقدر حقوق شروع میشه؟

کسی اطلاعاتی در این مورد داره از پاسخش ممنون میشم
    اگه واسه تحصیل اقدام می کنید تا جائی که من اطلاع دارم دانشجویان فقط مجاز به کارهای on campus هستند اونهم به صورت محدود مثل اینکه ماکسیمم هفته ای 20 ساعت ...
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

Member sahar964 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری/غیرانتفاعی

سلام دوستان من تازه برای کبک میخوام اقدام کنم رشته ام حسابداری کسی میدونه چه تواناییها و چه حرفه ای انجا کاربردی و میشه فعالیت کرد آیا مدرک فنی حرف ای کاربرد داره؟در خصوص پیدا کردن کار مرا راهنمائی کنید چیکار باید کرد؟

من توي سايت ديدم حقوق office از ساعتي 15 دلار به بالا بود كه براي شروع همون حداقل را بايد در نظر گرفت .
    اونجا بيشتر براشون بلد بودن كار مهمه نه مدرك هاي جور واجور به نظر من بهتره تو كار خودتون حرفه اي بشويد . البته كارهاي ديگه اي مثا آشپزي و ... هست كه پول خوبي هم مي دن .بستگي به علاقه داره چون يه عمر كاره ادم بايد راضي باشه

رشته و دانشگاه
    حسابداری/غیرانتفاعی

اتفاقا من مدرک درجه 1و2 شیرینی پزی و آشپزی را دارم کاشت ناخن هم انجام میدم نمیدونم اینا استفاده داره؟6سال هم هست که سابقه کار حسابداری و مالی دارم که البته 3.5 آن را توی بانک هستم ومابقی را در شرکت خصوص بودم ولی فکر کنم باید برای بهتر شدن توی رشته ام کلاسهای حرفه ای تری برم میخوام بدونم چطوری میشه اونجا کار رشته خودم را انجام بدم اصلا امکانش هست؟چطور و از کی باید اقدام کرد که یه جورایی آسودگی خیال باشه چون خودم هم ترجیح میدم توو رشته ام باشه ولی خوب اون کارای جانبی هم چون علاقه داشتم یاد گرفتم خوشحال میشم بیشتر راهنمائیم کنید
    ویرایش توسط sahar964 : September 26th, 2009 در ساعت 03:32 PM

ناخن را نميدونم ولي شيريني پزي عاليه بده برات ترجمه اش كنند تا كار آمد تر باشه تازه روي مداركي كه مي خواي بفرستي هم بذار

رشته و دانشگاه
    حسابداری/غیرانتفاعی

در مور رشته خودم و سابقه کارم و اینکه چطور میشه توش فعالیت کنم اطلاعی دارید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)