صفحه 274 از 284 نخستنخست ... 174224264265266267268269270271272273274275276277278279280281282283 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,731 تا 2,740 , از مجموع 2838

موضوع: کار برای تازه واردان به کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کار برای تازه واردان به کانادا

با سلام
    من به تازگی وارد ونکوور شدم و دنبال کار میگردم
    اجازه کار کامل دارم
    مدرک مهندسی نفت ایران دارم و توی آزمایشگاه شیمی در ایران سابقه کار دارم
    میخواستم راجع به پیدا کردن اولین کار راهنماییم کنین و البته میدونم که برای اولین کار پیدا کردن شغل مرتبط سخته پس لزوما دنبال شغل مرتبط نیستم.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hayyankm نمایش پست ها
    با سلام
    من به تازگی وارد ونکوور شدم و دنبال کار میگردم
    اجازه کار کامل دارم
    مدرک مهندسی نفت ایران دارم و توی آزمایشگاه شیمی در ایران سابقه کار دارم
    میخواستم راجع به پیدا کردن اولین کار راهنماییم کنین و البته میدونم که برای اولین کار پیدا کردن شغل مرتبط سخته پس لزوما دنبال شغل مرتبط نیستم.
    ممنون
    سلام

باید قبلا از هر چیز حداقل به چند تا از مراکزی که به تازه واردها خدمات رایگان آموزشی ارایه میکنند مراجعه کنید و چند تا از کلاسهای رزومه نویسی و مهارتهای کاریابی رو طی کنید.
    میتونید از اینجا شروع کنید

https://www.welcomebc.ca/Resources-F...-for-newcomers

با سلام
    خواستم از دوستان کمک بگیرم که از این شرایط اسفناک در بیام.
    بنده یک سال هست که به تورنتو اومدم با پی آر (اقامت دایم). کاملا اجازه کار دارم.
    اوایل به چندین مرکز کمک به تازه واردین رفتم. تمام دوره ها رو گذروندم.
    حتی یک موسسه تازه واردین یک دوره آی تی در سنکا کالج برگذار کرد که مدت این دوره 3 ماه بود.این رو هم رفتم و سرتیفیکت گرفتم.
    بنده 6 سال سابقه کار آی تی در ایران داشتم.اما یکساله که به هر دری زدم نتونستم کار پیدا کنم.
    از هر روشی که در این کلاسها یادگرفته بودم استفاده کردم.تولینکدن به مسولین استخدام مسیج دادم.برای هر شغل کاور لتر کاستومایز شده نوشتم.
    کلا در این یکسال بعد از فرستادن این همه رزومه 5 تا مصاحبه حضوری گرفتم اما با وجود اینکه مصاحبه عالی پیش رفته اما خبری نشده.
    کار من اینجا می شه help deskیا technical support
    من تا به الان بیشتر از 100 ها رزومه فرستادم. انگلیسی ام هم خوب هست و خیلی روان صحبت می کنم.
    تو کلاسی که بودیم .همون دوره هایی که برای تازه واردان می دیدم.16 نفر بودیم.ازین 16 نفر یک نفر هندی فقط توانسته کار پیدا کنه.
    بنده در مقایسه با دیگر همکلاسی ها بسیار روان تر انگلیسی صحبت میکنم
    خیلی افسرده و ناراحتم.من تنها مهاجرت کردم و روزهام پشت کامپیوتر می گذره به رزومه نوشتن.
    یک روزهایی هست که آرزوی مرگ می کنم.
    خانواده می گن برگرد.اگر قرار بود چیزی بشه همون یکسال می شد.
    احساس میکنم که اشتباه بزرگی کردم.فکر میکردم آینده خوبی در انتظارمه. اما همش سراب بود.
    اگر کسی از شما این رو میخونه که تونسته در کانادا با سابقه قبلی ایرانی کار پیدا کنه،خواهشا من رو راهنمایی کنید.بسیار ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط jayangelo نمایش پست ها
    با سلام
    خواستم از دوستان کمک بگیرم که از این شرایط اسفناک در بیام.
    بنده یک سال هست که به تورنتو اومدم با پی آر (اقامت دایم). کاملا اجازه کار دارم.
    اوایل به چندین مرکز کمک به تازه واردین رفتم. تمام دوره ها رو گذروندم.
    حتی یک موسسه تازه واردین یک دوره آی تی در سنکا کالج برگذار کرد که مدت این دوره 3 ماه بود.این رو هم رفتم و سرتیفیکت گرفتم.
    بنده 6 سال سابقه کار آی تی در ایران داشتم.اما یکساله که به هر دری زدم نتونستم کار پیدا کنم.
    از هر روشی که در این کلاسها یادگرفته بودم استفاده کردم.تولینکدن به مسولین استخدام مسیج دادم.برای هر شغل کاور لتر کاستومایز شده نوشتم.
    کلا در این یکسال بعد از فرستادن این همه رزومه 5 تا مصاحبه حضوری گرفتم اما با وجود اینکه مصاحبه عالی پیش رفته اما خبری نشده.
    کار من اینجا می شه help deskیا technical support
    من تا به الان بیشتر از 100 ها رزومه فرستادم. انگلیسی ام هم خوب هست و خیلی روان صحبت می کنم.
    تو کلاسی که بودیم .همون دوره هایی که برای تازه واردان می دیدم.16 نفر بودیم.ازین 16 نفر یک نفر هندی فقط توانسته کار پیدا کنه.
    بنده در مقایسه با دیگر همکلاسی ها بسیار روان تر انگلیسی صحبت میکنم
    خیلی افسرده و ناراحتم.من تنها مهاجرت کردم و روزهام پشت کامپیوتر می گذره به رزومه نوشتن.
    یک روزهایی هست که آرزوی مرگ می کنم.
    خانواده می گن برگرد.اگر قرار بود چیزی بشه همون یکسال می شد.
    احساس میکنم که اشتباه بزرگی کردم.فکر میکردم آینده خوبی در انتظارمه. اما همش سراب بود.
    اگر کسی از شما این رو میخونه که تونسته در کانادا با سابقه قبلی ایرانی کار پیدا کنه،خواهشا من رو راهنمایی کنید.بسیار ممنون
    در زمینه اینکه مدرک تحصیلی احتمالا مرتبط دارید یا خیر توضیح نداده اید. آیا در زمینه آی تی مدارک مرتبطی دارید یا خیر.
    برای کارهای دیگر به جز زمینه ای تی اقدامی کرده اید؟ این سوال البته بیشتر به نوع پاسخ شما به سوال اول برمیگردد با توجه به اینک زمینه کاری ای تی بر ای افرادی دارای سوابق مرتبط تحصیلی و کاری عموما بهتر از متوسط سایر تحصصهای مشابه فنی اگر نباشد بدتر نیست.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

بله لیسانسم آی تی هست.یک نفر به من چند ماه قبل گفت چون کمی برنامه نویسی بلدی برای کار business analyst هم اپلای کن.برای چند تا اقدام کردم جوابی نگرفتم.
    کار من در ایران بسیار شبیه توضیحات این کار در کاناداست
    https://ca.indeed.com/viewjob?jk=2ca...gou99ua3o52801
    ویرایش توسط jayangelo : July 28th, 2019 در ساعت 01:31 AM

Senior Member fanta آواتار ها

بله لیسانسم آی تی هست.یک نفر به من چند ماه قبل گفت چون کمی برنامه نویسی بلدی برای کار business analyst هم اپلای کن.برای چند تا اقدام کردم جوابی نگرفتم.
    کار من در ایران بسیار شبیه توضیحات این کار در کاناداست
    https://ca.indeed.com/viewjob?jk=2ca...gou99ua3o52801
    سلام،

از همون فرصت شفلی که خودتون گذاشتین استفاده میکنم:

[Beneficial Experience:]

• Office 365 and InTune MDM
    • Supporting Microsoft Windows 10 & Office Applications
    • Service-Now or ITIL
    • PC and/or Mac imaging and configuration
    • Asset Management

[Experience:

• IT Help Desk Support: 1 year (Required)
    • Customer Service: 1 year (Preferred)
    • MDM or InTune: 1 year (Preferred)
    • Office 365 Admin: 1 year (Required)

برداشت شما رو نمیدونم اما برداشت من اینه که برای کاندیداهای با سابقه کار کانادایی مرتبط، باید تمام موارد لیست شده در قسمت Experience رو داشته باشند و برای این که بتونن دست بالا برای استخدام شدن رو داشته باشن، بهتره تعداد بیشتری از موارد Beneficial Experience رو هم داشته باشند.
    حالا در مورد شما که سابقه کار کانادایی ندارید، مشکلی نیست اما برای این رقابت باید تعداد بیشتری از موارد لیست شده در Beneficial Experience (ترجیحا همه اونها رو) داشته باشید. نکته آخر، اگر موارد دیگه ای برای هر شغلی بلد هستید که در فرصت شغلی بهشون اشاره نشده، میتونید در مصاحبه احتمالی بهشون اشاره کنید.
    Don't feed the trolls

اینها که اینجا قید شده همه 1 سال هست که بنده 6 سال تجربه دارم.بعدش هم در زمینه آی تی تکنولوژی در همه جای جهان یکسان هست و مثلا ویندوز در ایران با ویندوز اینجا فرق ندارد.پس گذاشتن شرط Canadian experienceبرای کار آی تی یک شرط بسیار نامعقوله.این فقط یک چیز رو نشون می ده اون هم نژاد پرستیه.دلیل دیگه ای نمی تونم پیدا کنم. احساس میکنم تا در رزومه کلمه ایران رو می بینند حس بدی پیدا میکنند.در صورتی که برای خیلی از شغلهایی که اقدام کردم شغلهایی بوده مثل همین نمونه بالا که فقط 1 سال تجربه می خواد و یک شخص مبتدی در آی تی هم میتونه انجام بده.

ApplyAbroad Hero

اینها که اینجا قید شده همه 1 سال هست که بنده 6 سال تجربه دارم.بعدش هم در زمینه آی تی تکنولوژی در همه جای جهان یکسان هست و مثلا ویندوز در ایران با ویندوز اینجا فرق ندارد.پس گذاشتن شرط Canadian experienceبرای کار آی تی یک شرط بسیار نامعقوله.این فقط یک چیز رو نشون می ده اون هم نژاد پرستیه.دلیل دیگه ای نمی تونم پیدا کنم. احساس میکنم تا در رزومه کلمه ایران رو می بینند حس بدی پیدا میکنند.در صورتی که برای خیلی از شغلهایی که اقدام کردم شغلهایی بوده مثل همین نمونه بالا که فقط 1 سال تجربه می خواد و یک شخص مبتدی در آی تی هم میتونه انجام بده.
    اینکه داشتن تجربه کانادایی به دلیل نژادپرستی باشه درست نیست. اصولا من هرچه فکر میکنم نمیتونم این دو رو به هم ربط بدم. احتمالا داشتن تجربه کانادایی بیشتر به دلیل اثبات آشنایی با محیط کار و فرهنگ کار کاناداست. شما میتونید این سابقه رو از طریق کار داوطلبانه هم کسب کنید. همینطور معرفها رو که این هم خیلی مهمه.
    درضمن بگم که کاملا احساستون رو درک میکنم. امیدوارم هرچه زودتر این مشکلتون حل بشه.

Senior Member fanta آواتار ها

این استدلال شما دقیقا مثل این میمونه که یک جراح حاذق قلب با 15 سال سابقه بگه چون قلب همه آدمها در یک محل قرار داره پس در بدو ورود باید بتونه جراحی کنه، متاسفانه تو عالم واقعیت همچین چیزی نیست و هیچ ارتباطی هم به نژاد پرستی نداره.
    Don't feed the trolls

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

سابقه کار کانادایی وقتی ذکر میشه ربطی به تخصص نداره. در واقع میخوان کسی رو استخدام کنند که با فرهنگ و محیط کار کانادا آشنا باشه. به عنوان مثال بدونه که حتی شوخی کردن هم به عنوان harassment به حساب بیاد یا اینکه تعامل سازنده با بقیه تیم داشته باشه. چون اگر فردی رو بگیرند که خیلی متخصص هم باشه اما با شرایط آشنا نباشه ممکنه در عرض ۱ ماه بقیه افراد و تیم رو بپاشونه
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)