صفحه 246 از 284 نخستنخست ... 146196236237238239240241242243244245246247248249250251252253254255256 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,451 تا 2,460 , از مجموع 2838

موضوع: کار برای تازه واردان به کانادا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    English Translation

پیش فرض پاسخ : کار برای تازه واردان به کانادا

سلام . اگر بخوایم برای اسکیلد ورکر کانادا اقدام کنیم چه مدرک بین المللی میتونه برای پیدا کردن کار مناسبتر بهمون کمک کنه ؟ منظورم مدارکی مثله مدارکی که مایکروسافت میده یا چیزهایی ازین دست . یا مدرکی مثل CFA level 1 یا level 2 که برای بورس هست . مدارک آشپزی و غیره چطور ؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mojisma نمایش پست ها
    سلام . اگر بخوایم برای اسکیلد ورکر کانادا اقدام کنیم چه مدرک بین المللی میتونه برای پیدا کردن کار مناسبتر بهمون کمک کنه ؟ منظورم مدارکی مثله مدارکی که مایکروسافت میده یا چیزهایی ازین دست . یا مدرکی مثل CFA level 1 یا level 2 که برای بورس هست . مدارک آشپزی و غیره چطور ؟
    CFA تا هر لولی خیلی کمک می کنه.
    آشپزی و سایر فنون بیشتر مهمه چقدر کار بلد باشید. مدرک خیلی مهم نیس. زبانتون و قدرت برقراری ارتباط خیلی مهمه
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

اگر قصد کار توی Finance رو دارید، هیچ مدرکی بهتر از CFA نیست... حتی L1 هم خیلی خیلی کمک می‌کنه بهتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    English Translation

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    اگر قصد کار توی Finance رو دارید، هیچ مدرکی بهتر از CFA نیست... حتی L1 هم خیلی خیلی کمک می‌کنه بهتون
    سلام . ممنون از پاسختون . بله هدف غاییم یکی از دو رشته فایننس یا mba هست چه بهتر اینکه از اول که آدم میره اونجا بتونه کار خوب و مرتبط پیدا کنه .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    English Translation

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush88 نمایش پست ها
    CFA تا هر لولی خیلی کمک می کنه.
    آشپزی و سایر فنون بیشتر مهمه چقدر کار بلد باشید. مدرک خیلی مهم نیس. زبانتون و قدرت برقراری ارتباط خیلی مهمه
    سلام. ممنون از پاسختون . چقدر خوب که میشه از همینجام یه مدرکی گرفت که اونجا بشه باهاش کار کرد تو زمینه ای که دوست داری. خیلی خوشحال شدم .

Moderator
    alifasihy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - ساخت و تولید-Real esatate Orea Collage

سلام. ممنون از پاسختون . چقدر خوب که میشه از همینجام یه مدرکی گرفت که اونجا بشه باهاش کار کرد تو زمینه ای که دوست داری. خیلی خوشحال شدم .
    متاسفانه هیچ مدرکی به تنهایی کمکی برای کار پیدا کردن اینجا بهتون نمیکنه ، مدارک اخذ شده از ایران که بعضیهاشون عنوان بین المللی هم بهشون میدن هم هیچ کمکی به کار پیدا کردن نمیکنند عمدتا، حتی مدارک و دوره های کالج و غیره اینجا به صرف گرفتن مدرک کمکی نمیکنند به شما اگر کاری و تخصصی
    یاد گرفتین که خب ممکنه مفید باشه ولی خود مدرک چندان مورد توجه نیست . تخصص و تجربه کاری چیزی هست که کارفرما ها بهش توجه دارند

Junior Member

سلام
    من ارشد مهندسی مکانیک دارم و قصد دارم برای کار به کانادا بیام. به سایت های کاریابی ونکوور هم سر زدم و نرم افزارهایی که برای استخدام نیاز دارند را من دوره اش رو گذراندم اما سابقه کار نداشتم. میخاستم وضعیت کار رو از دوستانی که در کانادا حضور دارند جویا بشم. اینکه چقدر حداکثر زمان میبره پیدا کردن کار تخصصی طراحی، مثل اتوکد و پایپینگ.

نقل قول نوشته اصلی توسط sahnd89 نمایش پست ها
    سلام
    من ارشد مهندسی مکانیک دارم و قصد دارم برای کار به کانادا بیام. به سایت های کاریابی ونکوور هم سر زدم و نرم افزارهایی که برای استخدام نیاز دارند را من دوره اش رو گذراندم اما سابقه کار نداشتم. میخاستم وضعیت کار رو از دوستانی که در کانادا حضور دارند جویا بشم. اینکه چقدر حداکثر زمان میبره پیدا کردن کار تخصصی طراحی، مثل اتوکد و پایپینگ.
    هیچ قاعده خاصی برای مدت زمان پیدا کردن کار وجود ندارد،ممکن است شما در مدت کمتر از یک ماه شغل مورد نظر خودتون رو پیدا کنید و یا اینکه ممکن است این پروسه شغل تخصصی پیدا کردن سالها به طول بیانجامد.

Junior Member

سلام به همه
    دوستان من ی ماساژور هستمو مدرک فنی حرفه ایی هم دارم کسی میتونه راهنمایی کنه اوضاواحوال این شغل اونجا چطوریه میشه هم از لحاظ تقاضا هم از لحاظ درامد.ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sahnd89 نمایش پست ها
    سلام
    یعنی قصد دارید از راه دور کار پیدا کنید و ویزای کار بگیرید؟ وقت تون رو تلف نکنید. این کار عملا غیر ممکنه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)