صفحه 279 از 284 نخستنخست ... 179229269270271272273274275276277278279280281282283284 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,781 تا 2,790 , از مجموع 2838

موضوع: کار برای تازه واردان به کانادا

پیش فرض پاسخ : کار برای تازه واردان به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    شاید بتونید دوره تز بیسس دوساله با فاند هم گیر بیارید البته اگر بتونید این گپ طولانی تحصیلی را با معدل و ریکامندیشن و... پر کنید.
    اگر هم نمی تونید این پوزیشنها را بگیرید و رزومه خیلی قوی ندارید می تونید دوره های یکساله مستر کورس بیس را طی کنید که هزینه دارند البته اما اگر پی آر هستید خوب از اوسپ و گرنت می تونید بخشی از هزینه ها را جبران کنید. به علاوه کار پارت تایم جنرال دانشجویی هم ممکن هست اگر بخواهید پس اگر فقط همین مساله است چرا امتحان نمیکنید. من توصیه میکنم این کا را اگر انگیزه تحصیل یکسال را دارید. کامپیوتر خیلی رشته پرطرفداری است و نباید بیکار بمانید.
    درمورد اوسپ و گرنت هیچی نمی دونم.اگر مطلب خوبی در موردش می دونید اینجا شیر کنید که بفهمم باید چطور اقدام کنم.چون این طوری که داره پیش میره من کاملا دارم پسرفت میکنم به جای پیشرفت.
    دوره یک ساله مستر کدوم هاش خوبن برای کامپیوتر در تورنتو.کدوم هاش برای کاریابی بهترند.اگر اطلاع دارید ممنون میشم به اشتراک بگذارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، متاسفم از اینکه شرایط سختی رو تجربه میکنید، امیدوارم این نکات برای شما و سایر دوستان که درآینده این مطلب رو میخونند مفید باشه :
    ۱ ادامه تحصیل الزاما به معنای افزایش شانس کاریابی نیست، هرچقدر بیشتر در محیط تحصیلی باشید از محیط کار بیشتر دور میشوید.
    ۲ اگر ده تا روزمه میفرستید و جواب نمیگیرید یا یکی دو نفر فقط جواب می‌دهند و حتی به مصاحبه هم نمیرسید یعنی رزومه شما مشکل دارد ( مثلا برای هر شغل باید یک روزمه هدفمند و متفاوت تهیه کنید نه اینکه برای چند شغل یک رزومه بفرستید)
    ۳ اگر در مصاحبه مردود میشوید یعنی باید روی موارد مصاحبه کار کنید :
    برای شرکت‌های گمنام و‌کوچک اپلای کنید تا تعداد رقبای کمتری داشته باشید.
    برای مشاغل مشابه اقدام کنید، اصرار برای پیدا کردن کار با عنوان و سمت دقیق شغل سابق شما، انتخابهای آینده شما را محدود می‌کند.
    پیش از مصاحبه در مورد شرکت‌ها اطلاعات کسب کنید، در هنگام مصاحبه باید نشان دهید که از فعالیت ها
    و‌نیازهای شرکت تا حدودی اطلاع دارید.
    به عنوان اولین شغل باید تمام شرایط سخت کارفرما را بپذیرید( ساعات کاری ، حقوق...)
    اگر همه شرایط شما آنطور که اشاره میکنید خوب است هیچ لزومی به کانکشن وجود ندارد.
    کاریابی خودش یک شغل تمام وقت محسوب میشود و شما به ازای هر شغلی که اقدام میکنید یک پاسخ نه خواهید شنید و گاهی حتی پاسخی هم نخواهید شنید.اگر در طول یک ماه به طور پیاپی حداقل سه یا چهار مصاحبه بگیرید این نشان میدهد که مسیر را درست طی کرده اید و به زودی شغل مورد نظر خود را پیدا میکنید، در غیر اینصورت اگر با شنیدن یکی دو پاسخ نه در طول چند ماه مایوس شوید چیزی عاید شما نخواهد شد.حتی اگر صد مرتبه هم نه شنیدید ناامید نشوید شما فقط به یک بله احتیاج دارید برای موفقیت.
    ممنون دوست عزیز.احساس میکنم پسرفت کردم.شاید به قول دوستان دیگر از یک دوره مستر بگذرونم.یک راهی باز بشه به کار در کمپانی های خوب.اگر مطلب خوبی در مورد اوسپ می دونی شیرکن بفهمم چطوری میشه ازش استفاده کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط jayangelo نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز.احساس میکنم پسرفت کردم.شاید به قول دوستان دیگر از یک دوره مستر بگذرونم.یک راهی باز بشه به کار در کمپانی های خوب.اگر مطلب خوبی در مورد اوسپ می دونی شیرکن بفهمم چطوری میشه ازش استفاده کرد.
    https://www.ontario.ca/page/how-apply-osap

سلام . بنده قراره اواخر آذر ماه به همراه همسرم که ویزای دانشجویی دارن بیام ونکوور با ویزای owp . میخوام بدونم برای اینکه زودتر بتونم یه کار جنرال در حد کمک خرجی پیدا کنم دوره ی خاصی رو توصیه میکنید که این مدت توو ایران یاد بگیرمآ مثلا یه عده بهم گفتن کارهای مربوط به آرایشگری !! میخوام بدونم واقعا به دردبخور هست؟ البته بنده فوق لیسانس مدیریت آی تی هستم اما چون سطح زبان خیلی خوبی ندارم بعید میدونم کار مرتبط پیدا کنم سال اول. واسه همین دنبال اطلاعات برای کارهای جنرالم.ممنون میشم راهنماییم کنید .

نقل قول نوشته اصلی توسط zarringhalam نمایش پست ها
    سلام . بنده قراره اواخر آذر ماه به همراه همسرم که ویزای دانشجویی دارن بیام ونکوور با ویزای owp . میخوام بدونم برای اینکه زودتر بتونم یه کار جنرال در حد کمک خرجی پیدا کنم دوره ی خاصی رو توصیه میکنید که این مدت توو ایران یاد بگیرمآ مثلا یه عده بهم گفتن کارهای مربوط به آرایشگری !! میخوام بدونم واقعا به دردبخور هست؟ البته بنده فوق لیسانس مدیریت آی تی هستم اما چون سطح زبان خیلی خوبی ندارم بعید میدونم کار مرتبط پیدا کنم سال اول. واسه همین دنبال اطلاعات برای کارهای جنرالم.ممنون میشم راهنماییم کنید .
    سلام دوست عزیز، زبان تان را تقویت کنید ، مهم ترین فاکتور میتواند باشد

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jayangelo نمایش پست ها
    در اونتاریو یک سری کالجهایی هست که بعد از یک دوره ۶ یا ۳ ماهه شما رو برای کار آموزی معرفی میکنه به یک شرکتی . و بعد از دوره کار آموزی معمولا همون شرکت فرد رو استخدام میکنه شاید شما هم بتوانید بدین صورت کار گیر بیاورید.
    مورد بعدی اینکه حتما پروفایل لینکداین رو کامل و بروز کنید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

دوستان، یه شرکتی در کانادا، Offer شغل به من داده که در صورت قبولی ماهیانه 5800 دلار کانادا به من می دهند+بیمه و ....+بلیط رفت و برگشت. در تورنتو. Offer خوبی هست؟ قبول کنم؟ ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    دوستان، یه شرکتی در کانادا، Offer شغل به من داده که در صورت قبولی ماهیانه 5800 دلار کانادا به من می دهند+بیمه و ....+بلیط رفت و برگشت. در تورنتو. Offer خوبی هست؟ قبول کنم؟ ممنونم
    No comments?

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    کجا زندگی میکنید؟ بلیط رفت و برگشت به کجا ؟ ویزای کار یا اقامت کانادا دارید ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    کجا زندگی میکنید؟ بلیط رفت و برگشت به کجا ؟ ویزای کار یا اقامت کانادا دارید ؟
    با سلام،
    ممنونم از شما. از تهران.
    خیر نه ویزا دارم و نه اقامت.
    بلیط به کانادا.
    در ایمیل اومده:
    We are currently hiring international workers from Asia under Temporary Foreign worker Program.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)