صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 2838

موضوع: کار برای تازه واردان به کانادا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : کار برای تازه واردین به کانادا

دوستان كسي اطلاع داره كه كار در زمينه كنترل پروژه در مونترال چطور است ؟ براي شروع به كار آيا بحث معادل سازي مدرك بايد انجام شود؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی-دانشگاه دولتی یزد

سلام
    سال 90 مبارک
    من لیسانس شیمی دارم و منتظر مدیکالم برای کبک.
    یه سوال دارم که خواهش می کنم اگه از بچه ها کسی اطلاعاتی داره راهنمائی کنه.
    توی این مدت تا ویزا و رفتن می خوام دوره هائی رو بگذرونم مثل دوره های مربوط به شیمی یا مثلا آرایشگری و دوره های کامپیوتری.
    می خواستم بدونم برای مونترال توی چه زمینه ای از شیمی دوره بگذرونم بهتره و اینکه دوره های هنری مثل آرایشگری می تونه برای اول زندگی تو مونترال گزینه خوبی باشه؟
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط atieh1982 نمایش پست ها
    سلام
    سال 90 مبارک
    توی این مدت تا ویزا و رفتن می خوام دوره هائی رو بگذرونم مثل دوره های مربوط به شیمی یا مثلا آرایشگری و دوره های کامپیوتری.
    می خواستم بدونم برای مونترال توی چه زمینه ای از شیمی دوره بگذرونم بهتره و اینکه دوره های هنری مثل آرایشگری می تونه برای اول زندگی تو مونترال گزینه خوبی باشه؟
    ممنونم
    کارهایی مثل شیرینی پزی و آرایشگری و غیره همیشه بازار خوبی داره و راحتتر بدست میاد

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط atieh1982 نمایش پست ها
    سلام
    سال 90 مبارک
    ممنونم
    دوستان سلام
    توجه کنین که در سیستم کاری کانادا برخی رشته ها non-regulated هستند. به این معنی که به عرف بازار کار بستگی دارن. مثلا آنالیزور داده های آماری (رشته ای در دانشگاه ها به این نام وجود نداره)
    گرفتن هر مدرکی خوب هست ولی تا جایی که میتونید مدرک کانادایی باشه تا ارزش خودش رو نشون بده.
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

دوستان سلام
    توجه کنین که در سیستم کاری کانادا برخی رشته ها non-regulated هستند. به این معنی که به عرف بازار کار بستگی دارن. مثلا آنالیزور داده های آماری (رشته ای در دانشگاه ها به این نام وجود نداره)
    گرفتن هر مدرکی خوب هست ولی تا جایی که میتونید مدرک کانادایی باشه تا ارزش خودش رو نشون بده.

میشه در مورد انالیزور داده های اماری اطلاعات بدید؟
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    دوستان سلام
    توجه کنین که در سیستم کاری کانادا برخی رشته ها هستند. به این معنی که به عرف بازار کار بستگی دارن. مثلا آنالیزور داده های آماری (رشته ای در دانشگاه ها به این نام وجود نداره)
    سلام...میشه در این خصوص بیشتر توضیح دهید......من مددکار اجتماعی هستم و واسه فدرال اقدام کرد... تو یک سایت کاری دیدم که در برخی شغل ها مددکار می خواهند.....ولی اون شغل
    non-regulated بود...یعنی با همین مدرک ایرانم می تونم این قبیل شغل ها را بگیرم؟

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط maskal نمایش پست ها
    سلام...میشه در این خصوص بیشتر توضیح دهید......من مددکار اجتماعی هستم و واسه فدرال اقدام کرد... تو یک سایت کاری دیدم که در برخی شغل ها مددکار می خواهند.....ولی اون شغل
    نه دوست عزيز
    منظور اين هست كه در دانشگاه رشته اي با نام مددكاري اجتماعي نداريم (درسته؟؟؟) بنابراين طبق عرف بازار كار در كانادا مدارك دانشگاهي و يا فني مرتبط با مددكاري اجتماعي رو ملاك استخدام قرار ميدن.
    دقيقا مثل همون چيزي كه در ايران داريم. شما شرايط كاري رو در ايران نگاه كنيد ببينيد چي هست همونها رو در كانادا پيگيري كنيد. ولي بايد مدارك ايران رو به مدارك كانادايي تبديل كنيد.
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    نه دوست عزيز
    منظور اين هست كه در دانشگاه رشته اي با نام مددكاري اجتماعي نداريم (درسته؟؟؟) بنابراين طبق عرف بازار كار در كانادا مدارك دانشگاهي و يا فني مرتبط با مددكاري اجتماعي رو ملاك استخدام قرار ميدن.
    دقيقا مثل همون چيزي كه در ايران داريم. شما شرايط كاري رو در ايران نگاه كنيد ببينيد چي هست همونها رو در كانادا پيگيري كنيد. ولي بايد مدارك ايران رو به مدارك كانادايي تبديل كنيد.
    مرسی...البته بگم که این رشته تا مقطع دکترا در ایران( از جمله در دانشگاه علامه طباطبایی تا مقطع فوق لیسانس) دانشجو می گیره!!!!!!!...به هر حال مرسی از جوابتان

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

مرسی...البته بگم که این رشته تا مقطع دکترا در ایران( از جمله در دانشگاه علامه طباطبایی تا مقطع فوق لیسانس) دانشجو می گیره!!!!!!!...به هر حال مرسی از جوابتان
    همکاران شما در اینجا تحت عنوان social worker مشغول به کار هستند.در ابتدا باید مدرکتان ارزیابی شود و بعد از آن تا جایی که من اطلاع دارم باید دوره ی تکمیلی را بگذرانید.در شاخه های مرتبط با آن می شود بدون گذراندن واحد های تکمیلی کار پیدا کرد.بهترین کار برای شما این است که در گوگل سرچ کنید و تمام اطلاعات لازم را برای ورود به این کار بدست بیاورید.خوشبختانه کانادا یکی از کشورهایی است که تمامی اطلاعات مورد نیاز در هرزمینه ،در آن بطور آنلاین موجود است.

ApplyAbroad Guru

توجه کنید که مددکار اجتماعی (social worker) احتمالا خیلی به شرایط و ویژگیهای جامعه ای که در آن کار می کنید بستگی دارد و بنابراین تجربه و تحصیلات ایران شما لزوما در یک جامعه متفاوت مثل کانادا مرتبط نیست. با این وجود شما احتمالا میتوانید بعنوان volunteer در مراکز زیادی که برای ارائه خدمات به مهاجران اینجا وجود دارد کار کنید و تجربه کانادائی کسب کنید تا بتدریج یک شغل مناسب در این زمینه پیدا کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)