صفحه 10 از 284 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 2838

موضوع: کار برای تازه واردان به کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کار برای تازه واردین به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط soyoof نمایش پست ها
    ایا مدرک اشپزی هست که اونجا قبول داشته باشند یا نه؟ در ایران مدرک چه موسسه ی رو قبول دارن
    سازمان فنی حرفه ای

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

ایا مدرک اشپزی هست که اونجا قبول داشته باشند یا نه؟ در ایران مدرک چه موسسه ی رو قبول دارن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahoora نمایش پست ها
    سازمان فنی حرفه ای
    اگه در مرحله گرفتن ویزا و امتیاز در پرونده مهاجرتی میخواید آره از سازمان فنی و حرفه ای کمک بگیرید ولی در کانادا این مدرک ارزشی نداره و باید با اتحادیه یا شورای صنفی مربوط به این شغل تماس بگیرید. یه سرچ توی سایت دولتی کانادا بزنید ببینید صنف خاصی دارن و گرفتن مدرک مرتبط با اون در خاک کانادا چه مراحل و شرایطی داره!
    موفق باشید
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

در اینجا تقریبا تمامی حرفه ها باید دوره و امتحان لازم را بگذرانند و بلا فاصله مدرکی را قبول ندارند، اما این بدان معنی نیست که یک آشپز یا آرایشگر نتواند قبل از آن شروع به کار کند.

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار درکبک ( به روایت دوستان ساکن کبک ) !

سلام. من دیروز یه پست گذاشتم..نمیدونم پاک شده یا من پیداش نمیکنم. میخواستم راهنماییم کنید. اول که خیلی خوبه در این تاپیک همه با واقعیت روبرو میشن. ممنون از شما. من مترجم یبن انگلیسی هستم. زبان انگلیسیم کامله. اما فرانسه رو تازه شروع کردم.همسرم استاد دانشگاست و زبانش صفره. یه دختر 3 سال و نیمه هم داریم. برا کبک اقدام کردیم. میخوام بدونم چقدر شانس کاریابی دارم. دنبال چه کارایی باید برم. این که به بچه خیلی بها میدن درسته؟؟؟چطور بهایی؟؟؟ این دوره های کوتاه ودمت که گفتید چطوریه؟از کجا باید اقدام کرد وقتی وارد کبک شدیم؟؟هزینش چقدره؟؟مدرک خاصی هست که ایران بشه گرفت و اونجا برا کاریابی موثر باشه غیر از لیسانس و این مدارک که اسما امتیاز داره. مثلا من چه مدرک کوتاه مدتی میتونم بگیرم که برا شغل و آینده خونوادم در کبک موثر باشه. ممنون میشم راهنماییم کنید.
    ویرایش توسط s_ostad2000 : April 20th, 2011 در ساعت 09:30 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي صنايع

مرسی از دوستان که با دادن اطلاعات ارزشمندشون ما رو با کبک واقعی بیشتر اشنا میکنن...
    من 23 سالمه لیسانس صنایع دارم ولی شغل اصلیم تعمیرکار پکیج هستش... مدارک لوله کشیم دارم.
    من چقدر باید نگران پیدا کردن کار باشم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chimie inorganique , Tarbiat Modaress Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram261 نمایش پست ها
    مرسی از دوستان که با دادن اطلاعات ارزشمندشون ما رو با کبک واقعی بیشتر اشنا میکنن...
    من 23 سالمه لیسانس صنایع دارم ولی شغل اصلیم تعمیرکار پکیج هستش... مدارک لوله کشیم دارم.
    من چقدر باید نگران پیدا کردن کار باشم؟
    اگه تو کار خودتون متخصص هستید برای لوله کشی میتونید بعد یه مدتی حساب کنی
    (من نمیدونم چرا پاسخ هام به پست ها نیست!)

سلام بر همه ... من یه چیزی رو می خوام بدونم .... من tef B2 دارم و فوق شیمی از دانشگاه تهران با معدل خوب و 2 تا مقاله ISI (البته یکیش هنز acceptنشده) با 5 تا سمینار داخلی و یکی در فرانسه... حالا برای مهاجرت کبک اقدام کردم .. امیدوارم با توجه به رشتم و زبانم یه ساله کارم راه بیفته و بیام کبک... با استادهای یکی از دانشگاه های کبک که کارش بهم نزدیک است در تماس بودم و ok اولیه رو داده .... حالا این که من phd رو در کانادا به عنوان یک مهاجر بخونم و بعده 4 سال هم دکترا بگیرم هم پاسپورت ...بعدش برای همچین شخصی کار کردن اونجا نه حالا به عنوان یک استاد حتی به عنوان یک ریسرچر معمولی مشکل هستش.... یا باید برگردم ایران تا بهبم کار بدند...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pyman نمایش پست ها
    سلام بر همه ... من یه چیزی رو می خوام بدونم .... من tef B2 دارم و فوق شیمی از دانشگاه تهران با معدل خوب و 2 تا مقاله ISI (البته یکیش هنز acceptنشده) با 5 تا سمینار داخلی و یکی در فرانسه... حالا برای مهاجرت کبک اقدام کردم .. امیدوارم با توجه به رشتم و زبانم یه ساله کارم راه بیفته و بیام کبک... با استادهای یکی از دانشگاه های کبک که کارش بهم نزدیک است در تماس بودم و ok اولیه رو داده .... حالا این که من phd رو در کانادا به عنوان یک مهاجر بخونم و بعده 4 سال هم دکترا بگیرم هم پاسپورت ...بعدش برای همچین شخصی کار کردن اونجا نه حالا به عنوان یک استاد حتی به عنوان یک ریسرچر معمولی مشکل هستش.... یا باید برگردم ایران تا بهبم کار بدند...
    بطور کلی بعد از اتمام دکترا بخصوص در رشته های علوم پایه باید چند سالی بعنوان postdoc دستیار پژوهش یک استاد باشید تا بتوانید کار استادی بگیرید (یکی از دوستان من در رشته فیزیک هفت هشت سالی postdoc بود تا کار رسمی استادی گرفت). پیداکردن کار استادی در کانادا آسان نیست، ولی مزیت وضعیت شما اینست که تا دکترایتان تمام شود پاسپورت کانادا را هم گرفته اید و میتوانید برای postdoc و بعد کار استادی در همه جاهای اروپا و امریکا هم بگردید. در رشته شیمی کار های صنعتی هم ممکن است موجود باشد. فقط خودتان را محدود به کانادا نکنید. با پاس و مدرک کانادائی موقعیتهای کاری دانشگاهی و غیر دانشگاهی خیلی خوبی در کشورهای حاشیه خلیج فارس هم وجود دارد.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Aerospace Engineering

کسی میدونه برای مهندسین هوافضا در تورنتو اوضاع کار چطور هست؟ و احیانا اگر دوره ای که توسط کالج خاصی ارائه شود معرفی کنید.
    ويزا: 8 اپريل 2012
    گرچه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعيد................ هيچ راهي نيست کان را نيست پايان غم مخور

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pyman نمایش پست ها
    دوست عزیز اگر بتونید به موقع برای دکترا ثبت نام کنید و از بورس و باقی مزایا استفاده کنید کبک چندان هم برای تحصیل جای بدی نیست، اما متاسفانه اینها اینجا مدارکی چون تی ئی اف یا تیسی اف رو قبول ندارند اما حتما بدرد مصاحبه شما می خورد. من و همسرم هر دو تی سی اف داشتیم ( دو بار امتحان دادیم بار اول بی یک و بار دوم بی دو که با همان پاسخ بار اول ویو شدیم ) کارمان هم یک سال طول کشید اما اینجا وقتی بی دو را ارائه دادیم اصلا با نداشتنش فرقی نداشت البته معمولا در مقاطع بالا نیازی به مدرک نیست اگر هم نیاز شود خودشان امتحان می گیرند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)