صفحه 101 از 284 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 2838

موضوع: کار برای تازه واردان به کانادا

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. petroleum Geology

پیش فرض پاسخ : کار برای تازه واردان به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1532 نمایش پست ها
    چند قورباغه از جنگلی عبور می‌کردند که ناگهان دو تا از آنها به داخل گودال عمیقی افتادند. بقیه قورباغه‌ها در کنار گودال جمع شدند و و قتی دیدند که گودال چقدر عمیق است به دو قورباغه دیگر گفتند: دیگر چاره ایی نیست. شما به زودی خواهیدمرد. دو قورباغه حرفهای آنها را نشنیده گرفتند و با تمام توانشان کوشیدند تا ازگودال خارج شوند. اما قورباغه‌های دیگر دائما به آنها می‌گفتند که دست از تلاش بردارید چون نمی توانید از گودال خارج شوید .به زودی خواهید مرد. بالاخره یکی از قورباغه‌ها تسلیم گفته‌های دیگر قورباغه‌ها شد و دست از تلاش برداشت. او بیدرنگ به ته گودال پرتاب شد و مرد. اما قورباغه دیگر با حداکثر توانش برای بیرون آمدن از گودال تلاش می‌کرد. بقیه قورباغه‌ها فریاد می‌زدند که دست از تلاش بردار ٬اما او با توان بیشتری برای بیرون آمدن از گودال تلاش می‌کرد و بالاخره از گودال خارج شد. وقتی از گودال بیرون آمد بقیه قورباغه‌ها از او پرسیدند: مگر توحرفهای ما را نشنیدی ؟ معلوم شد که قورباغه ناشنوا است و در واقع او در تمام راه فکر می‌کرده که دیگران او را تشویق می‌کنند.
    هیچ وقت به جملات منفی و مأیوس کننده ی دیگران گوش ندید. چون اونا زیبا ترین رویا ها و آرزوهای شما رو ازتون می گیرند . چیز هایی که از ته دلتون آرزوشون رو دارید! هیشه به قدرت کلمات فکر کنید.
    چون هر چیزی که می خونید یا می شنوید روی اعمال شما تأثیر میگذاره پس:
    همیشه….
    مثبت فکر کنید! و بالاتر از اون نا شنوا بشید هر وقت کسی خواست به شما بگه که به آرزوهاتون نخواهید رسید!
    و هیشه باور داشته باشید:

من همراه خدای خودم همه کار می تونم بکنم.
    من این رو با تمام وحود درک کردم.مهاجران نا موفق زیادی دیدم و مهاجران بسیار موفق هم زیاد دیدم.با شناخت پتانسیلهای خودتون و اراده و تصمیم درست محکوم به موفق شدن هستید.

آخ گفتی ها.... من چی میکشم از این مادرم، میگه اینجا زندگیت خوبه، حقوقت خوبه، اقای مهندسی، اونجا بدبخت میشی، مگه فلانی و فلانی نبودن، 20 سال پیش رفتند زندگیشون خراب شد طلاق گرفتند آخرشم برگشتند ایران، من میگم اونا فوق لیسانس نداشتند، تو شرکت خارجی کار نکرده بودند، قاچاقی رفته بودن، من ولی خارج درس خوندم، بین المللی کار کردم مهندس نفتم و دارم میرم تو یه کشوری که نفتی هستو شانس من برا کار پیدا کردن زیاد هست. ولی تو گوشش نمیره، یه دفه باش حرفم شد و بش گفتم اینقدر ته دل منو خالی نکن، من که تصمیممو گرفتم و حتما میرم از اون موقع به بعد همش میگه ایشالا هر چی که خیره پیش بیاد، هیچ وقت نگفته ایشالا به آرزوهاتون برسید.
    FSW1 Warsaw (38) - CIO: 05 Nov 2009
    Medical: 26.06.2013
    Medical received in Paris: 09.07.2013
    2014.01.16:pass request

رنگین کمان پاداش کسیست که تا لحظه آخر زیر باران میماند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    مترجمی از چه زبانی به چه زبانی؟
    اگر فارسی و انگلسیی منظورتونه بازارش صرفا محدود به ایرانیهای کانادا بخصوص تورنتو است و چندان هم جالب نیست. کار استخدام شدنی هم نمیتونید پیدا کنید باید خودتون دفتر بزنید و مشتری پیدا کنید. شاید هم بتونید به مهاجرها زبان درس بدید.
    انگلیسی به فارسی.
    اگه کار برای این رشته نیست پس چرا پذیرش دارن؟ ؟؟؟؟؟؟برای تدریس زبان انگلیسی چطور؟؟

آقا مترجمی زبانهای دیگه درآمدی داره؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sebas نمایش پست ها
    دوست من،

همونجور که خودت ميدوني بعضي گروهها براي تاييد عضويت شما نياز به تاييد فرد موسس اون گروه داره. حالا دو حالت پيش مياد، يا اون فرد درخواست شما رو نديده و يا اونقدر درخواست زياد داشته که اهميتي نميده و يا براي خودش يک سري موارد رو براي گزينش داره مثلا بالاي 10 سال سابقه کار که اين مورد دوم کمتر پيش مياد چون معمولا افرادي که گروهي رو تاسيس مي کنند بيشتر تمايل دارند که اعضاي زيادتري داشته باشند تا اعضاي محدود
    سلام سباس،

خواستم بدونم آیا مدیکالتون اومده؟

من هم مدارکم رو واسه آپدیت فرستادم. الان یه ماه و ده روز میشه. چقدر دیگه یاید صبر کنم بنظرتون؟ نورمش چقدره؟

مرسی از پاسخت پیشاپیش

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط arinis نمایش پست ها
    انگلیسی به فارسی.
    اگه کار برای این رشته نیست پس چرا پذیرش دارن؟ ؟؟؟؟؟؟برای تدریس زبان انگلیسی چطور؟؟
    علیرغم گفته هاشون پذیرش معمولا خیلی به بازار کار ارتباطی نداره. پزشکی هم پذیرش میکردند ولی اجازه کار بهشون نمیدادند! تدریس زبان انگلیسی به مهاجران ممکنه امکان پذیر باشه ولی البته توجه کنید که برای اینکار با همه جمعیت کانادا که زبان انگلیسی رو نیتیو میدونند باید رقابت کنید. کلا آمدن به کانادا با هدف تدریس زبان انگلیسی مثل زیره برای فروش به کرمان بردنه!

Member imand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical ENG - MSc - University of Tehran

لینکی مفید برای کار در آلبرتا:
    http://www.albertacanada.com/immigra...-criteria.aspx
    می توان به سوی رهایی گریخت؛ اما بازگشت ما به اسارت نابخشودنی است. نادر ابراهیمی

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

علیرغم گفته هاشون پذیرش معمولا خیلی به بازار کار ارتباطی نداره. پزشکی هم پذیرش میکردند ولی اجازه کار بهشون نمیدادند! تدریس زبان انگلیسی به مهاجران ممکنه امکان پذیر باشه ولی البته توجه کنید که برای اینکار با همه جمعیت کانادا که زبان انگلیسی رو نیتیو میدونند باید رقابت کنید. کلا آمدن به کانادا با هدف تدریس زبان انگلیسی مثل زیره برای فروش به کرمان بردنه!
    ghlobe عزیز یک سوال داشتم
    کلا به نظر شما کار مهندسی اونجا آینده ای داره؟ یا در نهایت یک کارمند تا آخر عمر باقی میمونیم؟ به نظر شما دنبال یک حرفه ای که آدم برای خودش کار کنه مثل کارهای فنی و حرفه ای بهتر نیست؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.1361 نمایش پست ها
    ghlobe عزیز یک سوال داشتم
    کلا به نظر شما کار مهندسی اونجا آینده ای داره؟ یا در نهایت یک کارمند تا آخر عمر باقی میمونیم؟ به نظر شما دنبال یک حرفه ای که آدم برای خودش کار کنه مثل کارهای فنی و حرفه ای بهتر نیست؟
    دیگه از این سوال کلی تر نمیشد پرسید!
    طبعا هر کدام کارمندی یا برای خود کار کردن مزایا و معایبی داره. حالا چرا فکر میکنید کارمندی یعنی کار بدون آینده؟ کارمندهای زیادی در کانادا درآمدشون از بعضی صاحبان مشاغل بیشتره حتی کارمندهای دولتی.
    فهرست کارمندان دولتی استان انتاریو با حقوق بالای 100 هزار دلار در سال (بقول خودشون sunshine list) پارسال 88 هزار نفر بود:
    http://www.fin.gov.on.ca/en/publications/salarydisclosure/pssd/

البته طبعا کارهای فنی و حرفه ای هم کارهای خوبی هستند و اگر بتونید گسترش بدید درآمد خوبی دارند.

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

دیگه از این سوال کلی تر نمیشد پرسید!
    طبعا هر کدام کارمندی یا برای خود کار کردن مزایا و معایبی داره. حالا چرا فکر میکنید کارمندی یعنی کار بدون آینده؟ کارمندهای زیادی در کانادا درآمدشون از بعضی صاحبان مشاغل بیشتره حتی کارمندهای دولتی.
    فهرست کارمندان دولتی استان انتاریو با حقوق بالای 100 هزار دلار در سال (بقول خودشون sunshine list) پارسال 88 هزار نفر بود:
    http://www.fin.gov.on.ca/en/publications/salarydisclosure/pssd/

البته طبعا کارهای فنی و حرفه ای هم کارهای خوبی هستند و اگر بتونید گسترش بدید درآمد خوبی دارند.
    ممنون. از دوستان ایرانی بیشتر تو کدوم یک موفق بودند؟ شما آماری دارید؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.1361 نمایش پست ها
    ممنون. از دوستان ایرانی بیشتر تو کدوم یک موفق بودند؟ شما آماری دارید؟
    نه آمار مشخصی ندارم ولی در هر دو زمینه موفق زیاد هست. بهر حال دانستن یک حرفه و فنی که بتونه تا زمانی که کار ثابت و مشخصی پیدا کنید مخارجتون رو لااقل تامین کنه خوب است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)