صفحه 11 از 284 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 2838

موضوع: کار برای تازه واردان به کانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : کار برای تازه واردین به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط sara56 نمایش پست ها
    کسی میدونه برای مهندسین هوافضا در تورنتو اوضاع کار چطور هست؟ و احیانا اگر دوره ای که توسط کالج خاصی ارائه شود معرفی کنید.
    تا آنجا که بنده می دانم صنایع هوا و فضای کانادا بیشتر در مونتریال متمرکز است. توصیه بنده اینه که کار خودتون رو به زمینه خاص هوا و فضا محدود نکنید چون موقعیتهای کاریش ممکنه محدود باشه.

Junior Member

سلام من میخوام دونم کار در مورد مهندسی مکانیک تاسیسات در ساختمان چگونه است توضیح بدید ممنونم

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار درکبک ( به روایت دوستان ساکن کبک ) !

سلام دوست عزیزمتشکرم از اینکه وقتتون رو در اختیار من میگذارید.مرسی
    خواستم ببینم
    1-چه شغلهایی اونجا بازار کار خوبی داره؟شغلهای کشاورزی چه طور؟
    2-آیا میشه با مثلا"10000دلاری که با خود میاریم،امرار معاش کنیم ودر این حین در مرکز آموزشی مشاغل اونجا( یه جایی مثل فنی وحرفه ای خودمون که من اسمشو نمیدونم)ثبت نام کنیم و شغلی را یاد بگیریم و بعدجذب بازار کار بشیم؟حدودا" چقدر طول میکشه تا آموزش ببینیم و کار پیدا کنیم 10 ماه،1سال و..؟
    یه دنیا تشکر از شما دوست عزیز

با سلام به دوستان عزیز
    میخواستم بدونم که در کبک معمولا چه نوع کارهایی برای مهندس عمران وجود داره؟
    ایا باید دوره های خاصی و مدارک خاصی برای کار از ایران بگیریم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hasanhamed نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزمتشکرم از اینکه وقتتون رو در اختیار من میگذارید.مرسی
    خواستم ببینم
    1-چه شغلهایی اونجا بازار کار خوبی داره؟شغلهای کشاورزی چه طور؟
    2-آیا میشه با مثلا"10000دلاری که با خود میاریم،امرار معاش کنیم ودر این حین در مرکز آموزشی مشاغل اونجا( یه جایی مثل فنی وحرفه ای خودمون که من اسمشو نمیدونم)ثبت نام کنیم و شغلی را یاد بگیریم و بعدجذب بازار کار بشیم؟حدودا" چقدر طول میکشه تا آموزش ببینیم و کار پیدا کنیم 10 ماه،1سال و..؟
    یه دنیا تشکر از شما دوست عزیز
    دوست عزیز مبلغ ده هزار دلار اصلا رقمی نیست که بشه روش حساب باز کرد من بخشی از هزینه های جاری رو توی وبلاگم نوشتم (هزارتوی مونترال anoud.blogfa.com ) یک نگاهی به هزینه ها بیندازید خودتان حساب زندگی را بکنید ببینید چقدر نیاز دارید. توجه کنید هیچ ضمانتی نیست که شما در ماههای اول بتوانید شغلی بیابید. برای کارهایی که فرمودید به دنبال مدارک AEC بگردید کالجهای بسیاری این دوره ها را برگذار می کنند طول دوره ها بسته به رشته است. معمولا یک سال تا یک سال و نیم اما بعد از ان هم خودتان مسئول کار یابی هستید نه کس دیگر ، در کانادا آن چیزی که ما پارتی و اینها نت ورک می نامند در یافتن کار خیلی مهم است. از ایران دو چیز با خود بیاورید زبان بسیار قوی و پول!!
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mst_civil نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز
    مدارک ایران اینجا باید از نو ارزیابی شود حتی اگر از شریف باشد دنبال مدرک دوره نباشید فقط زبانتان را ارتقا دهید تا اینجا بدون معطلی وارد دوره های همین جا شوید و بر اساس نیاز بازار اینجا آموزش ببینید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mst_civil نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز
    توجه داشته باشید تجربه مهندسی عمران شما در کانادا خیلی پرارزش نیست چون نوع کار و مصالح در کانادا کلا متفاوته. اینجا اکثر خونه ها چوبی است و عمدتا توسط شرکتهای بزرگ ساخته میشه. یک کار که من دیدم بعضی ها انجام میدهند تعمیر و نوسازی خونه های قدیمی یه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amin1359 نمایش پست ها
    سلام من میخوام دونم کار در مورد مهندسی مکانیک تاسیسات در ساختمان چگونه است توضیح بدید ممنونم
    در کانادا این نوع کار احتیاج به مدرک مهندسی ندارد و جزو کارهای خدمات فنی حساب میشود. برای کار در این زمینه ها احتیاج به گذراندن دوره های مربوطه در کانادا و گرفتن trade certificate رشته مزبور را دارید.

هر ایالت کانادا مقررات خودش را در خصوص ضابطه مند کردن این نوع خدمات دارد. من لینک زیر را در سایت دولت انتاریو پیدا کردم که ممکن است برای دوستان مفید باشد. فکر میکنم عنوان Residential Air Conditioning Systems Mechanic در لیست زیر چیزی باشد که شما دنبالش می گردید.

http://www.tcu.gov.on.ca/eng/employm...ification.html

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط jullien نمایش پست ها
    ضمن سپاس از جناب ghlobe. اینکه فرمودید در ایران غیر از زبان هیچ دوره دیگری را در ایران نگذرانید دلیلش چیه؟ مدارک این دوره ها رو در ایران قبول ندارند؟ حتی دوره هایی مثل شبکه و ... ممنون از راهنماییتون.
    منظور من بیشتر دوره های فنی بود که برای گرفتن trade certificate ها در کانادا مورد نیازست و این قبیل دوره ها را بهترست در کانادا گذراند. برای دوره های کامپیوتر و شبکه دوره هائی مثل MCSE یا CCNA بد نیست ولی با درنظر گرفتن تحریمها چطور شما certificate رسمی مایکروسافت یا سیسکو را در ایران می توانید بگیرید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    برای دوره های کامپیوتر و شبکه دوره هائی مثل MCSE یا CCNA بد نیست ولی با درنظر گرفتن تحریمها چطور شما certificate رسمی مایکروسافت یا سیسکو را در ایران می توانید بگیرید؟
    سلام من به شخصه امتحان Ceh رو کویت دادم .
    مدرک های فوق تخصصی امنیت شبکه به درد به خور هست + کار عملی و حرفی برای گفتن؟ (چون کار کامپیوتر هر جا بری یکسانه مثل عمران نیست با چوب آنجا کار می کنند اینجا آجری !)
    نهایتش آشنایی به سیستم های mac os و لینوکسه که چند ساله ما اینارو r00t کردیم !

ممنون
    Ma patrie est dans le coeur de ceux que j'aime
    وطن من در قلب کسانيست که دوستشان ميدارم
    Marguerite Bickel

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)