صفحه 13 از 284 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 2838

موضوع: کار برای تازه واردان به کانادا

پیش فرض پاسخ : کار برای تازه واردین به کانادا

من رشته ام آمار هست و برای کبک میخواهم اقدام کنم.
    1- وقتی وارد کانادا میشیم اول باید مدارک را تطبیق بدهیم یا اول باید بریم دنبال یک دوره کوتاه مدت در کالج و مجانی برای یه شرکتی کار کنیم تا استخدام بشیم؟
    2- میشه بدون تطبیق مدارک دوره های کوتاه مدت کالج رو گذروند؟
    3- برای خانم هایی که تنها میرند چه شغل های "جنرالی" وجود داره که بتونند انجام بدهند ؟ اگر کسی در مورد رشته ام هم بدونه خیلی بهتره که در ارتباط با رشته باشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار درکبک ( به روایت دوستان ساکن کبک ) !

این توضیحات دوستمون Artin هست در همین تاپیک برای شیمیست ها

نوشته اصلی توسط Artin

دوستان عزیز
    متاسفانه حقایق موجود تلخ است و من هم تا به امروز فقط تو لفافه تو پست های قبلم به این موضوع اشاره کردم اما حالا که به همت دوست گرامی علینژاد و Ghlobe حقایق و مشکلات پیش روی شما مطرح شده من هم باز نکاتی اضافه میکنم
    ببینید وضعیت بازار کار خرابه کلیدوست شیمیست و عمران دارم همه بیکارند
    3 تا چینی شیمیست میشناسم که تو دانشگاه درس میدادند هنوز بیکارند
    تو ملیت های روس و... هم همینطور(اینجا کل دنیا جمع شدند!)کسی میشناسم از امریکا اومده بعد 3 سال تونسته تو تیم هورتون کار پیدا کنه!رشته مارکتینگ خونده
    نمیدونم چطور از همه دنیا هواپیما هواپیما مهاجر میاد به چه امیدی؟چطور دولت کانادا میخواد شغل ایجاد کنه
    داشتن تحصیلات تو رشته های تو اولویت هیچ تضمینی برای گرفتن شغل نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط atieh1982 نمایش پست ها
    سلام
    در مورد شیمی اصلا صحبتی نمی شه اگرم سوالی بشه توجه ای نمی شه مثل پست Nazli که سوال منم هست.لطفا اگه دوستان ساکن کبک در مورد بازار شیمی و دوره های کالج که می تونه مفید باشه و کاربردی تر هستن اطلاعاتی دارن مثل سایر اطلاعات که با هیچ منتی در اختیار سایرین قرار میدین صحبت کنید.
    بازم به خاطر این تاپیک مهم و پر بار ممنونم
    ارسال مدارک : 14 آگوست 2010//فایل نامبر : 6 سپتامبر 2010///ایمیل مصاحبه 30 نوامبر/// تاریخ مصاحبه: 25 ژانویه 2011//فایل نامبر فدرال: 26 ژانویه / / 2011 / دریافت مدیکال : 9 نوامبر 2011 / رسیدن نتایج مدیکال به پاریس : 30 نوامبر 2011 / دريافت ويزا : 11 فوريه 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    منظور من بیشتر دوره های فنی بود که برای گرفتن trade certificate ها در کانادا مورد نیازست و این قبیل دوره ها را بهترست در کانادا گذراند. برای دوره های کامپیوتر و شبکه دوره هائی مثل MCSE یا CCNA بد نیست ولی با درنظر گرفتن تحریمها چطور شما certificate رسمی مایکروسافت یا سیسکو را در ایران می توانید بگیرید؟
    ببخشيد در مورد دوره هاي web programming با مدرك مايكروسافت از دوبي وضع چطوريه؟؟؟؟
    FFN: 1 feb 2011
    Medical:29 August 2013
    Medical received:12 sep 2013

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

سلام
    کسی میدونه در مورد کار برنامه نویسی کامپیوتر الان توی کبک و کانادا بیشتر با چه زبان های برنامه نویسی کار میشه؟
    و کلا بازار کار (برای کسی که واقعا حرفه ای و رزومه قوی داره و توی کشور خودش جز ده نفر اول یعنی فقط مدرک خالی نداره) چطوره؟
    متشکرم

شاد باشید

QFN: 4Nov 2010,CSQ: 27 Nov 2012
    File Number Federal:14 Aug 2013,Medical:2 Oct 2013
    In Process:14 Nov 2013

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    من تجربه یکی از دوستانم رو میگم که عمران خونده بود و در ایران کار عمران و نقشه کشی انجام میداد. توسط یکی از دوستانش که در دبی بیزینس داشت، یکی دوتا پروژه در دبی انجام داده بود. حتی به عنوان رزومه و کشوندن کارش به مصاحبه و present چندتا نقشه و طرح درست کرده بود و فرستاده بود تا یه جا پایی باز کنه (البته این دوستمون میخواست توی رزومه اش بیاره که چندین طرح بین المللی در مناطق تجاری و صنعتی کار کرده بوده) خلاصه به خاطر یک پروژه تقریبا ساده رفته بود دبی و اون پروژه رو تموم کرده بود.
    علی جون شاید این موضوع بتونه به شما مهندسی معمار کمک کنه!
    ممنون سامان جان (:

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    علی آقا شما هم!!!
    اگه بخواهید به عنوان مهندس راه و ساختمان کار کنید باید دوره ی مربوط یعنی بریجینگ را بگذرانید و بعد یک دوره ی ورک پلیسمنت داشته باشید تا سابقه کار کانادایی پیدا کنید .همانطور که قبلا هم عرض کرده بودم و اگر می خواهید در سطح بالاتر کار کنید باید PENG بگیرید که آن هم مراحل خاص و زمان خودش را دارد.نمی دانم از آن اطلاعی دارید؟
    خوب منم دل دارم مرجان خانوم ((:
    والا به نظرم خیلی خوش بینانه است که از اول آدم کار تخصصی رشته ی خودش رو پیدا کنه چون تجربه ی کانادایی نداره، برای همین من فکر کردم حتی اگه بشه به عنوان تکنسین ولی مرتبط با رشته ی اصلی، اولش کار پیدا کرد، خیلی شروع خوبی باشه، برای همین هم تو فکر یاد گرفتن حرفه ای این کارهای جانبی ولی مرتبط هستم...
    ولی اطلاعی نداشتم از این دوره هایی که میشه اونجا طی کرد... اگه واقعا با گذروندن یه دوره حرفه ای کوتاه مدت بشه وارد تخصص خودم بشم که خیلی عالیه... ممنون میشم اگه اطلاعات بیشتری راجع بهشون دارین یا منبعی میشناسین در این رابطه بهم معرفی کنین. (:
    در رابطه با PENG هم آره اطلاعاتی دارم، شوهر خواهرم اونجا بعد از چند سالی مهندسی حرفه ایش رو گرفت ولی این میشه برا وقتی که دیگه کاملا جا افتاده بودی تو کارت، نه؟ من بیشتر به فکر شروعشم الان (:
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineer/ university azad shiraz

سلام
    بدست آوردن يك كار توي ضمينه كنترل پروژه در رشته صنايع در كانادا راحته، يعني به ايراني ها كار مي دن يا نه ؟

Member hoomi_mcitp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Network Systems - Swinburne University of Technology

در مورد مدرک مایکروسافت، چون این مدارک بطور رسمی و اصل از خود شرکت مایکروسافت صادر میشه همه جا مورد تایید هست. حالا اینکه کجا امتحان دادید یک مسئله ای است که به خود شخص مربوط میشه و اصولا کسی این سوال و نمیپرسه. و بیشتر براش مهمه که شما اون علم و وارد هستید یا نه. در مورد همه ی مدارک اینطوریه. در ایران هم مراکزی که درست حسابی هستند و این امتحانات و میگیرن به صورت ریموت از دوبی یا ترکیه امتحان و برگزار میکنن. اینو گفتم چون دیدم جایی نوشته بودن ایران دوره شبکه نبینید! در صورتی که اینجا دوره های بسیار عالی برای شبکه مایکروسافت و سیسکو هست.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi_mcitp نمایش پست ها
    در مورد مدرک مایکروسافت، چون این مدارک بطور رسمی و اصل از خود شرکت مایکروسافت صادر میشه همه جا مورد تایید هست. حالا اینکه کجا امتحان دادید یک مسئله ای است که به خود شخص مربوط میشه و اصولا کسی این سوال و نمیپرسه. و بیشتر براش مهمه که شما اون علم و وارد هستید یا نه. در مورد همه ی مدارک اینطوریه. در ایران هم مراکزی که درست حسابی هستند و این امتحانات و میگیرن به صورت ریموت از دوبی یا ترکیه امتحان و برگزار میکنن. اینو گفتم چون دیدم جایی نوشته بودن ایران دوره شبکه نبینید! در صورتی که اینجا دوره های بسیار عالی برای شبکه مایکروسافت و سیسکو هست.
    دوست عزیز اگر منظورتون پست بنده است بنده بطور مشخص عرض کردم که گرفتن مدارک شبکه بد نیست. اگر امکان گرفتن این مدارک از دوبی و ترکیه یا بصورت ریموت هست که چه بهتر. مدارک دوره های خدمات فنی (مثل تاسیسات و ساختمان و کارهائی که بطور کلی نظام مند هستند) را عرض کردم از کانادا بگیرید.
    ویرایش توسط ghlobe : April 24th, 2011 در ساعت 05:17 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashe نمایش پست ها
    سلام
    کسی میدونه در مورد کار برنامه نویسی کامپیوتر الان توی کبک و کانادا بیشتر با چه زبان های برنامه نویسی کار میشه؟
    و کلا بازار کار (برای کسی که واقعا حرفه ای و رزومه قوی داره و توی کشور خودش جز ده نفر اول یعنی فقط مدرک خالی نداره) چطوره؟
    متشکرم

شاد باشید
    بهترین کار چک کردن سایتهای کاریابی مثل monster و workopolis است تا ببینید در آگهی های کار دنبال چه نوع اسکیل ست میگردند.
    در ضمن چطور یک نفر تعیین میکند که جزو ده نفر اول است؟!!!!!!!!!

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بهترین کار چک کردن سایتهای کاریابی مثل monster و workopolis است تا ببینید در آگهی های کار دنبال چه نوع اسکیل ست میگردند.
    در ضمن چطور یک نفر تعیین میکند که جزو ده نفر اول است؟!!!!!!!!!
    متشکرم از جوابتون
    اما من میخواستم از دوستانی که اونجا هستند و دارند با نرم افزارها کار میکنند اطلاعات کاملتری بگیرم.
    این که جزء ده نفر اول است رو یک نفر تعیین نکرده.شما اگه تو ایران که حقوق یه برنامه نویس حداکثر میتونه 1 میلیون باشه سه برابرش رو بگیری چون کارت خوبه خودت چی فکر میکنی؟ البته این یه دلیلشه که گفتم جزء ده نفر اول دلایل دیگه هم داره که جاش اینجا نیست.
    شاد باشید

QFN: 4Nov 2010,CSQ: 27 Nov 2012
    File Number Federal:14 Aug 2013,Medical:2 Oct 2013
    In Process:14 Nov 2013

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)