صفحه 133 از 284 نخستنخست ... 3383123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143183233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,321 تا 1,330 , از مجموع 2838

موضوع: کار برای تازه واردان به کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کار برای تازه واردان به کانادا

مرسي احتمالا اون دوستم قديميه. يعني اينجوري ٤ ترم يعني ٢ سال تا كار يعني لول ٤ فاصله دارم؟مداركو ألن بدم قبول نميكنن بأيد حتما دانشكاه بفراسته ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط Jill نمایش پست ها
    علاوه بر اینهایی که قلوب عزیز عنوان کردن و بسیار مهمه مخصوصا جاوا، حتما باید با دیتابیس های معروف مثل اوراکل و SQL Server هم آشنایی خوبی داشته باشین و به اصطلاح Script نویسی رو خوب بدونین چون اینجا اکثر کارهای سمت دیتابیس از طریق اسکریپت نویسی انجام میشه. کمی هم با نرم افزارهای گزارش نویسی آشنایی داشته باشین خیلی بهتره(مثل Business Object). با همه اینها به اصطلاحات و لغات تخصصی این رشته و شغل هم باید آشنایی خوبی داشته باشین چون همیشه لازمه چه شفاهی چه کتبی گزارش کارتونو ارائه بدین. مهارت ارائه توانایی خودتون هم بالاترین سهم رو در موفقیتتون در مصاحبه ها ایفا میکنه.
    از شما ghlobe و Jill عزیز سپاسگزارم. فقط یه موضوعی اینکه اوراکل بهتره یا SQL Server ؟ من SQL Server بلدم و بنظرتون همینو حرفه ای ترش کنم یا برم اوراکل یاد بگیرم. راستی منظورتون از "نرم افزارهای گزارش نویسی آشنایی داشته باشین خیلی بهتره(مثل Business Object). " همون Crystal reports ؟
    ویرایش توسط nhd_mojaver : April 2nd, 2014 در ساعت 12:45 PM

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering - Senior Software Developer

نقل قول نوشته اصلی توسط nhd_mojaver نمایش پست ها
    از شما ghlobe و Jill عزیز سپاسگزارم. فقط یه موضوعی اینکه اوراکل بهتره یا SQL Server ؟ من SQL Server بلدم و بنظرتون همینو حرفه ای ترش کنم یا برم اوراکل یاد بگیرم. راستی منظورتون از "نرم افزارهای گزارش نویسی آشنایی داشته باشین خیلی بهتره(مثل Business Object). " همون Crystal reports ؟
    والا تجربه شخصی من میگه اوراکل بهتره در این کشور ولی بازم باید در این سایت های کاریابی بررسی کنین. اصولا تا خودتون روش سرچ و بررسی سوالاتتونو پیدا نکنین مخصوصا در این موارد مهم، مهاجرت موفقی نخواهید داشت چون اینجا برای هر موردی باید به خودتون و یافته های خودتون متکی باشین. سوال اخرتون هم جوابش تقریبا بله هست. اشنایی با هر ابزار مشابهی بهتر از اینه که اصلا با اینگونه ابزار کار نکرده باشین و ندونین اصلا چی هستن...

توضیح اینکه شما در یکی دو زمینه خدا هم باشین بازم در محل کار مواردی پیش میاد که باید تحقیق کنین و به اطلاعاتتون اضافه کنین والا عقب افتادین. پس تقویت این مهارتتون مخصوصا در رشته و شغل ما از واجباته...

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط bakh نمایش پست ها
    مرسي احتمالا اون دوستم قديميه. يعني اينجوري ٤ ترم يعني ٢ سال تا كار يعني لول ٤ فاصله دارم؟مداركو ألن بدم قبول نميكنن بأيد حتما دانشكاه بفراسته ؟
    شما باید ۱۰ تا درس بگذرونید وارد لول ۴ بشید که همون ادونس هست مه میتونید برید سر کار. هر ترم میتونید ۲ تا درس رو پاس کنید. ۳ تا زیاده برای هر ترم پاس کردن هر ۳ سخت میشه. حالا اون درسهایی که بهتون معافی میدن رو باید کم کنید از این ۱۰ تا. من حدس میزنم یکسال درس بخونید لول ۴ میرسید. خود لول ۴ هم یکسال طول میکشه تا برسید لول پیس. ولی شما سال دیگه میتونید برید سر کار با حقوق ۵۰ هزار دلار.
    wes که اصلا قبول نمیکنه ولی خود سی جی ای ممکنه قبول کنه. یه ایمیل بهشون بزنید بگید نمیتونید برید ایران اون مدرک رو بگیرید میشه همین که دارید رو قبول کنن برای بررسی یا نه. اسکن مدارکتون رو هم بفرستید. یه خانمی هست بنام ملوری. برای اون بفرستید ایمیل : Mclegg@cga-ontario.org

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط bakh نمایش پست ها
    هر ترم رو ۱۰۰ روز حساب کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kenada نمایش پست ها
    هر ترم رو ۱۰۰ روز حساب کنید
    Cfa به كارنامه داره مسلا financial statement ,قبول با ٨ إز ده تأثيره داره؟

Junior Member

[QUOTE=bakh;1559934]Cfa به كارنامه داره مسلا financial statement ,قبول با ٨ إز ده تأثيره داره؟[/QUOTE
    يعني سالس سه ترم حداكثر٦ درس يك سال،تا سي جي ا بعده لول بئس جند سأله،wes به PDF كذاشته دانشكاه مهر كنه بعد ميشه خودم بفرستم،اخه دانشكاه بفراسته خيلي طول ميكشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    FPGA بازار کارش خوبه ولی ویزای کار کانادا گرفتنش بسیار مشکل است. باید از طریق مهاجرت اقدام کنید که پروسه طولانی چند ساله دارد. تاپیک ها وسایتهای مربوط به مهاجرت را بخوانید و با کسانی که در این کار تجربه دارند مشورت کنید. قبل از اینکه دنبال بازار کار باشید ببینید اصولا راهی برای آمدن به کانادا دارید و آیا ارزشش را دارد یا نه.
    ببخشید من لیست مشاغل مورد نیاز رو که چک کردم رشته برق توش نبود اما تو سایت های کاریابی که سرچ میکنم آگهی برای رشته برق هست. با این شرایط آیا حتما برای اقدام برای مهاجرت از طریق اسکیل ورکر باید رشته من(الکترونیک) توی اون لیست باشه؟ من نحوه امتیاز دهی رو که چک کردم برای این مورد امتیازی در نظر گرفته نشده.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam222 نمایش پست ها
    ببخشید من لیست مشاغل مورد نیاز رو که چک کردم رشته برق توش نبود اما تو سایت های کاریابی که سرچ میکنم آگهی برای رشته برق هست. با این شرایط آیا حتما برای اقدام برای مهاجرت از طریق اسکیل ورکر باید رشته من(الکترونیک) توی اون لیست باشه؟ من نحوه امتیاز دهی رو که چک کردم برای این مورد امتیازی در نظر گرفته نشده.
    طبق قوانین فعلی رشته شما باید جزو فهرست مشاغل اعلام شده از طرف اداره مهاجرت باشد تا بتوانید اقدام کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    طبق قوانین فعلی رشته شما باید جزو فهرست مشاغل اعلام شده از طرف اداره مهاجرت باشد تا بتوانید اقدام کنید.
    با این تفاسیر همیشه باید گوش به زنگ بود و مدارک آماده؟ آیا مدارک ارسال شده از قبل (مثلا الان اگر مدارک ارسال شوند) در الویت قرار میگیرند؟ اصولا هر چند وقت یکبار ظرفیت های جدید اعلام میشن؟ و آیا به نظرتون احتمالش هست که در آینده این رشته هم در لیست مشاغل مورد نیاز وارد بشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)