صفحه 14 از 284 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 2838

موضوع: کار برای تازه واردان به کانادا

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : کار برای تازه واردین به کانادا

خوب منم دل دارم مرجان خانوم ((:
    والا به نظرم خیلی خوش بینانه است که از اول آدم کار تخصصی رشته ی خودش رو پیدا کنه چون تجربه ی کانادایی نداره، برای همین من فکر کردم حتی اگه بشه به عنوان تکنسین ولی مرتبط با رشته ی اصلی، اولش کار پیدا کرد، خیلی شروع خوبی باشه، برای همین هم تو فکر یاد گرفتن حرفه ای این کارهای جانبی ولی مرتبط هستم...
    ولی اطلاعی نداشتم از این دوره هایی که میشه اونجا طی کرد... اگه واقعا با گذروندن یه دوره حرفه ای کوتاه مدت بشه وارد تخصص خودم بشم که خیلی عالیه... ممنون میشم اگه اطلاعات بیشتری راجع بهشون دارین یا منبعی میشناسین در این رابطه بهم معرفی کنین. (:
    در رابطه با PENG هم آره اطلاعاتی دارم، شوهر خواهرم اونجا بعد از چند سالی مهندسی حرفه ایش رو گرفت ولی این میشه برا وقتی که دیگه کاملا جا افتاده بودی تو کارت، نه؟ من بیشتر به فکر شروعشم الان (:[/QUOTE]

سلام
    ببینید اینکه می گم یک واقعیته.برگشتن بر حرفه ی اصلی زمان بر است و صبر و توانایی مالی می طلبد،گاهی آنقدر مشکل می شود که بعضی از افراد ترجیح می دهند وارد کالج شوند و یک دوره مشابه با حرفه ی قبلی اشان را بگذرانند و یا حتی از اول شروع کنند.حتی برای کار بعنوان تکنسین نیز باید آمادگی لازم را در اینجا بدست بیاورید.برنامه های کالج هامبر را انلاین نگاهی کنید.

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    سلام
    ببینید اینکه می گم یک واقعیته.برگشتن بر حرفه ی اصلی زمان بر است و صبر و توانایی مالی می طلبد،گاهی آنقدر مشکل می شود که بعضی از افراد ترجیح می دهند وارد کالج شوند و یک دوره مشابه با حرفه ی قبلی اشان را بگذرانند و یا حتی از اول شروع کنند.حتی برای کار بعنوان تکنسین نیز باید آمادگی لازم را در اینجا بدست بیاورید.برنامه های کالج هامبر را انلاین نگاهی کنید.
    ممنون، خوب منم که همین رو میگفتم. با این حساب یعنی چی؟ یعنی گذروندون دوره تخصصی مرتبط مثل نقشه کشی یا مدیریت پروژه اینجا به کار نمیاد؟ همه رو نگه دارم برا اونجا؟
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

رشته و دانشگاه

علی آقا
    گذروندن این دوره ها اصلا بد نیست ولی ارزیابی کنید برای ورود به بازار کار کدام راه سریعتر و موثرتر است.به لینک زیر سر بزنید و با آن ها در تماس باشید.البته این فقط یکی از آن هاست.حتما برنامه های کالج هامبر را هم ببینید.

http://www.skillsforchange.org/eyf/index.html
    http://www.humber.ca/

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi79 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار درکبک ( به روایت دوستان ساکن کبک ) !

با سلام به همه ي دوستان و تشكر از ايجاد اين تاپيك بسيار مفيد...
    از دوستان ساكن كبك يا استان هاي ديگه كسي هست كه در مورد شغل پرورش زنبور عسل اطلاعاتي داشته باشه؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستانی که دلسوزانه در این تاپیک می نویسند. من رشته و شغلم عکاسیه. می خواستم بدونم که بازار کار این رشته و کلا رشته های هنری مرتبط با فیلم و عکس اونجا چطوره. من حدود 10 سال سابقه کار در زمینه عکاسی و سینما دارم و تازه مدارکم رو فرستادم. در ضمن فوق لیسانس عکاسی هم دارم ولی بهش مغرور نیستم و اونجا هر کاری که تو این زمینه باشه انجام خواهم داد. ممنون می شم اگه یه مقدار بیشتر راجع به رشته های هنری توضیح بدید.

Member azadeh89 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع غذائی

سلام دوستان
    موضوع خوبیه و می تونه برای همه راهنمای خوبی باشه.
    کسی از دوستان می دونه در کبک کار برای رشته صنایع غذایی هست یا نه ؟
    ممنون

رشته و دانشگاه

برای دوستان مهندس که مایل به دریافت اطلاعات و آمادگی بیشتر در زمینه شغلشان هستند

Ontario Society of Professional Engineers
    www.ospe.on.ca

Regulatory Body
    www.peo.on.ca

با آرزوی موفقیت برای همگی
    ویرایش توسط marjanmohajer : April 27th, 2011 در ساعت 06:16 PM

رشته و دانشگاه

http://www.accestrain.com/default.asp?pageID=219

مهندسین محترم بعد از ورود به کانادا می توانیددر برنامه ها و کلاس های ارائه شده در لینک فوق ثبت نام کنید.از طریق آن ها وارد برنامه هایی مانند کنترل پروژه که در دانشگاه برگزار می شود، خواهید شد.

قابل توجه علی آقا

یا سلام به تمام دوستان
    سوال من اینه که یک مهندس عمران از زمان ورودش به طور متوسط چقدر طول میکشه تا بعد از گذراندن دوره های ذکر شده ، کاره عمرانیش رو شروع کنه؟
    اکثرا توی job searchs تجربه ی 3-6 سال میخوان، این یه کم با مواردی که گفته شده متفاوته!

با تشکر

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mst_civil نمایش پست ها
    یا سلام به تمام دوستان
    سوال من اینه که یک مهندس عمران از زمان ورودش به طور متوسط چقدر طول میکشه تا بعد از گذراندن دوره های ذکر شده ، کاره عمرانیش رو شروع کنه؟
    اکثرا توی job searchs تجربه ی 3-6 سال میخوان، این یه کم با مواردی که گفته شده متفاوته!

با تشکر
    بستگی داره که چقدر بتونید سریع توی دوره ها ثبت نام کنید و امتحانات را پاس کنید چون ظرفیت دوره ها محدود است و PEO هم به همه یکسان جواب نمی دهد.خیلی خوش شانس باشید روی یک سال و نیم تا دو سال حساب کنید مگر آشنایی داشته باشید تا کمکتان کند.
    پیدا کردن اولین کار خیلی مشکل است ولی اگر می خواهید موفق شوید باید دوره های اینجا را بگذرانید در ورک پلیسمنت ها شرکت کنید. رزومه قوی داشته باشید و بتوانید از پس یک مصاحبه خوب و قانع کننده بر بیایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)