صفحه 16 از 284 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 2838

موضوع: کار برای تازه واردان به کانادا

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : کار برای تازه واردین به کانادا

الان هم برای برخی رشته ها به مهاجران وام تعلق می گیرد ولی موضوع اینه که آنقدر شرایط برگشت به حرفه قبلی در برخی مشاغل مانند گروه های پزشکی سخت است که اکثرا از ادامه آن باز می مانند.بحث تایید مدارک هم در واقع مشکل خاصی نیست و پس از گذراندت روال خودش انجام می شود.

Member
    رشته و دانشگاه
    architecture- IAUM

سلام دوستان...
    اينجا پستهاي زيادي هست كه نشون ميده همه نگران وضعيت كار هستن...سوالي كه من داشتم از شما دوستاني كه تجربه دارين اينه كه...
    من ايران معماري خوندم و براي كارشناسي ارشد رشته building engineering ميام كانادا شهر مونترآل.ميخواستم بدونم كه اگه دوره مستر رو كانادا بخونيم باز هم لازمه كه اين دوره هاي كوتاه مدت براي آشنايي رو بگذرونيم يا نه؟ و اينكه كسي ميدونه وضعيت كار معماري تو كانا كجاها بهتره؟
    ممنون دوستاي عزيز.

سلام
    من 4 ماهه که مصاحبه قبول شدم.مي خوام بدونم اوضاع کار براي رشته هاي هنر چه طوره؟من ليسانس عکاسي دارم،همسرم سينما.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_10207 نمایش پست ها
    سلام
    من 4 ماهه که مصاحبه قبول شدم.مي خوام بدونم اوضاع کار براي رشته هاي هنر چه طوره؟من ليسانس عکاسي دارم،همسرم سينما.
    رشته های هنر کلا وضع بدتری نسبت به رشته های دیگه دارند چون باید با شرایط هنری اینجا اشنا باشید و خودتون رو وفق بدید. عکاسی شاید یک کمی بهتر باشه چون بهرحال با مشتری مستقیم سرو کار داره و بیزینس خودتون رو راه میندازید. ولی بد نیست وب سایتهای آتلیه های عکاسی کوچک رو در کانادا نگاه کنید که ببینید چکار میکنند.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_10207 نمایش پست ها
    سلام
    همانطور که دوستمان هم فرمودند.متاسفانه بازار کار رشته های هنر زیاد جالب نیست.برای عکاسی هم خوب محدوده ولی می توانید بیزینس خودتون را داشته باشید یا با مجله ها کار کنید.رشته ی سینما وضعیت سخت تری نسبت به بقیه دارند چرا که باید کاملا با فرهنگ مردم کشور جدید آشنا شوند.شاید بد نباشد که به فکر یاد گیری رشته های مرتبط با آن در کالج باشند.

Junior Member walle آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Azad university-software engineering

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار درکبک ( به روایت دوستان ساکن کبک ) !

درود به همه دوستان
    ممنون از تاپیک بسیار خوبتان
    2 تا سوال دارم:
    1- آیا مدارک Microsoft مثل MCITP که در ایران می توان از طریق test center های داخل ایران که به کشورهای دیگر VPN زده اند دریافت نمود؛ توسط دولت کبک قابل قبول است و روند مهاجرت را تسهیل می نماید؟
    2- آیا آفیسر از ما مدرکی دال بر اینکه در زمان برگزاری آزمون MCITP در آن کشور بوده ایم خواهد خواست؟ و اگر بخواهد با توجه به اینکه مجازی امتحان داده ایم چه باید کرد؟

Junior Member

دوست عزیز شما چه اطلاعاتی میتونید در مورد عمران به من بدید در باره آلبرتا من مهندسی عمران دارم ولی با مدرک کاردانی عمران که دیموند است تقاظا کردم.ممنون میشم

رشته و دانشگاه

چون در این تاپیک چند بار راجع به گذراندن دوره های جدید صحبت شد، بهتر دیدم لینک زیر را برایتان بگذارم تا با کالج ها و دانشگاه ها و دور ه های مختلف آموزشی آشنا شوید.
    http://www.schoolsincanada.com/

رشته و دانشگاه

فارغ التحصیلان رشته ی حقوق، جزو گروه هایی هستند که پس از ورود به کانادا باید چالش های زیادی را پشت سر بگذرانند تا بتوانند به حرفه ی خویش برگردند.لینک های زیر می تواند به آن ها در این زمینه کمک کند.

http://www.itlp.utoronto.ca/

http://www.lsuc.on.ca

http://www.flsc.ca/en/foreignLawyers...aminations.asp

Junior Member

یک خبر از: (http://www.camaq.org- le Centre d’adaptation de la main-d'œuvre aérospatiale au Québec (CAMAQ

Le CAMAQ entreprend un projet-pilote afin de favoriser l’intégration d’ ingénieurs immigrants expérimentés en aérospatiale (février 2011) Le secteur aérospatial exprime d'importants besoins en ingénieurs expérimentés pour lui permettre de poursuivre son développement. Afin d'aider les immigrants ayant un diplôme et une expérience en ingénierie aérospatiale ou connexe, le CAMAQ, en collaboration avec la Direction de la Planification et de l’information sur le marché du travail, région de Montréal, d’Emploi-Québec, étudiera les CV d’immigrants qui ont obtenu du Ministère de l'Immigration et des Communautés Culturelles une équivalence d’études universitaires, soit en génie mécanique, en génie électrique/électronique ou en génie informatique.

Cette collaboration vise à trouver des mécanismes qui favoriseront l’intégration des nouveaux immigrants à l’industrie aérospatiale ou à proposer des compléments de formation qui permettront à ces candidats de mieux correspondre aux besoins de notre industrie. Ce projet sera mené sur une base exploratoire jusqu’au 30 avril 2011.
    ویرایش توسط mhb_3168 : May 8th, 2011 در ساعت 11:14 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)