صفحه 2 از 284 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 2838

موضوع: کار برای تازه واردان به کانادا

Senior Member pedram27 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کار برای تازه واردین به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar964 نمایش پست ها
    در مور رشته خودم و سابقه کارم و اینکه چطور میشه توش فعالیت کنم اطلاعی دارید؟
    با توجه له اینکه می خواهید برای کبک اقدام کنید . به لینک زیر مراجعه کنید. و شغل خودتان را جستجو کنید اطلاعات در مورد درآمد - انجمن های شغلی رشته و ... دارد .
    http://imt.emploiquebec.net/mtg/inte...g=ANGL&Porte=1

Member sahar964 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری/غیرانتفاعی

ممنون از راهنمائیتون ضمنا من تصمیم گرفتم بدون وکیل اقدام کنم و از الان نیازمند یاری سبزتان هستم بازم ممنون از وقتی که میگذارید.

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

دوستان عزیز.کسی اطلاع دارد تا زمانی که بشود کار اصلی خودمان را پیدا کنیم چه کاری بازار خوبی دارد؟مثلا آشپزی؟مانیکور؟شیرینی پزی؟رنگ مو و مش.ممنون از راهنمایی شما.

دوستانی که در این مورد اطلاعاتی دارن ما را هم در جریان بذارند چه کارهایی برای همون ابتدا خوبه آمدم اینجا یاد بگیره
    http://www.livemocha.com/invite/r:cj2DKZK1
    ارسال مدارک به سیدنی: October 8, 2009 دریافت فایل نامبر اول: December 14, 2009
    فایل نامبر دوم December 22, 2009

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط azimmoien2002 نمایش پست ها
    دوستانی که در این مورد اطلاعاتی دارن ما را هم در جریان بذارند چه کارهایی برای همون ابتدا خوبه آمدم اینجا یاد بگیره
    تا اونجا که من می دونم در بدو ورود بدست آوردن یه کار توی رشته تخصصی خودمون خیلی بعیده و باید کارهایی مثل کار کردن توی رستوران یا کافی شاپ رو برای اول ورود در نظر گرفت. برای اینکه اولا مدارک ما رو زیاد قبول ندارن و بعد در ضمن باید یه چند وقتی باید زیر نظر یه کارفرمای کانادایی کار کرده باشید تا بتونید اعتماد جلب کنید
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران

سلام - من عکاس - فتوشاپیست و مدیر آتلیه یک عکاسی هستم . آیا میتونم برای کبک اقدام کنم . و آیا میتونم اونجا خودم یک آتلیه داشته باشم ؟ و با چه سرمایه ای ؟

دوستان متخصص و مهاجران مهاجرت کرده لطف کنند ( که این لطفشون میتونه خیلی کمک حال باشه ) مشاغلی را که بازار کار خوبی داره به دوستان معرفی کنند تا پس از رفتن دوستان مشکل کمتری داشته باشند خلاصه بگن خدا خیرش بده !!!!

Junior Member

دوستان یک سوال داشتم.

من قصد مهاجرت به کانادا داشتم. میخواستم سوال کنم که بهترین مهارتی که به عنوان یک مهندس عمران برای کار در انجا باید کسب کنم چی است ؟ با اینکه مهندسی عمران خوندم ولی میدانم که تخصصهای ما بدرد اونجا نمیخوره. متوجه شدم که دانستن کامل برنامه ای مثل AutoCad خیلی بیشتر میتونه نسبت به برنامه هائی مثل SAP یا ETABS کمک کنه! به همین دلیل دارم CAD میخونم. در ضمن نظرتان در مورد گزراندن دوره طراحی پل چی است؟ آیا فکر میکنید در کانادا بدرد بخوره؟

با سپاس

Junior Member

سلام بچه ها گذروندن چه دوره هایی در ایران برای کار در کانادا کاربردی هست؟
    من خودم رشتم مدیریت محیط زیست هست ولی در پست های بالا دیدم از دوره های آشپزی گفتین من علاقه دارم .به نظرتون چه دوره هایی در ایران ببینم و بدم ترجمه / در کانادا کاربرد بیشتری داره ؟
    کسی هست در مورد بازار کار رشته من (مدیریت محیط زیست) در کانادا اطلاعاتی داشته باشه؟
    لطف میکنید من رو راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط slmz نمایش پست ها
    ناخن را نميدونم ولي شيريني پزي عاليه بده برات ترجمه اش كنند تا كار آمد تر باشه تازه روي مداركي كه مي خواي بفرستي هم بذار
    سلام بچه ها میشه توضیح بدین با داشتن مدرک آشپزی و شیرینی پزی چه کارهایی میشه اونجا انجام داد؟
    کجاها میشه کار کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)