صفحه 245 از 284 نخستنخست ... 145195235236237238239240241242243244245246247248249250251252253254255 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,441 تا 2,450 , از مجموع 2838

موضوع: کار برای تازه واردان به کانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : کار برای تازه واردان به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehshadf نمایش پست ها
    با سلام . من یه سوالی داشتم. من و همسرم قصد مهاجرت از طریق کار به کانادا رو داریم ، فرقی نداره کدوم استان کانادا اقدام کنیم . شرایطمون من 29 ساله لیسانس برق-الکترونیک و دارای 6 سال سابقه کار در زمینه برق(دفتر فنی) و الکترونیک دارم. از لحاظ مالی هم می تونم 15000 دلار ارائه بدم و همسرم هم فوق دیپلم الکترونیک داره و 3 ماهه دیگه آمادگی برای آزمون آیلتس داریم.که امتحان بدیم
    1-با شرایطی 2017 که من متوجه شدم آیا اصلا شرایط اسکیل ورکر برای ما فراهم هست؟(با توجه به اینکه دیگه برای جاب آفر 600 به 50 نزول کرده؟)و با فرض اینکه آزمون ایلتس نمره 7 و همسرم 5 بگیره.
    2-و اینکه یک نفر گفته اول شما ویزا مولتی بگیر بعد برای اسکیل ورکر اقدام کن؟! درسته؟
    3-اگه شرایط اقدام برای مهاجرت از طریق کار را داریم مراحل را بفرمایید .
    با تشکر فراوان
    این تاپیک را ملاحظه بفرمایید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...-Express-Entry

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری

پیش فرض پاسخ : کار برای تازه واردین به کانادا

با سلام خدمت کلیه دوستان عزیز و اساتید گرامی انجمن.
    شاید سوالم تکراری باشه اما کل انجمن رو مطالعه کردم و به نتیجه نرسیدم. خواستم از شما عزیزان کمک بگیرم.
    من کارمند بخش دولتی هستم با رشته حسابداری و سمت حسابدار در زمینه حسابداری خدماتی دولتی.
    ۳۳ سال سن دارم متاهل و دارای یک فرزند می باشم. ایا به نظرتون در این سن تصمیم به مهاجرت گرفتن دیر نیست؟؟
    با توجه ب این موضوع که مدرک و زمینه کاری بنده در کانادا یا هر کشور دیگری ذره ای ارزش ندارد.

چند سوال :
    ۱- ایا برای مهاحرت در این سن دیر شده
    ۲- ایا شرایط بنده خیلی سطح پایینی داره و احتمال موفقیت بسیار پایینه
    ۳- امکانش است سر کارم بمونم و همزمان پیگیر برنامه مهاجرتم باشم یا حتما باید کارم رو رها کنم و برای شروع برنامه به کاندا عزیمت کنم
    ۴- مهمترین موضوع امتیاز چیست و نحوه محاسبه به چه صورت است؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کار برای تازه واردین به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط faraharf نمایش پست ها
    با سلام خدمت کلیه دوستان عزیز و اساتید گرامی انجمن.
    شاید سوالم تکراری باشه اما کل انجمن رو مطالعه کردم و به نتیجه نرسیدم. خواستم از شما عزیزان کمک بگیرم.
    من کارمند بخش دولتی هستم با رشته حسابداری و سمت حسابدار در زمینه حسابداری خدماتی دولتی.
    ۳۳ سال سن دارم متاهل و دارای یک فرزند می باشم. ایا به نظرتون در این سن تصمیم به مهاجرت گرفتن دیر نیست؟؟
    با توجه ب این موضوع که مدرک و زمینه کاری بنده در کانادا یا هر کشور دیگری ذره ای ارزش ندارد.

چند سوال :
    ۱- ایا برای مهاحرت در این سن دیر شده
    ۲- ایا شرایط بنده خیلی سطح پایینی داره و احتمال موفقیت بسیار پایینه
    ۳- امکانش است سر کارم بمونم و همزمان پیگیر برنامه مهاجرتم باشم یا حتما باید کارم رو رها کنم و برای شروع برنامه به کاندا عزیمت کنم
    ۴- مهمترین موضوع امتیاز چیست و نحوه محاسبه به چه صورت است؟

1- بستگی به خودتان دارد.
    2- در کانادا راههای موفقیت و شکست زیادی وجود دارد و در خیلی از موارد مستقل از رشته تحصیلی شماست
    3- اصلا باید سر کار بمونید چون هیچ چیزی در زمینه مهاجرت تضمینی نیست
    4- از سایت زیر استفاده کنید

http://www.cic.gc.ca/english/express...iteria-crs.asp
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری

یعنی به نظرتون باید به فکر مهاجرت و از سرم بیرون کنم . واقعا این کار واسم سخته. البته شغلم راضیم حقوقشم بد نیس میگذره. کار دولتیه دیگه مزایا ومعایب خودشو داره. اما راضیم.
    ولی دو ساله هر روز و شب به فکر رفتنم

Member
    رشته و دانشگاه
    Goetechnical Engineer

یعنی به نظرتون باید به فکر مهاجرت و از سرم بیرون کنم . واقعا این کار واسم سخته. البته شغلم راضیم حقوقشم بد نیس میگذره. کار دولتیه دیگه مزایا ومعایب خودشو داره. اما راضیم.
    شما اینجوری فکر کن: تو ایران که فارغ التحصیل و آماده کاریابی شده بودی، کار اولت رو چه جوری پیدا کردی؟ اینجا هم همینه. هم کلاسیات اینجا هستند؟ دوست و فامیل داری؟ کسی هست که برای کار معرفیت بکنه؟! خب نه! نیست! باید همه این ها رو از نو بسازی. اینجا بازار کار خیلی رقابتی تر از ایران هست مضاف بر این که 80 درصد موقعیت های شغلی هیچ وقت آگهی نمیشن. اگر دوست و آشنا نداشته باشی، گیر میکنی. دوست و آشنا هم خریدنی نیست، باید بسازی و پیدا کنی. این وسط هم هی پس اندازت ته میکشه، هی میگی چه غلطی کردم تا آخر سر یا کار پیدا میکنی، یا برمیگردی ایران که دوست و آشنا داری. این ها همه اش در کنار این موضوع که باید مهارت زبان ات خوب باشه و در کار خودت متبحر باشی. بحث لایسنس گرفتن برای کاری مثل حسابداری هم که قاعدتا زمان بر است.
    من نمیگم اقدام بکنید یا نکنید، فقط بدونید که راه آسونی نیست. ولی اگر موفق بشین، به نظرم از زندگی تو ایران بهتره.
    فقط 5% انسان های موفق نابغه اند، بقیه پشت کار دارند

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

دوستمون mhtavakol این بالا خوب توضیح دادن
    رشته حسابداری یکمی سخته ، اینجا غالبا آدم ها CPA هستن ، برای CPA شدن نه تنها باید امتحان ها رو پاس کنین که باید تو شرکتها و سمت های مختلف هم کار کرده باشین. سن 33 یکمی دیره برای شروع این تجربه ، چون هم بازار کار رقابتی هست و بچه های 23-24 ساله باهاتون رقابت میکنن و هم اینکه انگیزه در آدم کم کم پایین میاد.
    اگه میخواین صد در صد مهاجرت کنین ، باید به فکر این باشین که اگه حسابداری نشد چیکار میکنم؟

همه اینها یه ور ، اینکه شما هنوز تو سن 33 سال تصمیم نگرفتین یه طرف. شما تا پرونده رو تکمیل کنین و بفرستین و بررسی بشه و ویزا بگیرین خودش میشه مینیمم 2 سال. من بعید میدونم تجربه خوبی برای یه نفر تو سن 35 سالگی باشه که بیاد اینجا و بخواد تو فاینانس یا حسابداری وارد بشه و 7-8 ماه پشت سر هم ریجکت بشه تو مصاحبه ها و...

یادمه چند هفته پیش آقایی رو اینجا دیدم حدود 40 سال ، تازه سال پیش مهاجرت کرده بودن و بیشتر به خاطر فرزندشون اومده بودن ، ایشون شغل دولتی و مدرک مهندسی از ایران داشت. کار پیدا نکرده بود و شده بود راننده تاکسی (اوبر) - راضی بود و با این تغییر کنار اومده بود.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری-آزاد

بعد از چهار روز کل این 245 صفحه رو خوندم. خیلی ممنونم از راهنمایی های خانمها و آقایان ghlobe، Hoda و .... و دوستان هم رشته ای خصوصا Accounting، Kenada و ..... رشته من حسابداریه. فقط من بالاخره متوجه نشدم که داشتن مدرک ACCA میتونه برای CPA شدن مفید باشه یا نه. ممنون میشم از دوستان اگه راهنمایی کنن

Junior Member

سلام، تو کانادا چه مدرکی از ایران مورد قبول هست؟ چه کارهایی میشه اینجا یاد گرفت که کانادا برای اول کار بدرد بخوره... آشپزی شیرینی پزی کیک یا هرچیز دیگه... خواهشا هرکی اطلاعاتی داره کمک کنه. ممنون.

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من ژانویه 2018 با ویزای دانشجویی وارد واترلوو میشم، از اونجایی که فاند ندارم میخواستم همزمان با تحصیل کار کنم که بتونم یه سری از هزینه هام رو جبران کنم، کسی میدونه چطوری میشه کار مناسب دانشجویی پیدا کرد؟ و اینکه فقط میتونم تو دانشگاه کار کنم یا میتونم بیرون دانشگاه هم کار کنم
    من رشتم ICT هستش و کارشناسی ارشد دارم، سابقه کاریم هم تو زمینه برنامه نویسیه
    با تشکر

Senior Member fanta آواتار ها

Don't feed the trolls

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)