صفحه 255 از 284 نخستنخست ... 155205245246247248249250251252253254255256257258259260261262263264265 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,541 تا 2,550 , از مجموع 2838

موضوع: کار برای تازه واردان به کانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : کار برای تازه واردان به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط SHiRACO نمایش پست ها
    تشکر بابت پاسخ گوییی
    پس یه جورای میشه گفت بخور نمیر هست و کارفرما موظف هست که حداقل حقوق رو بده حتی کمترین کارها مث کار توی رستوران و فست فود
    در حدی هست که بشه باهاش هزینه تحصیل رو هم داد ؟؟به جز اجاره و خوردو خوراک؟؟
    تضمینی نیست که بتونید بیست ساعت در هفته کار پیدا کنید ولی حتی اگر بتوانید همه سال رو یه این نحو کار کنید با رقمی که گفتید سالی 13 هزار دلار دستتون میاد که شاید هزینه زندگی تون رو تامین کنه. شهریه تون رو چک کنید ببینید چقدر درمیاد.

سلام
    من مهاجرت دارم و می خواهم بیایم کانادا. ظاهرا دوره های فنی هست که پس از طی آن امکان پیدا کردن کار بالاست. نام این دوره ها چیست وچطور می توانم پیدا کنم؟

ممنون می شوم از راهنمایی شما

نقل قول نوشته اصلی توسط baharobabash نمایش پست ها
    سلام
    من مهاجرت دارم و می خواهم بیایم کانادا. ظاهرا دوره های فنی هست که پس از طی آن امکان پیدا کردن کار بالاست. نام این دوره ها چیست وچطور می توانم پیدا کنم؟

ممنون می شوم از راهنمایی شما
    بستگی به شهری که تشریف میارید و رشته تحصیلیتون و سابقه کارتون داره و اینکه منظورتون از دوره فنی چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    بستگی به شهری که تشریف میارید و رشته تحصیلیتون و سابقه کارتون داره و اینکه منظورتون از دوره فنی چیه؟
    سلام
    رشته تحصیلی و کار فعلی من برق و کنترل است. در مورد شهر محل زندگی تصمیم نگرفته ایم، هرجا که کار پیدا کنیم. سابقه کار من بیش از 10 سال است اما ظاهرا پیدا کردن کار با آن بدون گذراندن این دوره ها ساده نیست.

ApplyAbroad Guru

سلام
    رشته تحصیلی و کار فعلی من برق و کنترل است. در مورد شهر محل زندگی تصمیم نگرفته ایم، هرجا که کار پیدا کنیم. سابقه کار من بیش از 10 سال است اما ظاهرا پیدا کردن کار با آن بدون گذراندن این دوره ها ساده نیست.
    اینجا را نگاه کنید:
    https://www.applyabroad.org/forum/sh...A7%D8%AF%D8%A7

سلام
    رجیستر شدن در رشته برق یک مسیر مهندسی داره و یک مسیر فنی که در انتها شما میشید الکتریشن،ولی حتی بدون طی کردن این دوتا مسیر هم میشه کار تخصصی پیدا کرد.

Junior Member

سلام دوستان.
    من ارشد خانواده درمانی و لیسانس هنر دارم. پی آر کانادا هم دارم. آیا بعد از مهاجرت به کانادا می تونم با مدرک ارشدم کار کنم؟ و سوال دیگه اینکه آیا دانشجوهای دکترا اجازه کار دارند؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Iyanla نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من ارشد خانواده درمانی و لیسانس هنر دارم. پی آر کانادا هم دارم. آیا بعد از مهاجرت به کانادا می تونم با مدرک ارشدم کار کنم؟ و سوال دیگه اینکه آیا دانشجوهای دکترا اجازه کار دارند؟
    ممنون
    برای بعضی از مشاغل در کانادا حتما باید دوره بگذرانید و رجیستر بشید،برای خیلی از شغلها اجباری وجود نداره و هرکارفرما به صلاحدید خودش می‌تونه شمارو استخدام کنه.کار کردن با ویزای دانشجویی شرایط خودش رو داره ولی با اقامت دایم کار کردن محدودیتی ندارد.

کسی از دوستان با مهندسی " تعمیر ونگهداری هواپیما " یا " مکانیک هواپیما " (AME LICENSE in CANADA) در کانادا آشنا هستند که در مورد وضعیت شغلی ،موقعیتی و حقوقی آن مطلع باشند ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ARASH_PEARSON نمایش پست ها
    کسی از دوستان با مهندسی " تعمیر ونگهداری هواپیما " یا " مکانیک هواپیما " (AME LICENSE in CANADA) در کانادا آشنا هستند که در مورد وضعیت شغلی ،موقعیتی و حقوقی آن مطلع باشند ؟
    اینها چند تا اگهی شغلی در این زمینه است. موقعیت منظورتون چیه؟
    https://ca.indeed.com/Aircraft-Maint...-Engineer-jobs
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)