صفحه 258 از 284 نخستنخست ... 158208248249250251252253254255256257258259260261262263264265266267268 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,571 تا 2,580 , از مجموع 2838

موضوع: کار برای تازه واردان به کانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : کار برای تازه واردان به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa3947 نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخير
    ورك پرميت هم مثل استادي پرميت امكان تمديد داره؟ اگر مثلا ورك پرميت 1 ساله صادر بشه امكانش هست تمديد كنيم؟
    ممنونم
    ورک پرمیتی که بعد از پایان تحصیل بهتون میدن (postgraduate work permit) امکان تمدید نداره، مگر اینکه در زمان پایانش برای مهاجرت به روش Canadian Experience Class اقدام کرده باشید که در این صورت میتونید درخواست تمدیدش تا زمان پروسس اپلیکیشن مهاجرت داشته باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa3947 نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخير
    ورك پرميت هم مثل استادي پرميت امكان تمديد داره؟ اگر مثلا ورك پرميت 1 ساله صادر بشه امكانش هست تمديد كنيم؟
    ممنونم
    اگر ورک پرمیتتون post graduation هست ( فقط یکبار این فرصت به هرکسی داده میشه) و در حال انقضا هست همون طور که دوستمون گفتن باید برای برای اقامت دایم اقدام کنید و در این مدت انتظار بهتون bridging open work permit میدن تا نتیجه درخواست مهاجرت تون مشخص بشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کار برای تازه واردین به کانادا

سلام دوستان من میخوام از طریق ویزای توریستی دنبال کار بگردم رزومه کاری خیلی خوبی دارم و زمینه کارم هم شبکه و امنیت هست . هرکی بهم یه چیزی میگه بعضی ها میگن میشه بعضی هم میگن نه میشه لطفا راهنمایی کنید.

با عرض سلام خدمت دوستان عزيز.سوالم اينه بنده 37سالمه به عنوان همراه با همسرم داريم ميايم تورنتو.آيا كار راحت گيرم مياد.متشكرم از راهنمايي شما

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط nnikpour نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام از طریق ویزای توریستی دنبال کار بگردم رزومه کاری خیلی خوبی دارم و زمینه کارم هم شبکه و امنیت هست . هرکی بهم یه چیزی میگه بعضی ها میگن میشه بعضی هم میگن نه میشه لطفا راهنمایی کنید.
    با ویزای توریستی نمی توانید کار کنید و یا دنبال کار بگردید. اگر متوجه بشوند از ورود شما به کانادا هم جلوگیری می کنند.
    PR : NOV 2013

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabakarami نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان عزيز.سوالم اينه بنده 37سالمه به عنوان همراه با همسرم داريم ميايم تورنتو.آيا كار راحت گيرم مياد.متشكرم از راهنمايي شما
    چه کاری منظورتون هست؟ شغل تون چیه؟ زبان چقدر بلدید؟
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

در کانادا هیچ کارفرمایی نمیتونه شما رو با ویزای توریستی استخدام کنه.

سلام
    دنبال یه کار میگردم توی کانادا زمینه تخصصی خودم آی تی هست

نقل قول نوشته اصلی توسط javad312 نمایش پست ها
    سلام
    دنبال یه کار میگردم توی کانادا زمینه تخصصی خودم آی تی هست
    شما باید در شهری که زندگی میکنید شرکتهایی که به کارتون مربوط میشن رو جستجو کنید.

Junior Member

با ویزا توریستی امکان کار نیست مگر کار سیاه و غیر قانونی که داستان های خودش رو داره و بعید میدونم تو کانادا همچین چیزایی باشه !
    نمیدونم چند وقت قراره اونجا باشید , ولی از فرصت استفاده کنید و چند تا مصاحبه حضوری برید و شاید کسی قانع شد بهتون آفر بده و بعدا برای اکسپرس انتری اقدام کنید
    کلا تجربه جالبی میشه ...
    هیچ چیز بعید نیست !!!
    مرگ ما زمانی فرا میرسه که در زندگی هیچ انگیزه ای نداریم !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)