صفحه 276 از 284 نخستنخست ... 176226266267268269270271272273274275276277278279280281282283284 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,751 تا 2,760 , از مجموع 2838

موضوع: کار برای تازه واردان به کانادا

پیش فرض پاسخ : کار برای تازه واردان به کانادا

با سلام خدمت دوستان ، کسی از دوستان دوره های مرتبط با تکنسین یا کارشناس بتن و سیمان تو انتاریو تا به حال شرکت داشته؟ لایسنس یا مجوز خاصی میخواد؟ من بیش از 3 سال تجربه دارم تو این زمینه میخوام از اول توانم رو برا کار بذارم رو این فیلد ، ممنون از پاسختون پیشاپیش

Junior Member

سلام وقت همگی بخیر
    دوستان من در حال مهاجرت هستم خداروشکر بلاخره کارم درست شده در خصوص پیدا کردن کار سوال داشتم من برای کار جستجو کردم مثلا نوشته لیسانس تربیت بدنی و یک مدرک توانبخشی و تجربه کاری نیازه، حالا سوال من اینه منم لیسانس تربیت بدنی دارم ایا اونا مدرک منو قبول دارن یا نیاز به معادل سازی یا نمی دونم رفتن به کالج دارم؟ سوال بعدی برای گرفتن گواهی توانبخشی یه کتاب هست که باید بخونم و امتحان بدم ، آیا اگه این مدرک رو بگیرم و لیسانس من رو قبول کنن من دیگه نیازی به گرفتن مدرک زبان یا رفتم به کالج ندارم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Senior Earthquake Engineer

سلام، دوستان کسی از بازار کار نجات غریق توی کانادا خبر داره؟
    همسر بنده نجات غریق هستن، میخواستم بدونم میتونه روی این کار حساب کنه اونجا یا نه؟
    اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه اینجا باید مدرک بین المللی نجات غریقشو بگیره یا همون مدرک خودشو میتونه ترجمه کنه؟
    پیشاپیش از راهنمایی های شما سپاسگزارم

سلام دوستان.
    من لیسانس مهندسی نفت دارم. اما ده سال هست زبان تدریس میکنم و سه سال سابقه معاونت آموزشی در مدرسه دارم. با این رزومه میشه کار کرد تو کانادا؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshadpashaei نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من لیسانس مهندسی نفت دارم. اما ده سال هست زبان تدریس میکنم و سه سال سابقه معاونت آموزشی در مدرسه دارم. با این رزومه میشه کار کرد تو کانادا؟
    چه کاری میخواهید در کانادا بکنید؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

سلام دوستان.
    دوستان پرسیدن که چه زمینه ای می خواهید کار کنید! من میپرسم که آیا میتوانید به کانادا مهاجرت بگیرید؟ بعد از مهاجرت خودتان راه کار پیدا کردن رو می یابید شاید تا وون موقع اصلا خواستید تو یک زمینه دیگر کار کنید. اول با نظر من اومدن به اینجاست نه کار پیدا کردن
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fatolahi نمایش پست ها
    سلام، دوستان کسی از بازار کار نجات غریق توی کانادا خبر داره؟
    همسر بنده نجات غریق هستن، میخواستم بدونم میتونه روی این کار حساب کنه اونجا یا نه؟
    اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه اینجا باید مدرک بین المللی نجات غریقشو بگیره یا همون مدرک خودشو میتونه ترجمه کنه؟
    پیشاپیش از راهنمایی های شما سپاسگزارم
    شما اول ببینید به چه روشی میتوانید به کانادا مهاجرت بگیرید بعدش میتوانیددر مورد کور تصمیم بگیرید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Guru

سلام دوستان.
    مدرک در کانادا مشابه ایران تاثیر انچنانی در پیداکردن شغل تخصصی ندارد. مهم داشتن مهارت مورد نیاز در شرکت یا فیلد مربوطه است. مثلا اگر در زمینه طراحی مخازن یا اکتشاف یا... یا کار با نرم افزارهای تحصصی ومدلینگ کار کرده باشید و شغلی در این زمینه تعریف شود می توانید برای ان رقابت کنید و در مرحله بعد ممکن است مدرک و تجربه شما اولویت داشته باشد. اینکه سابقه معاونت یا مدیریت و... داشته باشید کمک چندانی متاسفانه نمیکند ولی اگر در زمینه تخصصی کار کرده باشید و با کدهای مرتبط اشنایی داشته باشید ممکن است در رقابت برای کار بتوانید موفق شوید. مساله مهم دیگر اینکه شروع کار برای افراد از رده جونییور است و بعد به مراحل بالاتر و مدیریتی می توان رسید. بنابراین باید با توجه به رده شغلی این مساله را هم در نظر داشت که رزومه فرد با توجه به رده شغلی مورد نیاز بایستی تنظیم شود که در رده جونییور ممکن است داشتن فاصله از مقاطع اخر تحصیلی و سن و موارد مشابه به مرور شانس را کاهش دهد هرچنداین اثر، لزوما برای همه شغلها و همه افراد یکسان نیست.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام
    من كاردانى حسابدارى دارم و چند سالى از طريق رشتم كار كردم اما تا بحال بيمه نشدم و چند سال هم است كه به صورت حرفه اى كار تدوين فيلم و فيلمبردارى رو انجام ميدم مثل مجالس عروسى و موزيك ويدئو و مدلينگ.
    آيا من شانسى دارم تا بتونم در كامادا كارى پيدا كنم.
    ممنون ميشم راهنماييم كنيد

Junior Member

باسلام
    من رشتم معماری هستش با توجه به پیام دوستان میدونم که باید زبانم خوب باشه و مهارت هام رو تقویت کنم
    ولی از دوستانی که کانادا هستند و رشته تحصیلیشون معماری هست در مورد مهارت هایی که باید قبل از آمدن به کانادا تقویت کنم و اینکه چه مهارت هایی سوال دارم و اینکه من علاقه مند به کارهای هنری هستم بعضی شاخه ها هم حتی تخصص دارم مثل آرایشگری،نقاشی،مجسمه سازی،کار سفال و... آیا کاری در زمینه هنری هست که بتونم یاد بگیرم اینجا حتی کار در کافه؟؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)