صفحه 277 از 284 نخستنخست ... 177227267268269270271272273274275276277278279280281282283284 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,761 تا 2,770 , از مجموع 2838

موضوع: کار برای تازه واردان به کانادا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : کار برای تازه واردان به کانادا

سلام دوست عزیز شما با مراجعه به سایتهای کار یابی میتونید یه محک از بازار کار داشته باشید مثلا سایت INDEED.CA رو امتحان کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

دوست عزیز سلام
    حتما در مورد اخذ پذیرش از کالج تجدید نظر بفرمایید با تحقیق و مطالعه و نمونه های مشابه زیادی که دیدم متاسفانه ختم به ویزا نمیشه.
    الان شانس ویزا برای پذیرش کالج در حد صفر هست

سلام خدمت دوستان
    من فوق لیسانس مهندسی پزشکی هستم با گرایش مهندسی ورزش sport engineering و دوسال مدیر مرکز تندرستی در ایران اگر امکانش هست راهنمایی کنید ایا امکان پیدا کردن شغل مرتبط وجود دارد؟ ((بطور خاص ارزیابی بدن از لحاظ سلامت جسمی و ارائه راهکار در حوزه پیشگیری از ابتلا به بیماری های مرتبط))

Junior Member

سلام
    من رشتم نقشه برداری هست. لیسانس. دارم با pr میرم ونکوور باید چیکار کنم هر کی اطلاعاتی داره در جریان بذاره لطفا
    خیلی ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کار برای تازه واردین به کانادا

سلام کار توی کانادا زیاد هست شما باید نتورک خودت رو قوی کنی و اینجا همه کارها با نت ورک میاد و از زیاده گویی توی رزومه پرهیز کنی.

با عرض سلام و خسته نباشید. اول از همه، سال نو را خدمت شما تبریک عرض میکنم. با اینکه این روز ها، روز های تاریکی هست، اما همیشه قبل از طلوع خورشید، تاریکی به نهایت خودش میرسه. من آن طلوع زیبای خورشید را برایتان آرزومندم. از خدمت شما یک سوال دارم بنده مدرک تکنیسین دارویی را از جهاد دانشگاهی دریافت کردم و مدت 6 ماه هم در داروخانه به صورت داوطلب کار کردم(در ایران). حالا میخوام رزومه ای از داروخانه بگیرم که اگر روزی به کانادا رفتم مورد استفاده قرار بگیرد. حالا میخواهم بدانم من باید به چه صورتی از دکتر داروخانه رزومه کاریمو بگیرم؟ چی بنویسن که بتونه در خارج از کشور، سفارت و... مورد استناد قرار بگیره؟

ممنونم

سلام دوستان من تقریبا پایان امسال مدرک لیسانسمو از دانشگاه علوم تحقیقات میگیرم
    به جوشکاری تسلط کامل دارم و قصد دارم تقریبا تا 4سال دیگه به کانادا برم برای ادامه تحصیل
    از اون جایی که هزینه های تحصیل و زندگی در کانادا بالاست و منم وضع مالی جالبی ندارم میخواستم ببینم کار عاقلانه ای هست تحصیل و کار همزمان؟
    و اینکه میتونم با جوشکاری خرج خودمو دربیارم؟
    درکل اگر کسی اگاهی در رابطه با افرادی که بدون پول زیاد قصد مهاجرت دارند داره و یا تجربشو داشته ممنون میشم که راهنماییم کنه.

سلام دوستان
    من دانشجو ارشد روانشناسی اجتماعی هستم در دانشگاه شیراز هم درس خوندم یدوه مقاله ISI دارم و یدونه هم که در دست بررسی هستش. چند تا سوال داشتم
    1- بنظرتون اقدام کنم برای مستر مجدد یا برای دکتری؟؟ واینکه با این شرایط که سنم 24 سال هست و بقیه شرایط احتمال فول فاند شدن رو دارم؟
    2و اینک- ایا رشته روانشناسی که خیلی ربط به فرهنگ و زیرشاخه خوده جامعه داره باعث میشه که پذیرش سخت تر بدن؟
    3-شغل برای یک روانشناس در کانادا ( ترجیحا ونکوور و تورنتو) به راحتی پیدا میشه بعد اتمام تحصیل؟ و اینکه راسته که میگن 30 درصد حقوق رو باید مالیات بده ادم؟ اخه خوندم بسته به درامد هر فرد تنظیم میشه مقدار مالیاتش ولی یسری سایت مهاجرتی که خوندم اینو گفته بودن
    4- طبق تحقیقی که کردم درامد یه روانشناس در حوزه اعصاب روانشناختی حدودا بین 60هزار تا 130هزار دلار در سال هستش(با در نظر نگرفتن چند سال اول شروع کار که حقوقت خیلی کمتر خواهد بود تا تجربه کسب کنی) ایا این مبلغ خوب هست برای گذراندن زندگی در کانادا؟
    پیشاپیش از لطف تک تکتون سپاسگزارم

Junior Member

سلام دوستان بنده عضو جدید این فروم هستم و سوالی دارم که برام خیلی مهمه و احتمالا در بخش های دیگه هم تکرارش کنم. من الان دانشجوی ارشد رشته ی ژئوتکنیک دانشگاه امیرکبیرم احتمالا تا دو سال دیگه امکان خروج از کشور برای من چه برای دکترا و چه برای ارشدد مجدد فراهم بشه ، قصدم از خروج از کشور برنگشتن هست منتهی یه مساله ی مهم اینه که بنده الان سی ساله هستم و در کشور مقصد پس از فارغ التحصیلی سی و چهار ساله و یا سی و شش ساله خواهم بود ، حالا سوال اینه که آیا اصلا با همچین سنی شرکتی به بنده کار خواهد داد ؟ چقدر شانس خواهم داشت ؟خیلی ممنون از راهنماییتون

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ALFABETA نمایش پست ها
    سلام دوستان بنده عضو جدید این فروم هستم و سوالی دارم که برام خیلی مهمه و احتمالا در بخش های دیگه هم تکرارش کنم. من الان دانشجوی ارشد رشته ی ژئوتکنیک دانشگاه امیرکبیرم احتمالا تا دو سال دیگه امکان خروج از کشور برای من چه برای دکترا و چه برای ارشدد مجدد فراهم بشه ، قصدم از خروج از کشور برنگشتن هست منتهی یه مساله ی مهم اینه که بنده الان سی ساله هستم و در کشور مقصد پس از فارغ التحصیلی سی و چهار ساله و یا سی و شش ساله خواهم بود ، حالا سوال اینه که آیا اصلا با همچین سنی شرکتی به بنده کار خواهد داد ؟ چقدر شانس خواهم داشت ؟خیلی ممنون از راهنماییتون
    اینجا سن، جنس، مذهب، رنگ پوست، ملیت برای استخدام اهمیت ندارد. اگر کارفرمایی بر اساس این موارد تصمیم بگیرد میتوانید شکایت کنید! سن من از شما بیشتر بود وقتی به کانادا آمدم و دکترا گرفتم پس نگران سن نباشید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)