صفحه 280 از 284 نخستنخست ... 180230270271272273274275276277278279280281282283284 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,791 تا 2,800 , از مجموع 2838

موضوع: کار برای تازه واردان به کانادا

پیش فرض پاسخ : کار برای تازه واردان به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    با سلام،
    ممنونم از شما. از تهران.
    خیر نه ویزا دارم و نه اقامت.
    بلیط به کانادا.
    در ایمیل اومده:
    We are currently hiring international workers from Asia under Temporary Foreign worker Program.
    دوست عزیز هیچ شرکتی در کانادا با این روش نیروی کار استخدام نمیکنه.اغلب اینها کلاهبردارانی هستند که به شیوه های مختلف از جویندگان کار اخاذی میکنند.برای کسی که ایران زندگی میکنه گرفتن جاب آفر تقریبا غیر ممکن هست مگر برای کسی که تخصص منحصر به فردی داره و یا در یک شرکت بین اللمللی که در کانادا شعبه داره کار میکنه.
    اگر به این آگهی شغلی ابراز تمایل کنید قطعا از شما درخواست پول خواهند کرد.

ممنونم از شما، ولی این شرکت است که معتبر است و در تورنتو شعبه دارد.

ApplyAbroad Guru

ممنونم از شما، ولی این شرکت است که معتبر است و در تورنتو شعبه دارد.
    بسیاری از این به اصطلاح شرکتها در واقع افراد سودجویی هستند که خود تا به حال به کانادا هم ممکن است وارد نشده باشند. بخشی از آنها مثلا در نیجریه از پای کامپیوتر به دنبال پیداکردن طعمه های مورد نظر خود هستند ، دقیقا مشابه افرادی که در ایران به بهانه برنده شدن افراد از سمت شرکتها (سازمانهای) معتبر که در تهران شعبه دارند، تماس میگیرند، اما اگر فکر میکنید شرکت معتبری آفر 5800 دلاری با بلیط و هزینه های اقامت و... را با ایمیل به شما آفر داده است و در قبال آن هیچ مورد مشکوکی مبنی بر تبادل پول یا اطلاعات اعتباری و... نیست، دلیلی برای رد کردن ندارد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

نه آفر خوبی نیست یه وقت قبول نکنید ها اونوقت باید تو یه کشور مزخرفی مثل کانادا کار کنید و اونوقت معلوم نیست با حقوق بخور و نمیر 5800 دلار توی شهر گرون تورنتو چه بلایی سرتون بیاد.
    دوستان، یه شرکتی در کانادا، Offer شغل به من داده که در صورت قبولی ماهیانه 5800 دلار کانادا به من می دهند+بیمه و ....+بلیط رفت و برگشت. در تورنتو. Offer خوبی هست؟ قبول کنم؟ ممنونم

ApplyAbroad Guru

دوستان، یه شرکتی در کانادا، Offer شغل به من داده که در صورت قبولی ماهیانه 5800 دلار کانادا به من می دهند+بیمه و ....+بلیط رفت و برگشت. در تورنتو. Offer خوبی هست؟ قبول کنم؟ ممنونم
    اگر ازتون طلب پول نکرده اند و ویزا برایتان میگیرند بگویید اقدام کنند. اگر پول یا اطلاعات بانکی خواستند که کار را پیش ببرند بدانید که کلاهبردارند.

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

من خواستم معذرت خواهی کنم و اینکه حق بدم اگر مدیران این دو پست منو حذف کنند.
    آخه به نظرم قبول یک آفر شغلی به فاکتورهایی بیشتر از میزان حقوق و مزایا بستگی داره، اما اگر بخوایم با همین اطلاعات تصمیم بگیریم برای کسی که از ایران به کانادا میره و اولین شغلش در کانادا به حساب میاد یه آفر فوق العاده است، و اگر ملاک تصمیم گیری فقط بر اساس حقوق باشه و بقیه موارد اوکی باشه، به نظرم نباید در قبولش شک کرد، (البته همانطور که دوستان گفتند اگر واقعی باشه) برای همین با طنز مثلا خواستم نشون بدم قبول کردنش از نظر من بدیهیه ولی به نظرم کار جالبی نکردم، عذرخواهی.

یه توضیح دیگه بدم: ما که شرایط شما رو نمیدونیم، شاید شما سابقه و تخصص خاصی دارید یا در ایران حقوق بهتری بگیرید یا چیزهای دیگه، پس خودتان باید تصمیم بگیرید، اما اگر از نظر میزان حقوق منظورتان هست 5800 تا اونم + بلیط پیشنهاد بالا متوسطی حساب میاد اگر اشتباه نکنم.

ممنونم، از همه عزیزان. من فکر نمی کردم که ایمیلی که از شرکت کانادایی بیاد fake باشه. از طریق linkedin من رو پیدا کردند و اینکه باید تحقیق کنم. البته ایمیل زدم و سوال کردم در مورد ویزا و ...
    حتما اطلاع می دهم اگر fake بود.

این دو ایمیل رو من دریافت کردم:

We would like to inform you that we have received your application for the job in our company through one of our hiring partner Linkedin We are currently hiring international workers from Asia under Temporary Foreign worker Program.

We have gone through your documents as well as your resume and after assessment of the same our team has shortlisted you for the job of Engineer in our Company. You will be entitled with the below mentioned benefits for this job profile

Ø We would like to offer you salary of CAD 5800 on the monthly basis.
    Ø Hours of work will be 45 Hours ( Monday to Sunday - One weekly off allowed)
    Ø Accommodation and Meals will be provided by company
    Ø You will be working on a contract period of 2 years initially ( Extendable upon your performance)
    Ø Your job location will be Toronto, ON, Canada.
    Ø You will be getting leaves of 3 weeks in a year
    Ø Air fares will be provided by the company for both sides ( Coming to Canada - Leaving from Canada after completion of contract)

Ø Other then these benefits you will be entitled with the group benefits such as medical insurance, accidental insurance and other schemes as per British Columbia Provincial Labor Laws

We request you to go through above mentioned points and send us acceptance to this job offer if you find it a good opportunity.

Your positive response will be highly appreciated. For any further information required you can contact us in the normal business hours.
    Kind Regards

2.
    We are pleased to confirm your employment with ***,Your work scope and more details will be given to you on arrival here which is not far from your previous work scopes as per your CV, we are sure you will handle your duties perfectly based on your CV considerations.According to the rules and regulations for Employing International Staff and obtaining their Residential/Working Permit from Canadian Immigration Bureau Services (CIBC), you have to submit the documents below to enable Canadian Immigration Bureau Services grant your Residential/Working Permit.The Residential/Working Permit is the approval that will be issue by the Canadian Immigration Bureau Services (CIBC) before you can obtain your working visa in line with the new Canadian Immigration rule.Below are the list of the documents require :

Ø Colored passport copy
    Ø Colored photo with white background
    Ø Colored copy of educational certificate
    Ø Contact details in your home country along with Whatapp contact number & your mother’s name
    We request that you send the documents through Email within the next 3 days.

This company Welcomes all International Employee and we look forward to being able to continue to diversify our workforce.However, it is important to note the Applicant's and Company's responsibilities.

Below are the Applicant Responsibilities:
    1. Applicants are only responsible for the required charge fees for obtaining their Residential/Working permit from Canadian Immigration Bureau in Ontario.The Company will refund the Residential/Working permit fee to serious applicants that are able to travel to Canada.The Company will not initially take responsibility for your Residential/Working permit as we do not want to waste company money on applicants that are not actually prepared to travel abroad even after the Residential/Working permit has been approved to them

2. The Courier Express Delivery Service charge fee that will be used to post his/her Work travel documents (Residential/working permit) including the to and fro Ticket to his/her stated home or office postal address ( inform us early if there is change of Address ). We provide only to and fro Ticket to all the International Approve Employee whose Working/Residential Permit have been approve by Canadian Immigration Bureau Services in Ontario to join us.

this Company is an equal opportunity Employer that welcomes foreign applicants and diverse cultures. All of our Employees must have a competent grasp of the English language or French and be able to communicate clearly with co-workers and guests. Please be prepared to go through the Job orientation Exercise in English or French Language.We do not discriminate on the basis of race, religion, national origin, color, sex, age, disability, pregnancy and pregnancy related conditions including childbirth, or veteran status. It is our intention that all applicants be given equal opportunity.

نقل قول نوشته اصلی توسط Garibaldi نمایش پست ها
    برای همین با طنز مثلا خواستم نشون بدم قبول کردنش از نظر من بدیهیه ولی به نظرم کار جالبی نکردم، عذرخواهی.

یه توضیح دیگه بدم: ما که شرایط شما رو نمیدونیم، شاید شما سابقه و تخصص خاصی دارید یا در ایران حقوق بهتری بگیرید یا چیزهای دیگه، پس خودتان باید تصمیم بگیرید، اما اگر از نظر میزان حقوق منظورتان هست 5800 تا اونم + بلیط پیشنهاد بالا متوسطی حساب میاد اگر اشتباه نکنم.
    آقا sarcastic نباش.
    سابقه و تخصص و حقوق را ولش، مهم اینه این آفر واقعی هست یا نه. شاید یکی تو ایران 2 برابر بگیره ولی بازم بخاد بره.

ممنونم، از همه عزیزان. من فکر نمی کردم که ایمیلی که از شرکت کانادایی بیاد fake باشه. از طریق linkedin من رو پیدا کردند و اینکه باید تحقیق کنم. البته ایمیل زدم و سوال کردم در مورد ویزا و ...
    حتما اطلاع می دهم اگر fake بود.
    بگو می تونن باهات مصاحبه آنلاین کنن؟ اسکایپی چیزی. کسی که می خواد عنقدر پول بده، لابد تو این وضع lockdown بیست دقیقه وقت داره باهات تصویری حرف بزنه.
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

والا من از طریق یک سایت پولی رزومه اماراتی رزومه داده بودم آن هم سال 2016, سایتی که میگند معتبره و اکانت پرمیوم میخواست و پولی و غیره. البته اون زمان با کردیت کارت هک شده پول داده بودم نه پول خودم
    این ماه دو تا افر برام آمد و هر دو صحبت سر اینکه رزومه شما رو تو سایت معروف فلان دیدیم شروع کردند که اره رزومه جدید و مدرک زبان و... بفرست بری برای استخدام شرکت نفت فلان که یکی اماراتی و دیگری انگلیسی بود.
    بعد از یک هفته قرارداد فرستادند و همه چی عالی و هیچ پولی هم نخواستند. اما مگه تو این اوضاع مگه من گول میخورم؟!
    اولا سایتهاشون رو دیدم اوکی بود رفتم ای پی سایتها و قدمت تاریخ سایتها رو دیدم که بله ای پی از یک جای دیگه و تاریخ ساختشون 3 ماه پیش بود.
    این بکنار، هیچ اطلاع و سوابقی به جز سایتشون تو گوگل نبود.
    این هم بکنار، کد تلفنشون موبایلی بود نه ثابت و کد فلان شهر.
    این هم بکنار، تنها چیز مشکوک درخواست پول ناچیزی نمیدونم ۲۰۰ درهم برای اخذ ویزا و هماهنگی با یک آژانس اماراتی بود.
    با همین اطلاعات رفتم تو سرچ که بله این هم یک اسکم جدیده که اولا ویزا را صفر تا ۱۰۰ خود کارفرما فقط میگیره و دوما ویزا ربطی به آژانس مسافرتی نداره ، آژانس فقط بلیط ، اطلاعاتش هم تو گوگل فقط و فقط یک منبع اماراتی توضیح داده بود که این شیوه تازه تو امارات داره شروع میشه. جالب آن هم اماراتی که از نظر جرم سخترین قوانین و برخورد را در دنیا دارد.
    Dear Jobseeker

We EMIRATES LIQUEFIED IMPERIAL OIL Recruitment Team in Abu Dhabi, UAE
    have checked your CV/Resume from our job consultant "gulfrecruiter", who
    was suitable for our professional requirements, we are interested in
    employing you.

We offer the following Job id: EMIRATES LIQUEFIED IMPERIAL OIL,
    ELI2020/AE8380 | UAE:

* Monthly salary negotiable
    * Health insurance.
    * Free furnished accommodation for single and family status.
    * Feeding during working hours.
    * Private car.
    * Free flight ticket to the workplace. Etc.

Provide the correct answers to the questionnaire below and send it along
    with an updated copy of your resume and scanning copy of your
    credentials, back to us as soon as possible here, which is our PERSONAL
    department, email: employer@emiratelimperialoil.com OR
    liquefiedimperialoil@gmail.com

Full Name:....................................................
    Direct Contact Number:........................................
    Current Location:.............................................
    Current Employment Status:....................................
    Two Positions you Target with us?:............................
    How soon can you relocate?:...................................
    Current Monthly Salary in US Dollars Equivalent?:.............
    Expected Salary in US Dollars Equivalent?:.............

Your answer to the online interview and your CV will be carefully
    reviewed by our HR team and we will contact you if you have qualified to
    join our work team.

Contact us at for the employment process.

Regards
    Mr. Wilfred E. Fred
    Employment Manager
    Fax: +971-273653832
    email: employer@emiratelimperialoil.com
    /liquefiedimperialoil@gmail.com
    ویرایش توسط italo : June 26th, 2020 در ساعت 08:30 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)