صفحه 3 از 245 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 2838

موضوع: کار برای تازه واردان به کانادا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Senior Member ali.mm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آموزش ریاضیات- Laval university-Quebec City

Exclamation پاسخ : کار برای تازه واردین به کانادا

سلام-من یه معلم ریاضی راهنمایی هستم.5 سال سابقه کار دارم با مدرک لیسانس.ضمنا 4 ساله که تو کار نصب دوربین های مدار بسته و دزدگیر هستم.دارم واسه کبک اقدام میکنم.میخام بدونم بهتره دنبال کدوم کارو تو کبک بگیرم که سریعتر مشغول بشم.با تشکر از دوستان.اگه کسی شرایط مشابه داره بگه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    General practitioner

پیش فرض پاسخ : کار برای تازه واردین به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط vancouver نمایش پست ها
    اگر کسی‌ سؤالی در رابطه با زندگی‌ در ونکور داره لطفا بپرسه.
    من می‌تونم هر اطلاعاتی‌ که بخواهید بهتون بدم.
    با سلام
    ما مهاجر کبک هستیم.
    پی ار رو دریافت کردیم. الان ونکوور میایم.
    در مورد هزینه های زندگی . دبستانها . وضعیت سیتیزنی . بیمه .کلاس زبان و .... لطفا راهنمایی کنید.
    ممنون مشیم

سلام و تشکر از اینکه وقت میزارید
    من کارشناسی ارشد رشته مدیریت اجرایی دارم از دانشگاه آزاد، یک مقاله دارم و قصد دارم آیتلس بگیرم، میخواستم ببینم برای دکترا اصلا چه رشته ای میتونم انتخاب کنم، بررسی که کردم دانشگاه UBC یکی از دانشگاههای خوب اونجاست، ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید بهم بگید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vancouver نمایش پست ها
    اگر کسی‌ سؤالی در رابطه با زندگی‌ در ونکور داره لطفا بپرسه.
    من می‌تونم هر اطلاعاتی‌ که بخواهید بهتون بدم.
    سلام من از كالج بريتيش كلمبيا اپلاي گرفتم براي دوره زبان به مدت ١ سال و خورده اي ميخواستم بدونم كه من هفته اي ٢٠ ساعت ميتونم مار كنم يا نه؟ علاوه بر اون كار سياه به چه صورتي هستش؟ چون هزينه هاي كالج به عهده خودم هست ٣٠٥٦٩٠ دلار هر ترم بعدشم يه دوره تخصصي بايد بگذرونم ميخوام شرايط كار در ونكوور رو بدونم و هزينه اجاره خونه و هزينه ماهانه زندگي رو كه ببينم از پسش بر ميام يا نه و اين كه اين راه خوبي هست يا نه؟
    يا اين كه از طريق ديگه اقدام كنم؟
    ميشه لطفاً راهنماييم كنيد ممنون ميشم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mariahb نمایش پست ها
    سلام من از كالج بريتيش كلمبيا اپلاي گرفتم براي دوره زبان به مدت ١ سال و خورده اي ميخواستم بدونم كه من هفته اي ٢٠ ساعت ميتونم مار كنم يا نه؟ علاوه بر اون كار سياه به چه صورتي هستش؟ چون هزينه هاي كالج به عهده خودم هست ٣٠٥٦٩٠ دلار هر ترم بعدشم يه دوره تخصصي بايد بگذرونم ميخوام شرايط كار در ونكوور رو بدونم و هزينه اجاره خونه و هزينه ماهانه زندگي رو كه ببينم از پسش بر ميام يا نه و اين كه اين راه خوبي هست يا نه؟
    میزان ساعات کار مجاز بستگی به نوع ویزاتون داره، کار سیاه جرم هست و عواقبش شامل دیپورت و ممنوع الورودی دایمی به کانادا هست

Junior Member

چرا انقدر هزینه تحصیلتون زیاده؟ اشتباه نوشتین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mariahb نمایش پست ها

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

دوستان سلام
    يه سايت بسيار جالب رو در يكي از تاپيكها ديدم كه دوستي معرفي كرده بود ولي ظاهرا با بي مهري مواجه شده است و كمتر به اون توجه ميشه!
    http://montreal.en.craigslist.ca/
    اين سايت گرافيك جالبي نداره ولي بسيار كاربرديه حتي براي كار و حتي براي تمامي مواردي كه براي زندگي در كانادا احتياج داريد!
    موفق باشيد
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Member taran-m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    camputer

سلام.یکی از دوستان من متخصص قلب وعروق هستش والان مشغول گذروندن طرح بعد از تخصص.سوالی که از دوستان دارم اینه که کسی که با این مدرک به کانادا میاد تخصصش مورد قبوله یا به عنوان پزشک عمومی باید کار بکنه؟
    فایل نامبر کبک(6 امتیازی): 2010/10/28 مصاحبه : 16 /4/ 2012(مشروط به بررسی مدارک) سی اس کیو : 2013/3/14فایل نامبرفدرال :2013/10/10 - آپدیت :2013/11/12 - این پراسس : 2014/2/7 مدیکال :2014/2/11 .​اولین ارسال مدیکال :18 مارچ/دومین ارسال 27آپریل/ریسیو16می ویزا: 2014 / 5 / 24 لندینگ29/7/2014

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد متالورژي - صنعتي اصفهان و اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط taran-m نمایش پست ها
    سلام.یکی از دوستان من متخصص قلب وعروق هستش والان مشغول گذروندن طرح بعد از تخصص.سوالی که از دوستان دارم اینه که کسی که با این مدرک به کانادا میاد تخصصش مورد قبوله یا به عنوان پزشک عمومی باید کار بکنه؟
    يكي از اقوا م خيلي نزديك من با تخصص شما و حداقل 5 سال مطب و كار در بيمارستانهاي مختلف تهران يك سال و نيم پيش به تورنتو رفت . از قبل از رفتن شروع به دادن امتحانها كرده بود و ميدونم كه بالاخره تابستون امسال بعد از يك سال و نيم امتحانها تمام شد و بالاخره با كلي نت وركينگ و اينا الان تونسته توي يه بيمارستان به عنوان پزشك اورژانس مشغول به كار بشه . فعلا از كارش راضيه چون به واسطه پزشك متخصص قلب بودن اورژانس هم جاييه كه مريض قلبي زياد داره
    . ولي ميدونم كه اون شديدا دنبال اينه كه نه به عنوان پزشك عمومي بلكه با تخصص خودش مشغول بشه . مسئله اينه كه در كانادا مدرك شما را براي كار در هيچ كدام بدون گذراندن امتحانات مربوطه قبول ندارند
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : 7 جولاي 2005 تاريخ ارسال مدارك آپديت : 1 دسامبر2009
    دریافت مدیکال در لندن 12 سپتامبر 2011- پاسپورت ریکوئست 4 نوامبر 2011 - دریافت ویزا : 28 دسامبر 2011 * کل پروسه :نزدیک 77 ماه

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط شادي نمایش پست ها
    يكي از اقوا م خيلي نزديك من با تخصص شما و حداقل 5 سال مطب و كار در بيمارستانهاي مختلف تهران يك سال و نيم پيش به تورنتو رفت . از قبل از رفتن شروع به دادن امتحانها كرده بود و ميدونم كه بالاخره تابستون امسال بعد از يك سال و نيم امتحانها تمام شد و بالاخره با كلي نت وركينگ و اينا الان تونسته توي يه بيمارستان به عنوان پزشك اورژانس مشغول به كار بشه . فعلا از كارش راضيه چون به واسطه پزشك متخصص قلب بودن اورژانس هم جاييه كه مريض قلبي زياد داره
    . ولي ميدونم كه اون شديدا دنبال اينه كه نه به عنوان پزشك عمومي بلكه با تخصص خودش مشغول بشه . مسئله اينه كه در كانادا مدرك شما را براي كار در هيچ كدام بدون گذراندن امتحانات مربوطه قبول ندارند
    همانطوریکه شادی گفت در کانادا مدارک دانشگاهی دانشگاه های غیر معتبر را قبول ندارند (معتبر= فقط آمریکای شمالی و اروپای غربی) و کلیه افراد تحصیل کرده بایستی دورانی مپل کارآموزی را طی کنند که گاهی تا 3 سال طول می کشد حالا هرکسی می تونه تصمیم بگیره که بره این دوره و امتحاناش رو طی کنه یا از اول یه مدرک کانادایی بگیره!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)