صفحه 4 از 284 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 2838

موضوع: کار برای تازه واردان به کانادا

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

پیش فرض پاسخ : کار برای تازه واردین به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط i_karimi نمایش پست ها
    تا اونجا که من می دونم در بدو ورود بدست آوردن یه کار توی رشته تخصصی خودمون خیلی بعیده و باید کارهایی مثل کار کردن توی رستوران یا کافی شاپ رو برای اول ورود در نظر گرفت. برای اینکه اولا مدارک ما رو زیاد قبول ندارن و بعد در ضمن باید یه چند وقتی باید زیر نظر یه کارفرمای کانادایی کار کرده باشید تا بتونید اعتماد جلب کنید
    دوست عزيز اين حرف رو نزنيد
    كانادا يا ديگر كشورهايي كه شاكله ي جامعه شون بر مبناي مهاجر هست، هيچموقع به مهاجري كه نيروي متخصص هست و براي همين تخصصش بهش ويزاي اقامت دائم دادن، كار سطح پايين توي رستوران و ... نميدن
    از يكي از دوستاني كه كانادا بود پرسيدم گفته بود بستگي زيادي به سطح زبان فرانسه شما داره ولي اينطور هم نيست كه از بدو ورود دنبال كار رستوران و كافي شاپ باشيم.
    دوست ديگري كه الآن مونترآل هستند مي گفت اينجا به محض ورود هر كاري رو مي تونيد شروع كنيد، سرمايه گذاري كنيد و مجوز بگيريد و يا توي رشته خودتون كار پيدا كنيد
    بهرحال اين مهارت و توانايي و قابليت شما رو مي رسونه كه بتونيد هم در پروسه‌ي گرفتن ويزا و مصاحبه در سفارت و هم در زمان ورود به كانادا (حالا هر ايالتي) بتونيد خودتون رو سريعاً در جامعه كانادا جذب كنيد.
    موفق باشيد
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

دوستان سلام
    يه سايت بسيار جالب رو در يكي از تاپيكها ديدم كه دوستي معرفي كرده بود ولي ظاهرا با بي مهري مواجه شده است و كمتر به اون توجه ميشه!
    http://montreal.en.craigslist.ca/
    اين سايت گرافيك جالبي نداره ولي بسيار كاربرديه حتي براي كار و حتي براي تمامي مواردي كه براي زندگي در كانادا احتياج داريد!
    موفق باشيد
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Member taran-m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    camputer

سلام.یکی از دوستان من متخصص قلب وعروق هستش والان مشغول گذروندن طرح بعد از تخصص.سوالی که از دوستان دارم اینه که کسی که با این مدرک به کانادا میاد تخصصش مورد قبوله یا به عنوان پزشک عمومی باید کار بکنه؟
    فایل نامبر کبک(6 امتیازی): 2010/10/28 مصاحبه : 16 /4/ 2012(مشروط به بررسی مدارک) سی اس کیو : 2013/3/14فایل نامبرفدرال :2013/10/10 - آپدیت :2013/11/12 - این پراسس : 2014/2/7 مدیکال :2014/2/11 .​اولین ارسال مدیکال :18 مارچ/دومین ارسال 27آپریل/ریسیو16می ویزا: 2014 / 5 / 24 لندینگ29/7/2014

Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Management (Erasmus University Rotterdam

نقل قول نوشته اصلی توسط irishi328 نمایش پست ها
    دوستان یک سوال داشتم.

من قصد مهاجرت به کانادا داشتم. میخواستم سوال کنم که بهترین مهارتی که به عنوان یک مهندس عمران برای کار در انجا باید کسب کنم چی است ؟ با اینکه مهندسی عمران خوندم ولی میدانم که تخصصهای ما بدرد اونجا نمیخوره. متوجه شدم که دانستن کامل برنامه ای مثل AutoCad خیلی بیشتر میتونه نسبت به برنامه هائی مثل SAP یا ETABS کمک کنه! به همین دلیل دارم CAD میخونم. در ضمن نظرتان در مورد گزراندن دوره طراحی پل چی است؟ آیا فکر میکنید در کانادا بدرد بخوره؟

با سپاس
    من آرشیتکت و مدیر شهر هستم اما به طراحی پل خیلی علاقمندم
    ممکنه بفرمائید در تهران کجا میشه این دوره رو گذروند !؟ و آیا شما متوجه شدید که در کانادا بدرد میخوره یا خیر ؟
    با تشکر

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد متالورژي - صنعتي اصفهان و اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط taran-m نمایش پست ها
    سلام.یکی از دوستان من متخصص قلب وعروق هستش والان مشغول گذروندن طرح بعد از تخصص.سوالی که از دوستان دارم اینه که کسی که با این مدرک به کانادا میاد تخصصش مورد قبوله یا به عنوان پزشک عمومی باید کار بکنه؟
    يكي از اقوا م خيلي نزديك من با تخصص شما و حداقل 5 سال مطب و كار در بيمارستانهاي مختلف تهران يك سال و نيم پيش به تورنتو رفت . از قبل از رفتن شروع به دادن امتحانها كرده بود و ميدونم كه بالاخره تابستون امسال بعد از يك سال و نيم امتحانها تمام شد و بالاخره با كلي نت وركينگ و اينا الان تونسته توي يه بيمارستان به عنوان پزشك اورژانس مشغول به كار بشه . فعلا از كارش راضيه چون به واسطه پزشك متخصص قلب بودن اورژانس هم جاييه كه مريض قلبي زياد داره
    . ولي ميدونم كه اون شديدا دنبال اينه كه نه به عنوان پزشك عمومي بلكه با تخصص خودش مشغول بشه . مسئله اينه كه در كانادا مدرك شما را براي كار در هيچ كدام بدون گذراندن امتحانات مربوطه قبول ندارند
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : 7 جولاي 2005 تاريخ ارسال مدارك آپديت : 1 دسامبر2009
    دریافت مدیکال در لندن 12 سپتامبر 2011- پاسپورت ریکوئست 4 نوامبر 2011 - دریافت ویزا : 28 دسامبر 2011 * کل پروسه :نزدیک 77 ماه

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط شادي نمایش پست ها
    يكي از اقوا م خيلي نزديك من با تخصص شما و حداقل 5 سال مطب و كار در بيمارستانهاي مختلف تهران يك سال و نيم پيش به تورنتو رفت . از قبل از رفتن شروع به دادن امتحانها كرده بود و ميدونم كه بالاخره تابستون امسال بعد از يك سال و نيم امتحانها تمام شد و بالاخره با كلي نت وركينگ و اينا الان تونسته توي يه بيمارستان به عنوان پزشك اورژانس مشغول به كار بشه . فعلا از كارش راضيه چون به واسطه پزشك متخصص قلب بودن اورژانس هم جاييه كه مريض قلبي زياد داره
    . ولي ميدونم كه اون شديدا دنبال اينه كه نه به عنوان پزشك عمومي بلكه با تخصص خودش مشغول بشه . مسئله اينه كه در كانادا مدرك شما را براي كار در هيچ كدام بدون گذراندن امتحانات مربوطه قبول ندارند
    همانطوریکه شادی گفت در کانادا مدارک دانشگاهی دانشگاه های غیر معتبر را قبول ندارند (معتبر= فقط آمریکای شمالی و اروپای غربی) و کلیه افراد تحصیل کرده بایستی دورانی مپل کارآموزی را طی کنند که گاهی تا 3 سال طول می کشد حالا هرکسی می تونه تصمیم بگیره که بره این دوره و امتحاناش رو طی کنه یا از اول یه مدرک کانادایی بگیره!!!!

سوال من راجع به رشته پرستاری است در کبک ظاهرا می شود تحت نظارت یک سوپروایزر می توان در بیمارستان مشغول بکار شد البته با حقوق کمتر از rn ولی در جاهای دیگر طبق گفته کاربر محترمی بعنوان بریجینگ میتوان کار کرد منظور از ان چیست؟

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط karamih نمایش پست ها
    سوال من راجع به رشته پرستاری است در کبک ظاهرا می شود تحت نظارت یک سوپروایزر می توان در بیمارستان مشغول بکار شد البته با حقوق کمتر از rn ولی در جاهای دیگر طبق گفته کاربر محترمی بعنوان بریجینگ میتوان کار کرد منظور از ان چیست؟
    http://www.ontarioimmigration.ca/en/...ORK_NURSE.html
    http://www.mohawkcollege.ca/discover...alth/bien.html
    به این لینک ها توجه کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    با تشکر از شما. در لینک دوم مبلغی بعنوان بورس علاوه بر گذراندن دوره ها پرداخت می گردد ایا با کمک این دوره ها باز هم باید rn را بدهیم؟

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط karamih نمایش پست ها
    با تشکر از شما. در لینک دوم مبلغی بعنوان بورس علاوه بر گذراندن دوره ها پرداخت می گردد ایا با کمک این دوره ها باز هم باید rn را بدهیم؟
    In Ontario, nursing is one profession with two categories – Registered Nurses (RNs) and Registered Practical Nurses (RPNs). RNs and RPNs study from the same body of nursing knowledge. Programs for RN students are longer and more in depth, while RPN students study for a shorter time, resulting in a more focused body of knowledge.

It means that you have to be registered as a Nurse in Canada

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)