صفحه 55 از 284 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 2838

موضوع: کار برای تازه واردان به کانادا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    insurance

پیش فرض پاسخ : کار برای تازه واردین به کانادا

سلام دوستان من رشته تحصیلیم بیمه است و درحال حاضرهم مشغول به کاردرهمین زمینه هستم ، نمایندگی بیمه دارم میخوام بدونم کسی اطلاعی ازبازارکاربیمه درکبک داره . ممنون میشم راهنمائیم کنید.

Member gole maryam198 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Krankenhausapotheke in der Universität Greifswald

نقل قول نوشته اصلی توسط rava نمایش پست ها
    سلام دوستان من رشته تحصیلیم بیمه است و درحال حاضرهم مشغول به کاردرهمین زمینه هستم ، نمایندگی بیمه دارم میخوام بدونم کسی اطلاعی ازبازارکاربیمه درکبک داره . ممنون میشم راهنمائیم کنید.
    با سلام خدمت شما دوست خوبم
    تا اونجایی که من اطلاع دارم: کمپانی های بیمه به صورت خصوصی اداره می شن و این در حالی هستش که اکثر شون بوسیله سهامداران شرکتهای سهامی ، بیمه گذاران شرکتهای تعاونی یا دولت اداره می شن.حدود 200 شرکت خارجی بیمه وجود داره که حدود 60 درصد بازار را در اختیار دارن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    insurance

نقل قول نوشته اصلی توسط gole maryam198 نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوست خوبم
    تا اونجایی که من اطلاع دارم: کمپانی های بیمه به صورت خصوصی اداره می شن و این در حالی هستش که اکثر شون بوسیله سهامداران شرکتهای سهامی ، بیمه گذاران شرکتهای تعاونی یا دولت اداره می شن.حدود 200 شرکت خارجی بیمه وجود داره که حدود 60 درصد بازار را در اختیار دارن
    سلام ،مرسی ازراهنمائیتون دوست عزیز.
    من خیلی برام مهم اینکه بدونم کارتوزمینه بیمه درکانادا ;کلا خوب هست یانه ازلحاظ سهولت درکارپیداکردن ودرآمد
    آیادراین زمینه هم اطلاعاتی دارین؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rava نمایش پست ها
    سلام ،مرسی ازراهنمائیتون دوست عزیز.
    من خیلی برام مهم اینکه بدونم کارتوزمینه بیمه درکانادا ;کلا خوب هست یانه ازلحاظ سهولت درکارپیداکردن ودرآمد
    آیادراین زمینه هم اطلاعاتی دارین؟
    در زمینه بیمه باید برید دوره های مربوطه اش را ببینید و بعد بعنوان نماینده بیمه یکی از شرکتها کار کنید. درآمدش هم بر اساس کمیسیون است یعنی بر اساس تعداد مشتری که جذب میکنید. برای یک مهاجر گسترش تعداد مشتریان کار ساده ای نیست و بعلاوه دست توی این کار خیلی زیاد شده. هرچی ایرانی در تورنتو میبینیم یا مشاور وام و املاک شده اند یا مشاور بیمه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    insurance

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    در زمینه بیمه باید برید دوره های مربوطه اش را ببینید و بعد بعنوان نماینده بیمه یکی از شرکتها کار کنید. درآمدش هم بر اساس کمیسیون است یعنی بر اساس تعداد مشتری که جذب میکنید. برای یک مهاجر گسترش تعداد مشتریان کار ساده ای نیست و بعلاوه دست توی این کار خیلی زیاد شده. هرچی ایرانی در تورنتو میبینیم یا مشاور وام و املاک شده اند یا مشاور بیمه!
    سلام دوست عزیز ازبازارکاربیمه درمونترال هم خبردارید؟
    کلا خوب هست تواین زمینه وقت گذاشت ورفت دوره دیدیابهتر که به فکریک کاردیگه ای افتاد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

اگر کسی مدرک MBA از دانشگاه پیام نور داشته باشه، میتونه در این زمینه برای کار در کانادا اقدام کنه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط iMi88 نمایش پست ها
    اگر کسی مدرک MBA از دانشگاه پیام نور داشته باشه، میتونه در این زمینه برای کار در کانادا اقدام کنه؟
    کارمدیریتی گرفتن برای یک مهاجر تازه وارد بسیار دشوار است و مدرک MBA بدون تجربه کار بین المللی ارزشی ندارد.

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi79 آواتار ها

دوستان گرامی، سوالات شما در مورد استان آلبرتا به
    تاپیک مرتبط منتقل شد.

الان ضعیت کار در کانادا چطوره؟یه اشنا به من گفته تا یک سال هم کار خیلی ساده مثل فروشندگی هم گیرت نیادو اوضاع کار بده.یعنی نا امید شم؟ همه امیدم این بود که سر هر کاری گیر اومد برم اول کار که بتونم به دلار خرج رو در بیارم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam79 نمایش پست ها
    الان ضعیت کار در کانادا چطوره؟یه اشنا به من گفته تا یک سال هم کار خیلی ساده مثل فروشندگی هم گیرت نیادو اوضاع کار بده.یعنی نا امید شم؟ همه امیدم این بود که سر هر کاری گیر اومد برم اول کار که بتونم به دلار خرج رو در بیارم
    وضعیت کار در جاهای مختلف کانادا فرق میکنه. آلبرتا و ساسکاچوان وضع کاری خیلی خوبی دارند و مناطق آتلانتیک و کبک ضعیفتر ولی کلا بازار کار بد نیست. کار فروشندگی گرفتن خیلی به تسلط تون به زبان و صحبت کردن بستگی دارد (منظورم تسلط واقعی و صحبت کردن بدون لهجه است؛ آیلتس حتی 7 و 8 بدرد نمیخوره).

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)