صفحه 6 از 284 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 2838

موضوع: کار برای تازه واردان به کانادا

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting(BA)-Shiraz Uni-Diploma in IFRS-ACCA

پیش فرض پاسخ : کار برای تازه واردین به کانادا

سلام وممنون
    اتفاقا دیشب یه ایمیل به همین انجمن (البته شعبه تورنتو)زدم ویه ایمیل هم به ACCA
    واسه این که چطوری میشه بهتر آماده شد.
    امانکته جالب اینه که حسابدا ررسمی شدن نیاز به دنگ وفنگ داره
    وحسابدار معمولی ودفترداری واین کار هانیاز ندارن وما میتونیم مستقیم وارد بازا کارشیم .

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط utm-wanted نمایش پست ها
    به نظرتون كار با مدرك دكترا بهتر پيدا ميشه يا با فوق ليسانس؟
    کاملا واضحه که برای کار پیدا کردن اون هم از نوع مرتبط با رشته حتما باید یه دوره ای مدرکی از خود کانادا بگیرین وگرنه پروسه ارزیابی رشته و طی مراحل حرفه ای شدن به اندازه یه دوره لیسانس طول می کشه

در کانادا هر چی مدرکتون پائین تر باشه job offer بیشتری وجود داره و احتمال کار پیدا کردن هم بیشتر می شه
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط farg نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تو سايت كبك ، اون قسمتي كه مربوط به NOC و مهندسين ميشه (Engineers Canada) رو مي خوندم اينطور متوجه شدم كه مهندسين براي شروع كار در كبك بايستي كلي مدارك تحويل بدن ، Engineers Canada هم تو سه مرحله مدرك تحصيلي و تجربه قبلي مهندس رو بررسي مي كنه ودر ضمن يه امتحان هم ازش ميگيره . تازه بعد از قبولي در چهار مرحله ، مهندس بايستي چند سال (ظاهرا حداقل سه سال) بعنوان Junior كار كنه تا رسما بعنوان يه مهندس بشناسنش.
    دوستاني كه تجربه يا آشنايي بيشتري با پروسه كار تو كانادا دارن مي تونن لطف كنن و توضيح بيشتري بدن؟ يعني واقعا اينقدر دردسر داره؟ من حدود 12 سال پيش مدركم رو گرفتم. از اون موقع تا الان با موارد نظري و تئوري درسها زياد در ارتباط نبودم. اينطور واقعا سخت ميشه كار پيدا كرد.بايد بشينيم تمام درسهاي دانشگاهي رو دوباره بخونيم.لينك زير:
    http://www.credentials.gc.ca/immigra...s/engineer.asp
    ای که داد از دل ما می گویی نه تنها در کبک در کل کانادا هم همینطوریه البته با کمی تغییر مثلا در استان های دیگه هم شما باید 3 سال به عنوان joniur کار کنید و 3 یا4 تا مهندس قدیمی کانادایی شما رو تائید کنند تا بعنوان مهندس بتونین کار کنید در آمریکا هم مهندسینی که مدرکشون رو از خارج از آمریکا گرفتن هم باید دو تا امتحان FE(Fandamental Eng.) , PE(Professional Eng.) بدن البته در مواقعی که بازار کار خوب باشه مثل 2-3 سال بیش اصلا به این مدارک گیر نمی دن ولی امان از رکود و بیکاری
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Junior Member banoo آواتار ها

سلام
    کسی میدونه برای تاسیس آتلیه عکاسی توی شهری مثل ونکوور یا تورنتو چه کارهایی باید کرد؟
    کسی هست که قصد یا تجربه ایجاد همچین شغلی رو تو کانادا داشته باشه ؟ از نظر درآمد و مخارج و ... اگه کسی اطلاع و یا تجربه ای داره خیلی ممنون میشم کمک کنه
    اصلا این امکان هست که بلافاصله بعد از ورود به کانادا همچین شغلی رو ایجاد و تاسیس کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering- Polytechnic of Tehran

با سلام. من رشته ام صنایع - برنامه ریزی - هست و دارم برای کبک اقدام میکنم. 4 سال هم سابقه برنامه ریزی توی شرکت خودروسازی دارم. میخواستم بدونم بازار کار برنامه ریزی تولید توی مونترآل چطوره؟ میتونم به محض ورود کار مرتبط پیدا کنم؟ کسی از دوستان تحربه ای داره؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط Anahita77 نمایش پست ها
    با سلام. من رشته ام صنایع - برنامه ریزی - هست و دارم برای کبک اقدام میکنم. 4 سال هم سابقه برنامه ریزی توی شرکت خودروسازی دارم. میخواستم بدونم بازار کار برنامه ریزی تولید توی مونترآل چطوره؟ میتونم به محض ورود کار مرتبط پیدا کنم؟ کسی از دوستان تحربه ای داره؟
    توی این لینک یه سری اطلاعات کلی در مورد آینده کلیه رشته ها در region های کبک اومده شاید به دردتون بخوره:
    http://emploiquebec.net/imt/perspectives.asp

ApplyAbroad Veteran

دوستان كسي اطلاع داره كه كار در زمينه كنترل پروژه در مونترال چطور است ؟ براي شروع به كار آيا بحث معادل سازي مدرك بايد انجام شود؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی-دانشگاه دولتی یزد

سلام
    سال 90 مبارک
    من لیسانس شیمی دارم و منتظر مدیکالم برای کبک.
    یه سوال دارم که خواهش می کنم اگه از بچه ها کسی اطلاعاتی داره راهنمائی کنه.
    توی این مدت تا ویزا و رفتن می خوام دوره هائی رو بگذرونم مثل دوره های مربوط به شیمی یا مثلا آرایشگری و دوره های کامپیوتری.
    می خواستم بدونم برای مونترال توی چه زمینه ای از شیمی دوره بگذرونم بهتره و اینکه دوره های هنری مثل آرایشگری می تونه برای اول زندگی تو مونترال گزینه خوبی باشه؟
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط atieh1982 نمایش پست ها
    سلام
    سال 90 مبارک
    توی این مدت تا ویزا و رفتن می خوام دوره هائی رو بگذرونم مثل دوره های مربوط به شیمی یا مثلا آرایشگری و دوره های کامپیوتری.
    می خواستم بدونم برای مونترال توی چه زمینه ای از شیمی دوره بگذرونم بهتره و اینکه دوره های هنری مثل آرایشگری می تونه برای اول زندگی تو مونترال گزینه خوبی باشه؟
    ممنونم
    کارهایی مثل شیرینی پزی و آرایشگری و غیره همیشه بازار خوبی داره و راحتتر بدست میاد

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط atieh1982 نمایش پست ها
    سلام
    سال 90 مبارک
    ممنونم
    دوستان سلام
    توجه کنین که در سیستم کاری کانادا برخی رشته ها non-regulated هستند. به این معنی که به عرف بازار کار بستگی دارن. مثلا آنالیزور داده های آماری (رشته ای در دانشگاه ها به این نام وجود نداره)
    گرفتن هر مدرکی خوب هست ولی تا جایی که میتونید مدرک کانادایی باشه تا ارزش خودش رو نشون بده.
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)