صفحه 9 از 284 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 2838

موضوع: کار برای تازه واردان به کانادا

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : کار برای تازه واردین به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط maskal نمایش پست ها
    مرسی...البته بگم که این رشته تا مقطع دکترا در ایران( از جمله در دانشگاه علامه طباطبایی تا مقطع فوق لیسانس) دانشجو می گیره!!!!!!!...به هر حال مرسی از جوابتان
    همکاران شما در اینجا تحت عنوان social worker مشغول به کار هستند.در ابتدا باید مدرکتان ارزیابی شود و بعد از آن تا جایی که من اطلاع دارم باید دوره ی تکمیلی را بگذرانید.در شاخه های مرتبط با آن می شود بدون گذراندن واحد های تکمیلی کار پیدا کرد.بهترین کار برای شما این است که در گوگل سرچ کنید و تمام اطلاعات لازم را برای ورود به این کار بدست بیاورید.خوشبختانه کانادا یکی از کشورهایی است که تمامی اطلاعات مورد نیاز در هرزمینه ،در آن بطور آنلاین موجود است.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    توجه کنید که مددکار اجتماعی (social worker) احتمالا خیلی به شرایط و ویژگیهای جامعه ای که در آن کار می کنید بستگی دارد و بنابراین تجربه و تحصیلات ایران شما لزوما در یک جامعه متفاوت مثل کانادا مرتبط نیست. با این وجود شما احتمالا میتوانید بعنوان volunteer در مراکز زیادی که برای ارائه خدمات به مهاجران اینجا وجود دارد کار کنید و تجربه کانادائی کسب کنید تا بتدریج یک شغل مناسب در این زمینه پیدا کنید.
    متشكرم///فكر مي كنم پيشنهاد شما عالي است براي كسب تجربه كانادايي.مرسي

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    همکاران شما در اینجا تحت عنوان social worker مشغول به کار هستند.در ابتدا باید مدرکتان ارزیابی شود و بعد از آن تا جایی که من اطلاع دارم باید دوره ی تکمیلی را بگذرانید.در شاخه های مرتبط با آن می شود بدون گذراندن واحد های تکمیلی کار پیدا کرد.بهترین کار برای شما این است که در گوگل سرچ کنید و تمام اطلاعات لازم را برای ورود به این کار بدست بیاورید.خوشبختانه کانادا یکی از کشورهایی اس‍ت که تمامی اطلاعات مورد نیاز در هرزمینه ،در آن بطور آنلاین موجود است.
    بله. من شنيده بودم ولي منبع معتبر نبود......مرسي
    ویرایش توسط saman_shahin : April 10th, 2011 در ساعت 09:47 AM دلیل: تكرار پست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط taran-m نمایش پست ها
    سلام.یکی از دوستان من متخصص قلب وعروق هستش والان مشغول گذروندن طرح بعد از تخصص.سوالی که از دوستان دارم اینه که کسی که با این مدرک به کانادا میاد تخصصش مورد قبوله یا به عنوان پزشک عمومی باید کار بکنه؟
    تا آنجا که من از دوستان هم رشته ایشون شنیدم پزشکان را قبول ندارند باید از نو امتحان بدهند و بسته به رشته احتمالا دوره بگذرانند. تنها بعد از گذراندن یک دوره کوتاه می شود بعنوان پرستار وارد بازار کار اینجا شوند. ( راه سریعتر برای به کار رفتن !!!!) . به سایت انجمن تخصصی پزشکان سری بزنید تحت عنوان دانش اموختگان خارج از کانادا دقیقا گفته که چه مراحلی برای پذیرفته شدن به عنوان پزشک وجود دارد. شاید استرالیا برای پزشکان بهتر از اینجا باشد ( قوانین راخت تر برای تطبیق)

Junior Member

تو ایران مدارک فنی و حرفه ای که میگیریم و به فولی بین المللی هستند و بر اساس اون هم اجازه مهاجرت میدند در بازار کار کانادا چقدر ارزش دارند
    مثلا مدرک برف صنعتی درجه 2 که 1000 ساعت طول دوره اش تو ایران هست تو اونجا برای کار از ما قبول میکنند و یا باید دوباره اونجا رفت کلاس و یا معادل سازیش میکنند
    اگر میشه در این مورد کمی توضیح بدهید چون میخواستم ببینم ارزش داره اینجا دوره های تکملیلی تر بگذرونم یا نه فقط به همون مقدار که برای ویزا مهاجرت از طریف اسکیل لازم هست کافیه و وقتمونو به جای این مدارک مثلا به زبان اختصاص بدیم

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط atilaa نمایش پست ها
    تو ایران مدارک فنی و حرفه ای که میگیریم و به فولی بین المللی هستند و بر اساس اون هم اجازه مهاجرت میدند در بازار کار کانادا چقدر ارزش دارند
    مثلا مدرک برف صنعتی درجه 2 که 1000 ساعت طول دوره اش تو ایران هست تو اونجا برای کار از ما قبول میکنند و یا باید دوباره اونجا رفت کلاس و یا معادل سازیش میکنند
    اگر میشه در این مورد کمی توضیح بدهید چون میخواستم ببینم ارزش داره اینجا دوره های تکملیلی تر بگذرونم یا نه فقط به همون مقدار که برای ویزا مهاجرت از طریف اسکیل لازم هست کافیه و وقتمونو به جای این مدارک مثلا به زبان اختصاص بدیم
    سلام.

این مدارک بی تاثیر هم نیست . و حتما روی زبان هم کار کنید و سابقه کار هم مهمه

به نظر من شما ببین می خواهی بری چه ایالتی و چه شهری و ببین اونجا چه شغلی کم دارند.

مثلا راننده تاکسی شما برو رانندگی را فول کن
    یا مثلا برنامه نویس برو برنامه نویسی بخوان حتی اگر مربوط به رشته شما نباشد.

Member motahhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص تشکیل پرونده های مهاجرت نیروهای متخصص (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط mythe نمایش پست ها
    با سلام

خير امتياز هيچ رشته اي تاثيري در پيدا كردن كار در كبك نداره.
    موفق باشين
    ممنون دوست عزيز

آيا اطلاع داري كه داشتن مدرك فني حرفه اي تا چه حد مي تونه در پيدا كردن كارهاي Part time و يدي كمك كنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط motahhar نمایش پست ها
    ممنون دوست عزيز

آيا اطلاع داري كه داشتن مدرك فني حرفه اي تا چه حد مي تونه در پيدا كردن كارهاي Part time و يدي كمك كنه.

آخه كدوم مدرك از فني حرفه اي؟ داشتن مدرك تنها كافي نيست. هم مدرك و هم سابقه كار لازم هست كه معمولا ساعت گذرونده شده براي كسب مدرك فني حرفه اي ايران كمتر از ميزان ساعت اعلام شده توسط اداره كار كبك هست. به هر حال كارهاي يدي خيلي فرق دارن. مكانيكي و جوشكاري يا لوله كشي ارزشش براي اونها خيلي بيشتر از مثلا مدرك آرايشگري ايران هست. تا حالا نديدم آرايشگري ايران رو قبول داشته باشن. فكر كنم خياطي يا گلدوزي يا آشپزي رو خيلي بهتر قبول كنن. بهر حال اين رو به جرات بهتون ميگم كه براي پيدا كردن كار در كبك بين مهاجرين و خود كبكي ها اولويت با خودشون هست و در 90 ذرصد موارد حقوق كمتري از خود افراد كبكي خواهيد گرفت.
    پيروز باشيد

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud.r نمایش پست ها
    تا آنجا که من از دوستان هم رشته ایشون شنیدم پزشکان را قبول ندارند باید از نو امتحان بدهند و بسته به رشته احتمالا دوره بگذرانند. تنها بعد از گذراندن یک دوره کوتاه می شود بعنوان پرستار وارد بازار کار اینجا شوند. ( راه سریعتر برای به کار رفتن !!!!) . به سایت انجمن تخصصی پزشکان سری بزنید تحت عنوان دانش اموختگان خارج از کانادا دقیقا گفته که چه مراحلی برای پذیرفته شدن به عنوان پزشک وجود دارد. شاید استرالیا برای پزشکان بهتر از اینجا باشد ( قوانین راخت تر برای تطبیق)
    برای ورود مجدد به حرفه ی پزشکی باید متحمل سختی های فراوانی شد و پشتوانه ی مالی خوبی داشت و از پس 3 امتحان سخت و مصاحبه بر آمد.به همین دلیل خیلی از پزشکان از ادامه ی آن منصرف می شوند.تخصص را هم که باید فراموش کرد .چون قابل قبول نیست.ولی بسته به نوع رشته اشان می توانند بعد از امتحانات مربوطه وارد رشته های مشابه شوند.مثلا چشم پزشکان جذب اپتومتری می شوند و متخصصین زنان وارد حرفه ی مامایی.برخی ها هم بعد از تایید مدرکشان توسط دانشگاه مثلا یورک و گذراندن چند واحد، در صورت قبولی در مصاحبه دو سال دیگردرس خوانده وبعنوان پرستار RN مشغول به کار می شوند.

Member motahhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط mythe نمایش پست ها
    . . . . بهر حال اين رو به جرات بهتون ميگم كه براي پيدا كردن كار در كبك بين مهاجرين و خود كبكي ها اولويت با خودشون هست و در 90 ذرصد موارد حقوق كمتري از خود افراد كبكي خواهيد گرفت.
    پيروز باشيد
    شما مطمئن هستيد؟ مرسي از اين كه مطرح كرديد. پس بايد در برنامه ريزي بلند مدتم براي اونور يه تجديد نظر انجام بدم رو اين حساب براي زندگي فدرال را انتخاب كنم بهتره؟ كلا با اين توجه به اين اوصاف (حقوق پايين تر در كبك)‌ فرصت كار در كبك بهتر گير مياد يا در فدرال ؟

ایا مدرک اشپزی هست که اونجا قبول داشته باشند یا نه؟ در ایران مدرک چه موسسه ی رو قبول دارن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)