صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: در سفر به اروپا به چه چیزایی تو فرودگاه ها گیر میدن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, Mechanical Engineering, UT/Netherlands

پیش فرض در سفر به اروپا به چه چیزایی تو فرودگاه ها گیر میدن؟

سلام،

من اکثر فروم های مربوط به وسایل مورد نیاز رو خوندم ولی هنوز نتونستم بفهمم که به بعضی از وسایل آیا گیر میدن یا نه.
    در ضمن آیا اینا از یه کشور به کشور دیگه فرق نمیکنه؟ مثلا چیزایی که نوشته شده بیشتر مربوط به آمریکا بوده ولی آیا مثلا در مورد انگلیس که من دارم میرم اونجا هم همچین مسایلی هست؟ مخصوصا فرودگاه هیثرو که یه زمانی الفائده می خواسته اونجا رو بمب گذاری کنه و بعد نذاشتن.
    مثلا آیا کنسرو های مختلف میشه یه دو سه تایی تا برای مصرف چند روز اول برد؟ من یکی دو تا داروی مایعی دارم که بیش تر از 100 میلی لیترن که برای شستشوی صورت و جلوگیری از جوش زدن ایناست، آیا به نظرتون به اینا که میخوام بذارم تو قسمت بار هم گیر میدن؟ شامپو هم بیشتر از 100 میلی لیتر رو گیر میدن؟
    کلا اگه از دوستانی که اروپا و مخصوصا انگلیس رفتن و اطلاع دارن که به چه چیزایی ممکنه گیر بدن ممنون میشم نظراتشونو بگن. یه سوال دیگه اینکه آیا این گیرها موردی و شانسی هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : در سفر به اروپا به چه چیزایی تو فرودگاه ها گیر میدن؟

یعنی هیچ کس حتی یک مورد هم یادش نمییاد؟ :-(

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

من جدیدا نرفتم. ولی 4 سال پیش تو آمستردام و میلان به شامپو و کنسرو که گیر ندادند.
    موفق باشید.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member
    رشته و دانشگاه

اکی، ممنون. از دوستان بازم ممنون میشم اگه دوستان تجربه خاصی داشتن در مورد فرودگاههای اروپایی لطف کنن و بگن.

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA at WKU

من تا حالا اروپا نرفتم ولی بعید میدونم که به لوازم داخل ساکی که به بار تحویل میدید کسی گیر بده. از آمریکا بعید نیست ولی اروپا؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fark نمایش پست ها
    سلام،

من اکثر فروم های مربوط به وسایل مورد نیاز رو خوندم ولی هنوز نتونستم بفهمم که به بعضی از وسایل آیا گیر میدن یا نه.
    در ضمن آیا اینا از یه کشور به کشور دیگه فرق نمیکنه؟ مثلا چیزایی که نوشته شده بیشتر مربوط به آمریکا بوده ولی آیا مثلا در مورد انگلیس که من دارم میرم اونجا هم همچین مسایلی هست؟ مخصوصا فرودگاه هیثرو که یه زمانی الفائده می خواسته اونجا رو بمب گذاری کنه و بعد نذاشتن.
    مثلا آیا کنسرو های مختلف میشه یه دو سه تایی تا برای مصرف چند روز اول برد؟ من یکی دو تا داروی مایعی دارم که بیش تر از 100 میلی لیترن که برای شستشوی صورت و جلوگیری از جوش زدن ایناست، آیا به نظرتون به اینا که میخوام بذارم تو قسمت بار هم گیر میدن؟ شامپو هم بیشتر از 100 میلی لیتر رو گیر میدن؟
    کلا اگه از دوستانی که اروپا و مخصوصا انگلیس رفتن و اطلاع دارن که به چه چیزایی ممکنه گیر بدن ممنون میشم نظراتشونو بگن. یه سوال دیگه اینکه آیا این گیرها موردی و شانسی هست؟
    من که ۳ سال پیش داشتم از انگلیس برمیگشتم موقهٔ ترکه هیترو از هممون خواستن که پالتو و کفشارو در بیاریم و در سبد مخصوص بذاریم و رد بشیم پس جوراب سوراخ پاتون نکنید ،درضمن قبلش گفته بودن که هیچ لوزام آرایشی‌ یا بهداشتی مثل محلول یا شربت نباید تو کیف دستی‌ باشه ،حتی ژل مو رو گرفتن.و اینکه موقهٔ رفتن حساسن که موادغذایی‌ مثل سوسیس کالباس همراه نباشه چرا که اونجا مرتبا با سگ گشت میزنن و اگه بگیرن هم باید جریمه بدید و هم تعهد.
    به خاطره انفولانزا هم بهتره پاک پاک برید تا یه وقت به سرفه یا چنین مواردی گیر ندن.

به هیچی گیر نمی دن

Junior Member
    رشته و دانشگاه

Talking پاسخ : در سفر به اروپا به چه چیزایی تو فرودگاه ها گیر میدن؟

ممنون از تمام دوستانی که پاسخ دادن و از aussie که با جواب مختصر و مفیدشون دیگه جایی برای صحبت کردن نذاشتن. ما هم حالا می بریم به این امید که تو فرودگاه نخواهند گرفت ازمون. حالا بازم البته دوستان دیگه هم نظری داشتن مطمئتا اظهار نمایند که استفاده کنیم. ضمنا marine ژون به خدا من پاک پاکم ژون خودم.

Senior Member reza1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD Architecture in polimi

محدودیت بار در ایرلاین ها چقدره اگر اضافه داشته باشیم راحی هست که جریمه ندهیم به جز التماس به مسافرها

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    محدودیت بار در ایرلاین ها چقدره اگر اضافه داشته باشیم راحی هست که جریمه ندهیم به جز التماس به مسافرها
    معمولا تا 30 کیلو وراهش چونه زدنه فقط...مثلا بگین دانشجوین...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)