صفحه 152 از 152 نخستنخست ... 52102142143144145146147148149150151152
نمایش نتایج: از شماره 1,511 تا 1,513 , از مجموع 1513

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtab_ucl نمایش پست ها
    سلام، ببخشید چه مواردی شامل waiver میشه؟ من برای ارایه ریسرچم توی یک کنفرانس تو آمریکا میخوام از انگلیس اقدام کنم چون اینجا دانشجوی PhD هستم. اطلاع دارید که این موضوع شامل waiver میشه یا نه؟
    یه سوال دیگه اینکه، میدونید دادگاه چه زمانی قراره این موضوع رو بررسی کنه؟ کنفرانسی که من برای ارایه قراره برم ۱۸ ماه می هست و اگر بدونم تا قبلش ممکنه چیزی عوض شه صبر میکنم...
    ویور که بند نداره - تا اونجا که میدونم شاملش نمیشه - حالا اگه دوستان دیگه اطلاع دقیق تر دارن اصلاح کنن.
    الان من مورد در جریانم که دختر دانشجو تحت جراحی مغز و اعصاب قرار گرفته به پدر و مادر ویزا نمیدن برن
    شما منتظر ج دادگاه برای کنفرانس نمونین به نظرم

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

آخرین فرمان موسوم به ممنوعیت مسافرتی که دولت آمریکا صادر کرده، در دادگاه استیناف فدرال، مغایر با قانون اساسی شناخته شد.

https://www.nytimes.com/2018/02/15/u...als-court.html

Member
    رشته و دانشگاه
    MechE-MIT

نقل قول نوشته اصلی توسط houman-h نمایش پست ها
    آخرین فرمان موسوم به ممنوعیت مسافرتی که دولت آمریکا صادر کرده، در دادگاه استیناف فدرال، مغایر با قانون اساسی شناخته شد.

https://www.nytimes.com/2018/02/15/u...als-court.html
    No effect until Supreme court ruling!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)