صفحه 151 از 152 نخستنخست ... 51101141142143144145146147148149150151152 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,501 تا 1,510 , از مجموع 1513

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

نقل قول نوشته اصلی توسط sabsam نمایش پست ها
    سلام دوستان. میدونم شاید این سوال من به مراتب پرسیده شده باشه اما از جاهای مختلف جوابهای متفاوتی میگیرم. ممنون میشم اگر کسی‌ تجربه مستقیمی‌ داره من رو مطلع کنه.
    من آمریکا هستم و گرین کارت دارم. همسرم ایران هستن. می‌خواستم بدونم در شرایط فعلی‌ اگر برای ایشون اقدام کنم احتمال گرفتن ویزا شون چقدره؟ آیا الان همه رو ریجکت می‌کنن؟ یا بوده کسانی‌ که تونستن دریافت کنن؟
    ممنون

قانون این اختیار رو به افیسر داده که بنابرصلاحدید در هرموردی استثنا قایل بشه و ویزا صادر کنه،شما تا اقدام نکنید مشخص نمیشود که با در خواست شما موافقت میشود یا نه،حتی اگر هزاران نفر بگویند که با در خواست ویزای ما موافقت شد یا نشد دلیل بر این نمیشود که این موضوع شامل حال شما نیز بشود،در ضمن ريجكت شدن ویزا به علت قانون ترامپ به هیچ وجه سابقه منفی تلقی نمیشود و شما همواره شانس اقدام کردن برای ویزا در آینده را خواهید داشت

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

http://www.bbc.com/news/world-us-canada-42866983

تمامی محدودیت ها حذف شد و ایرانیان هم میتونند مثل بقیه ویزا بگیرند
    احتمالا چند روزی طول میکشه اجرایی بشه این موضوع.

نقل قول نوشته اصلی توسط 123456mm نمایش پست ها
    http://www.bbc.com/news/world-us-canada-42866983

تمامی محدودیت ها حذف شد و ایرانیان هم میتونند مثل بقیه ویزا بگیرند
    احتمالا چند روزی طول میکشه اجرایی بشه این موضوع.
    دوست عزیز این رفع محدودیت فقط برای پناهجویان هست.

بله متاسفانه برای پناهجویان هست

Junior Member

سلام
    من گرین کارت دارم و میخوام از آمریکا برگردم ایران و چند روزی باشم و مجددا برگردم . این اواخر کسی با شرایط مشابه به ایران مسافرت داشته؟
    مشکلی زمان خروج و ورود به آمریکا به وجود اومده؟
    ممنون میشم تجربه سفر خودتون رو با من به اشتراک بگذارید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Gustavo نمایش پست ها
    سلام
    من گرین کارت دارم و میخوام از آمریکا برگردم ایران و چند روزی باشم و مجددا برگردم . این اواخر کسی با شرایط مشابه به ایران مسافرت داشته؟
    کسانی که گرین کارت دارن مشکلی براشون پیش نمیاد. یکی از دوستان من که با گرین کارت مقیم هست چند ماه پیش ایران بود و برگشت آمریکا. تراول بن فقط شامل کسانی میشه که الان درخواست ویزا کنن. با گرین کارتی‌ها و دانشجو ها و اونایی که ویزای معتبر دارن کاری ندارن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Gustavo نمایش پست ها
    سلام
    I have been traveling to Iran 2 times over the last couple of months. No problem at all.

ba salam. ba tavajoh be mahdudiyat haye emal shode aya kasi dar in 2 mah visa Class F gerefte? ya kasi ettelaii az chando choon majera dare? albatte lazem be zekr ast soal bande janbe ganuni masale nist.

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master in Urban & Regional Planning

دوستان سلام
    من و همسرم الان آمریکا هستیم ولی بنابه دلایلی باید تابستون برگردیم ایران. من دانشجو هستم و همسرم هم تازه پذیرش گرفته ولی هنوز از F2 به F1 تغییر وضعیت نداده چون دیگه نمیتونیم بیایم ایران اگر تغییر بده (سینگل میشه). ویزای من مالتی هست و مشکلی بابت بازگشت به آمریکا ندارم ولی همسرم که F2 مالتی بوده چون پذیرش گرفته میخواد بره سفارت برای ویزای F1 اقدام کنه. من دو ساله در جریان وضعیت ویزاها نیستم. میشه لطفا توضیح بدین که کلاً وضعیت ویزاها چجوریه الان؟ رشته هیچکدوممون هم حساس نیست. منم فول فاند هستم
    یا حق ...

سلام، ببخشید چه مواردی شامل waiver میشه؟ من برای ارایه ریسرچم توی یک کنفرانس تو آمریکا میخوام از انگلیس اقدام کنم چون اینجا دانشجوی PhD هستم. اطلاع دارید که این موضوع شامل waiver میشه یا نه؟
    یه سوال دیگه اینکه، میدونید دادگاه چه زمانی قراره این موضوع رو بررسی کنه؟ کنفرانسی که من برای ارایه قراره برم ۱۸ ماه می هست و اگر بدونم تا قبلش ممکنه چیزی عوض شه صبر میکنم...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)