صفحه 114 از 195 نخستنخست ... 1464104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124164 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

نقل قول نوشته اصلی توسط fiftycent021 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیزم به نظر من تصمیمی که دیوان عالی میخواد بگیره برای همون قاونی هستش که 26 جون صادر شد.چون متن اون قانون طوری بود که نوشته بود این قانون تا 90 روز به صورت موقتی اجرایی هستش تا این که در اکتبر دیوان عالی یک تصمیم دائمی بگیره.پس این تصمیی که توسط دیوان عالی گرفته خواهد شد در واقع همون تصمیم دائمی هستش
    نه عزیز جان برسی رو از 10 اکتبر به 18 اکتبر به تعویق انداخت که طرفین دلایل برای فرمان جدیدم اگه دارن بیارن که یه خکم یه دفه ای به نفع ترامپ بده

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

من کل قوانین پیشنهادی دولت ترامپ برای محدود کردن ویزا رو پیدا کردم ، مطمئن نیستم آیا کسی این فایل رو اینجا به اشتراک گذاشته یا نه ، ولی فکر کنم چون خیلی جاهاش به ریز بررسی کرده ممکنه هرکسی بخونه بتونه ببینه آیا راه حلی براش وجود داره یا نه. (یه سری استثنا ها وجود داره که ممکنه افراد مختلف بتونن ازش استفاده کنن)

http://www.politico.com/f/?id=000001...001#travelban3
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

گویا ترکش های این فرمان جدید به ویزاهای دانشجویی هم رسیده! امروز در قبرس همه ی درخواست های ویزای دانشجویی ریجکت شدند! به دانشجویان گفته شده شرایطتان خوب است اما نمی توانیم به شما ویزا بدهیم بروید سفارتهای اصلی! اینکه در این فرمان (یا قانون؟!!) عملا گفته شده ویزای دانشجویی شامل این حکم نمی شود و همچنان صادر می شود اما در عمل این درخواستها هم دارد رد می شود....... تکلیف آنهایی که در کلیرنس هستند چه؟ وضع خیلی خیلی بدی است.....

Junior Member

سلام . عذر می خوام دوستان الان کسی که دانشجوی کاناداست ((و هیچ رابطه خانوادگی نزدیکی در امریکا )) نداره و قصد داره تحت سفر دانشگاهی با استاد کاناداییش به امریکا سفر کنه و کاور لتر از استادش داره با توجه به شرایط حال حاضر آیا می تونه تا قبل 18 اکتبر درخواست بده یا اصلا امکان پذیر نیست..؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

نقل قول نوشته اصلی توسط aghaghia19 نمایش پست ها
    سلام . عذر می خوام دوستان الان کسی که دانشجوی کاناداست ((و هیچ رابطه خانوادگی نزدیکی در امریکا )) نداره و قصد داره تحت سفر دانشگاهی با استاد کاناداییش به امریکا سفر کنه و کاور لتر از استادش داره با توجه به شرایط حال حاضر آیا می تونه تا قبل 18 اکتبر درخواست بده یا اصلا امکان پذیر نیست..؟

سلام
    راستش شرایط الان برای کسانی هم که برای ویزای دانشجویی اقدام کرده اند هم چندان جالب نیست و برای نمونه سفارت قبرس دیروز همه را ریجکت کرد! اما خب ضرری ندارد اگر شانس خود را بیازمایید شاید درجا به شما ویزا داد. شاید هم نه درجا ریجکت کرد...اما اینکه تا قبل 18 اکتبر آیا می توانید درخواست بدهید یا نه؟ خب با خود سفارت تماس بگیرید و جویا شوید. برای نمونه بنده می خواستم در جولای به سفارت امریکا در عشق آباد بروم و خب ایمیل زدم و پرسیدم و خب پاسخ گرفتم که تا آگوست ایرانی ها هر کیسی حتی دانشجویی را نمی پذیرد (به خاطر آن 90 روز!) و باید به سفارتهای اصلی بروم.

Junior Member

سلام

دوستان کسی هست که وقت
    سفارتش همین چند روز بوده (بعد 24 سپتامبر ) و بگه اوضاع چطور بوده؟ کیسی بوده که ببینین ریجکت نشده؟ من مامانم 10 اکتبر وقت دارن و میخوام ببینم کنسل کنم یا نه.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط aghaghia19 نمایش پست ها

من کانادا هستم و تو کلیرنس واسه کنفرانس. البته مصاحبه من سه هفته پیش بود. دو نفر دیگه از دوستان تو این سه روز واسه ویزای مشابه از ونکوور رفتن مصاحبه. به یکی‌ گفت شده که الان نمیتونیم صادر کنیم به خاطره ترامپ، پاسپورت رو نگاه داشتن و گفتن خبر میدیم. به نفر دوم که امروز رفت گفتن تنها راه در روی الان اینه که فامیل داشته باشی‌ اونجا. ایشون داشتن و آفیسر یه نامه ضمیمه پروندشون کرده و بازم فرستاده کلیرنس و پاسپورت رو نگاه داشته و گفت احتمالا میدیم.
    برداشت شخصی‌ من اینه که فعلا اینا هم نمیدونن چیکار کنن و ویزا صادر نمی‌شه و احتمالا انقد همه کلیرنس میخورن تا ۱۰ اکتبر شه و دیگه تموم!
    مگر اینکه قانون ردّ شه با دادگاه مثل دفعه قبل و ....

Junior Member

من فکر می کنم اگر کسی زمان مصاحبه ش قبل از 18 اکتبر باشه، قاعدتا سفارت نمی تونه ویزاش رو رد کنه، ولی از اونجا که پرونده ایرانی ها همیشه شامل Administrative Processing می شه، در واقع زمان صدور ویزا بعد از 18 اکتبر خواهد بود و در نتیجه احتمالا رجکت خواهد شد. مگر به اصطلاح "عطف بما سبق" صورت نگیره، ولی از توضیح NVC همچین چیزی فهمیده نمی شه:
    I recently had my immigrant visa interview at a U.S. Embassy or Consulate overseas, but my case is still being considered. What will happen now?

If your visa application was refused under Section 221(g) pending updated supporting documents or administrative processing, you should proceed to submit your documentation. After receiving any required missing documentation or completion of any administrative processing, the U.S. embassy or consulate where you were interviewed will contact you with more information.

نقل قول نوشته اصلی توسط RZV نمایش پست ها
    من فکر می کنم اگر کسی زمان مصاحبه ش قبل از 18 اکتبر باشه، قاعدتا سفارت نمی تونه ویزاش رو رد کنه، ولی از اونجا که پرونده ایرانی ها همیشه شامل Administrative Processing می شه، در واقع زمان صدور ویزا بعد از 18 اکتبر خواهد بود و در نتیجه احتمالا رجکت خواهد شد. مگر به اصطلاح "عطف بما سبق" صورت نگیره، ولی از توضیح NVC همچین چیزی فهمیده نمی شه:
    I recently had my immigrant visa interview at a U.S. Embassy or Consulate overseas, but my case is still being considered. What will happen now?

If your visa application was refused under Section 221(g) pending updated supporting documents or administrative processing, you should proceed to submit your documentation. After receiving any required missing documentation or completion of any administrative processing, the U.S. embassy or consulate where you were interviewed will contact you with more information.
    بنظرم کسایی که ویزاشون در حالت اف بی ای چک هست با اونا کاری ندارن و به محض اینکه ویزاشون صادر بشه بهشون اطلاع میدن تا پاسشون را بیارن و ویزا بگیرن. این قانون جدید از تاریخ 18 اوکتبر اجرا خواهد شد و ربطی به کسایی که در حالت کلیرنس هستند ندارد و بیخودی نگران نباشین و فقط این را در نظر بگیرین که امکان اینکه زمان کلیرنس طولانی باشه بالا هست.

سلام دوستان من ترکیه دانشجو هستم و واسه کنفرانسی در هاوایی مقاله فرستادم. کنفرانس ژانویه برگزار میشه. می خواستم بدونم اگه از کنفرانس هم دعوت نامه بفرستند باز من نمیتونم ویزا بگیرم. چون اگه نتونم برم باید کنار بکشم و مقاله ام رو جای دیگه ای بفرستم. ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)