صفحه 151 از 195 نخستنخست ... 51101141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,501 تا 1,510 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

سلام، ببخشید چه مواردی شامل waiver میشه؟ من برای ارایه ریسرچم توی یک کنفرانس تو آمریکا میخوام از انگلیس اقدام کنم چون اینجا دانشجوی PhD هستم. اطلاع دارید که این موضوع شامل waiver میشه یا نه؟
    یه سوال دیگه اینکه، میدونید دادگاه چه زمانی قراره این موضوع رو بررسی کنه؟ کنفرانسی که من برای ارایه قراره برم ۱۸ ماه می هست و اگر بدونم تا قبلش ممکنه چیزی عوض شه صبر میکنم...

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtab_ucl نمایش پست ها
    سلام، ببخشید چه مواردی شامل waiver میشه؟ من برای ارایه ریسرچم توی یک کنفرانس تو آمریکا میخوام از انگلیس اقدام کنم چون اینجا دانشجوی PhD هستم. اطلاع دارید که این موضوع شامل waiver میشه یا نه؟
    یه سوال دیگه اینکه، میدونید دادگاه چه زمانی قراره این موضوع رو بررسی کنه؟ کنفرانسی که من برای ارایه قراره برم ۱۸ ماه می هست و اگر بدونم تا قبلش ممکنه چیزی عوض شه صبر میکنم...
    ویور که بند نداره - تا اونجا که میدونم شاملش نمیشه - حالا اگه دوستان دیگه اطلاع دقیق تر دارن اصلاح کنن.
    الان من مورد در جریانم که دختر دانشجو تحت جراحی مغز و اعصاب قرار گرفته به پدر و مادر ویزا نمیدن برن
    شما منتظر ج دادگاه برای کنفرانس نمونین به نظرم

آخرین فرمان موسوم به ممنوعیت مسافرتی که دولت آمریکا صادر کرده، در دادگاه استیناف فدرال، مغایر با قانون اساسی شناخته شد.

https://www.nytimes.com/2018/02/15/u...als-court.html

Member
    رشته و دانشگاه
    MIT, Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط houman-h نمایش پست ها
    آخرین فرمان موسوم به ممنوعیت مسافرتی که دولت آمریکا صادر کرده، در دادگاه استیناف فدرال، مغایر با قانون اساسی شناخته شد.

https://www.nytimes.com/2018/02/15/u...als-court.html
    No effect until Supreme court ruling!

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezanear نمایش پست ها
    No effect until Supreme court ruling!

ماه آوریل میتینگ دارن گویا....

Senior Member

انتظار میرود رای نهایی دیوان عالی اواخر june اعلام شود

https://www.cnn.com/2018/02/15/polit...ing/index.html
    امضا نامرئی

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

نقل قول نوشته اصلی توسط SSSaAaRaAa نمایش پست ها
    سلام دوستان،

میخواستم بپرسم بر اساس تجربه ی کیس های فعلی متقاضی ویزا، آیا پول و وقت هدر دادنه درخواست ویزای B1-B2 برای شرکت توی یک ورکشاپ یک هفته ای و یا نشست مرتبط با کارم که از بین بیش ار ۱۰۰۰شرکت کننده تنها چند نفر رو انتخاب و دعوت کردند که برای معرفی پروژه هاشون و صحبت درباره ی کارشون با اکسپرت های اون حرفه به امریکا بیان؟ اسپانسر مراسم یکی از دانشگاهاست و کلش ۳-۴ روزه. آیا شرایط من میتونه شامل استثنای قوانین جدید منع ورود بشه؟ احمقانه است که جلوی ورود افراد فعال و متخصص رو بگیرن با توجیح اینکه برای منافع امریکا ضرر دارن! من چندسال تو اروپا و انگلیس زندگی کردم و ویزای شنگن مولتی دوساله دارم.
    ممنون میشم از دوستان با تجربه نظر بدن.
    احتمالش تقریبا صفره بیخود وقت و پولتو تلف نکن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D of Biophysics

سلام دوستان
    من یک سوالی داشتم اینکه العان من برایEB-2NIW) GC) اقدام کردم و هنوز I-140 approval نیومده (نزدیک به دو ماه و نیم میشه)٬ خواستم بدونم العان می تونم اگر job offer داشته باشم از یک دانشگاه توی امریکا و اونها بتونن برام برای ویزای H اقدام کنند. من می تونم این کارو بکنم با توجه به تاخیراتی که در روند GC ها پیش اومده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jd13 نمایش پست ها
    احتمالش تقریبا صفره بیخود وقت و پولتو تلف نکن.
    واقعن؟ پس چطور بر اساس امار منتشر شده Nonimmigrant Visa Issuances By Nationality - January 2018(FY 2018)
    تعداد خیلی کم،۲۶ ایرانی تو ماه گذشته ویزای B1/B2 گرفتن؟! اونا چه شرایطی میتونستن داشته باشن که شامل استثنا شدن؟!
    ویرایش توسط SSSaAaRaAa : February 25th, 2018 در ساعت 07:32 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

نقل قول نوشته اصلی توسط SSSaAaRaAa نمایش پست ها
    واقعن؟ پس چطور بر اساس امار منتشر شده Nonimmigrant Visa Issuances By Nationality - January 2018(FY 2018)
    ۲۶ ایرانی تو ماه گذشته ویزای B1/B2 گرفتن؟! پس اونا چه شرایطی داشتن که شامل استثنا شدن؟!
    https://travel.state.gov/content/dam/visas/Statistics/Non-Immigrant-Statistics/MonthlyNIVIssuances/JANUARY%202018%20-%20NIV%20Issuances%20by%20Nationality%20and%20Visa %20Class.pdf
    احتمالا سفر‌های مرتبط به شرکت‌های حساس یا سازمان‌های دولتی آمریکا یا مواردی بوده که کسی‌ که از این طرف ذینفع بوده تونسته فشار بیاره. در مورد آمار هم در سال مالی‌ ۲۰۱۶ که آخرین سال قبل از دستور اجرائی بود ایرانیا ۲۳،۰۰۰ ویزای B۱/۲ گرفتن، که می‌شه ماهی‌ ۱۹۱۷ ویزا، که ۲۶ ویزا در ژانویه امسال می‌شه تقریبا ۱% اون تعداد. با این وجود اگر امیدواری اقدام کردن هم بد نیست اقلا نتیجش رو به اشتراک میگذری و اطلاع رسانی می‌شه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)